Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Вибір редакції
Голосування закінчено
Добрый день, Ув. Президент!!!
Очень хотелось бы получить совет, каким образом при стандартной з/п в 500$, купить квартиру??? Вот у меня почему-то не получаеться, или з/п маленькая, или СТОИМОСТЬ КВАРТИР НЕ СООТВЕТСТВУЕТ З/П В НАШЕЙ СТРАНЕ!!!!! Каким образом планируется решение данной ПРОБЛЕМЫ?
Спасибо за ответ
Ирина   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Віктор Андрійович! Дуже хотілось би почути вашу думку стосовно нових урядовців, щойно произначених ВР. Більша частина міністрів найзаможніші люди України, а ось Голова Держмит служби та Державної Податкової Адміністрації взагалі мільйонери. У владі працюють бізнесмени, які працюють не за своїм фахом. Багато кого турбує питання- хто ж там буде працювати? Як же ми переможемо корупцію? Яким чином відділим бізнес від влади? Чому призначають лише за політичні погляди,а не за професіоналізм
Юлія   Лінк
 
Голосування закінчено
Could the President explain in what ways former Prosecutor Mykhailo Potebenko, former CVK chairman Sergei Kivalov and Judge Maria Prindiuk have contributed to improving the rule of law in Ukraine which was the reason the decree gave as to why they were granted state medals? Why in Ukraine do its ruling elites remain above the law (as under Leonid Kuchma) and instead of being in disgrace and criminally charged are granted state awards by an orange president?
Taras   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане президенте. Чим ви керувалися, коли призначили свою доньку головою ради з питань благодійництва. Чи не вбачаєте ви у призначенні найближчої родички хай навіть на безоплатну, але державну посаду ознаки корупції?
Віктор   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте, назвіть, будь ласка, мету вашого балотування на другий термін на посаді глави держави, якщо ви звичайно будете балотуватися?
Ганна   Лінк
 
Голосування закінчено
Вопрос: В предвыборной программе Ющенка в 2004 году было много обещаний. Все понимают что создать пять миллионов рабочих мест или побороть коррупцию не так просто и требует время, однако что помешало перейти на пятибальную систему в школах ? Могут ли избиратели расчитывать на исполнение других обещаний или они будут забыты как пятибальная система ?

http://www.yuschenko.com.ua/ukr/Future/206/1252/
"Поновити 10-річний термін навчання у середній школі з 5-бальною системою оцінки знань."
Тимофеев Андрей Григорьевич   Лінк
 
Голосування закінчено
Я обурена висловлюванням президента Російської Федерації про утиски російської мови в Україні. Мене в київській школі 6 років утискали за україномовність, і заява Володимира Путіна мене, м’яко кажучи, обурила. Ви як ґаран Конституції мали б пояснити йому неправильність і не відповідність дійсності його слів. Нажаль Ваших коментарів з цього приводу не змогла почути, сподіваюсь Вам не буде складно повторити їх. Дякую
яН.Гол   Лінк
 
Голосування закінчено
Чім керується голова держави , признав на посаду "СЕКРЕТАР РАДИ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ ТА ОБОРОНИ УКРАЇНИ І!!! " - гінеколога ???
В країні невистачає досвідчених фахівців з питань БЕЗПЕКИ ТА ОБОРОНИ УКРАЇНИ ???
Надежда   Лінк
 
Голосування закінчено
Я молодой специалист, закончала Университет и работаю на Государственной службе. Получаю 750 грн. Мне что святым духом питаться или вы все-таки поднимете зарплаты тем, кто работает на наше государство?
Luda   Лінк
 
Голосування закінчено
Ув. Виктор Андреевич каким образом в стране будет решатся вопрос об утечке "мозгов" в сфере IT и не только, какие для этого разработанны программы и какие уже введены ? Я сам работаю в офшоре и честно говоря мне с трудом верится что в нашей стране у предприятий появится штаты достаточно квалифицированных IT сотрудников. Причина проста, в офшоре в среднем специалист получает 1000-2000$, а то и больше... На предприятиях же 200-800$, как вы думаете куда пойдет работать перспективный специалист ?
Юрий    Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, поясніть із якого дива ви призначили Богарирьову головою СНБО? -- http://www.president.gov.ua/documents/7179.html
Слонік Хоботов   Лінк
 
Голосування закінчено
Як ви пояснюєте нагородження Вами Потебенька, Колесникова і інших людей, які заплямували себе в очах громадськосьті державними нагородами. Хто готує вам представлення на них?Чи не застарів на ваш погляд механізм представлення до державних нагород?
Сергій   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич, газотранспортная система принадлежит государству, а значит и мне тоже. Я хочу получать максимальную выгоду от транзита, а на цену газа мне плевать. Пусть она формируется по "европейской формуле". Я не выплавляю сталь, не произвожу удобрения и даже еду готовлю на электрической плите. Почему за дешёвый газ для чужого частного бизнеса и чужих домохозяйств мне приходится платить так дорого?
Сергей Ковалёв   Лінк
 
Голосування закінчено
Чим пане президенте ви мотивувалися коли відміняли ваш особистий указ щодо заборони новобудов у історичному центрі Киева? чи відомо сам про масові протести киян щодо намаганб будувати вже у межах теріторій що є під захистом ЮНЕСКО?
прокоментуйти також які результати громаді дало розпочате за вашим указом археологічне дослідження руін Десятинної церкви.
чи давно ви там були?
хіба ви не поінформовани що там наразі смітник?
якшо ні читайте тут
http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,3455992
Олекса   Лінк
 
Голосування закінчено
Когда планируется перевести армию на контрактую основу?
Сергей   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте! Які б запитання Вам не поставили і як би толерантно (чи гостро) Ви на ни не відповіли, але з січня 2005-го року існують певні результати Вашої діяльності. Скажіть, будь ласка, тільки щиро, як Ви самі оцінюєте те що зробили на цій посаді, і що , на Вашу думку, є чинником зменшення Вашої підтримки народом. Повірте, у кожної людини є своя об'єктивна оцінка того, що змінилось з 2005 року. Тому хочеться побачити і почути щирість у Ваших відповідях. Дякую.
Сергій   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент!
Чи не важаєте Ви шо зробили велику помилку не провевши люстрацію після перемоги Помаранчевої революції? Чи не важаєте Ви що завдяки Вашої нерешучості донецько-луганське угруповання не тільки підняло голову, але й було у одному кроці від реваншу? Чи важаєте Ви конституційну реформу, у тому вигляді як вона існує зараз, неприємною для України?
Буду вдячний за відповідь.
Ігор (22роки) м.Харків
Ігор_Харків   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте
Как можно держать у власти таких политиков как Черновецкий (Киев) и Добкин (Харьков)???
Евгений   Лінк
 
Голосування закінчено
Почему в нашей стране не маркируют ген модифицированные продукты?
Ведь некоторые из них опасны для здоровья.
Не получится так, что наша страна окажется полигоном для испытаний новинок биотехнологий.
Рататуй   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич. Что мешает установлению русского языка - вторым государственным? И это в стране, где половина населения говорит по-русски и не желает на другом. Почему Вы не осознаете этого? Почему не взять пример с Канады и ряда европейских государств, где многоязычие гос.языков - норма жизни? Почему бы лично Вам не взять на себя эту инициативу и тем самым "обезоружить" Ваших противников типа януковича, которые только врут и раздают обещания по этому вопросу?
liho   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100