Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Київська влада

Останні запитання
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич! Обращаюсь к вам по вопросу недостроенных домов на Троещине по ул. Раврухина 5 и 6. Заказчик нашей стройки Деснянская районная администрация!!! Мы уже три года ждем, пишем, митингуем,верим, снимаем лапшу с ушей! Обращались в районную администрацию, мэрию и даже к вам обращались, но нас не видят и не слышат. Обратите Ваше внимание на нашу проблему и на проблему таких же обматух инвесторов, как мы. С надеждой и верой, спасибо!
Ирина, 27.12.2007, 15:09   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний президент!
Я мешканка б.15 по пр. Голосіївському,з початком будівництва метро,в нашому домі пішли трищіни,так само,як і у бібліотеці Вернацького,кожен день з"являються нові впадини в асфальті,а все почалось з того,що впала опора під будівництва (2006р).
Київська влада, яка дозволила це будівництво,зовсім не турбується про мешканців будинків,що буде з тими,якщо їх будинок завалиться від коливань метро????
Якщо Вам не байдуже, звернить на це увагу, або направте справжніх спеціалістів!!
Olga, 27.12.2007, 14:25   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент! Ви часом не знаєте чого з появою нашого "вельмишановного" Черновецького Леоніда в Києві різко зменьшилась кількість живих концертів за участю УКРАЇНСЬКИХ груп? Навіть на День нашого міста був аж один концерт іто з ШАНСОНОМ...навідміну від минулого року, кили концерти були одночасно на кількох площах, а гурти мали по 3 виступи на день...Чого так?
ber, 27.12.2007, 14:00   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент! Дивлячись на стихійне будівництвов нашому місті Києві в мене з*явилась ідея...Як щодо того щоб вже починати будувати офіси і разні розважальні центри на дахах житлових будинків? Чого місце пустуватиме? І ще, треба Дніпро засипати і там забудувати, прикиньте скільки Офісів влізе...ну то як???
ber, 27.12.2007, 13:53   Лінк
 
Голосування закінчено
Ув. Президент! Скажите, пожалуйста, по какой причине власти так негативно относятся к кандидатуре Черновецкого? Потому что это первый мэр который хоть что-то начал делать в этом городе? Или после перевыборов на Луценко не хватает мест в парламенте? А быть может Вы считаете, что кандидатура психически неуравновешеного господина Луценка, над которым вся страна хохочет, больше подходит?
Марина, 27.12.2007, 13:46   Лінк
 
Голосування закінчено
Вопрос на тему "Понаехали". Виктор Андреевич! Вам не кажется, что Киев не резиновый? Что киевлян на данный момент можно на пальцах пересчитать? Что приезжим жить толком негде? Что пьяных строителей больше, чем нормальных людей? Что МАШИН больше, чем людей??? Во что превращается (точнее его уже превратили, спасибо, нашей власти..) мой город???
Александра, 27.12.2007, 13:16   Лінк
 
Голосування закінчено
Леня Космос( он же гн. Черновецкий) надоел. Когда, наконец , будут перевыборы мэра? И когда будет решен вопрос о предоставления льгот донецким на територии Киева и Киевской области? Спасибо.
Дмитрирй, 27.12.2007, 12:38   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому ви так не любите народ він же кращий за вас всіх разом узятих у Верховній раді
ооооо, 27.12.2007, 11:58   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи будете Ви, пане Президенте, захищати право киян, на обрання Гімну Києва прзоро, на конкурсній основі, як було заявлено Київрадою спочатку, - з громадським обговоренням всіх варіантів І і ІІ турів та голосуванням за найвдаліший із варіантів; чи підтримаєте пана Черновецького, який в черговий раз намагається знехтувати думкою громади та поставити киян перед фактом створення Гімну Києва в кулуарах?
Степан Храбров, 27.12.2007, 00:00   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент , яке ваше відношення до пана Черновецького. Як я знаю більшість людей похилого віку коренних кіян його підтримують, а бруд на нього пишуть молоді і ті що приїхали до нас у Київ.Мені київська влада зараз більше подобається ніж при Омельченко якого ви взяли до себе під крило. Мій дід і прадід жили в Києві і тіль ця влада з нами спілкується як з людьми, а їй сують палки в колеса такі як В.Кличко. Хай краще візьметься за спортивні безкоштовні секції при школах ,а вже потім критикує
Ніна, 26.12.2007, 23:43   Лінк
 
Голосування закінчено
2. Коли скінчиття гвалтування Києва лімітой????? Коли, нарешті, інші міста України зможуть надавати людям гідні умови праці, зарплати, преспективи та житло???? А не збирати всю Україну 50 мільйонів в одному місці й створбвати пробки, натовп і пр.
Марія, 26.12.2007, 23:12   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Віктор Андрійович! Відповість мені будь ласка тількі на пару простих запитань, тому що Мер Києва, Леонід Чернівецький на ці запитання відповідає ЩО ВОНИ НЕ ЗНАХОДЯТЬСЯ В ЙОГО ЮРИСДИКЦІЇ, а переводить стрілки на ВАС. А саме: 1. Коли закінчиться згвалтівання Києва саме Вашими прибічниками в вигляді новостворення багатоповерхівок... й чи готіватися киянам до епідемії сибірки, тому що у Вас недостатньо влади зупините це смертельне для міста будівництво????
Марія, 26.12.2007, 23:09   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте!
Доки Черновецький буде паскудити Київ? Вам не соромно, що Ви його призначили головою адміністрації, хоча могли цілком законно цього не робити. Такий мер столиці - це ганьба не лише киян, але й Ваша !!!
Ігор, 26.12.2007, 22:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Коли відправлять Київського голову на Марс?
Сергій, 26.12.2007, 22:29   Лінк
 
Голосування закінчено
Предлагаю ввести фэйс-контроль, допинг-контроль или т.п. для кандидатов в мэры городов Украины, в частности Киева, ну у Черновецкого же на лбу написано, что он наркоман, токсикоман.... в общем не знаю что он принимает, но он не адекватен.
Алексей, 26.12.2007, 22:12   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич

Под руководством Черновецкого идет беспрецедентное разворовывание киевских земель. Вы прекрасно об этом осведомлены, но вместо того, чтобы ходить на допросы, Черновецкий регулярно ходит к вам на прием и решает свои проблемы.

Какую долю ворованной земли вы получаете, Виктор Андреевич?
Андрей, 26.12.2007, 18:14   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи може пан Президент захистити коституційне право на житло мешканців буд.10 по вул.Макіївській в м.Києві в суперечці з Київською владою іінвесторами-забудовниками з корпорації "Столиця",
що розвалили наш будинок.
Ігор Яровий, 26.12.2007, 18:02   Лінк
 
Голосування закінчено
Вікторе Андрійовичу! Ви усвідомлюєте, що кожен день "роботи" нинішнього "космічного" керівника Київської міської державної адміністрації зменшує до Вас довіру киян? Чи Ви теж високо літаєте?
Володимир, 26.12.2007, 17:42   Лінк
 
Голосування закінчено
Здраствуйте!
У меня такой вопрос- как Киевская власть борется с хулиганством? Я именно имею виду в транспорте на улице в подьездах домов, на улицах своего дома. Я очень часто встечаю каких-то людей которые мне грубят хотя я их незнаю они меня. Какие-то психи или это все таки способ упраления мной кем-то.
людмила, 26.12.2007, 17:15   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте, як на вашу думку, "ларьки"- "Шевченкывський р-он. Продукти" в центрі міста сильно наближають Київ до формату європи? І якщо так, чому там продають китайські светри?
І чи не набридає Вам як першій людині країни дивитись як гвалтують Київ, чи може Вам це подобається?
Олена, 26.12.2007, 17:14   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100