Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Зовнішня політика

Останні запитання
Голосування закінчено
Слава Україні !
Ми вже маємо укладені договори про стратеґічне партнерство з Росією, США, Польщею...
Як Ви ставитесь до думки про необхідність укладення такого договору між Україною, що має величезний потенціал і тисячолітні традиції державотворення (7.516 років), та ФРН з її значним досвідом державного будівництва та розвинутою господаркою?
Щиро дякую за відповідь і вітаю з Новим, 2008, роком та Різдвом Христовим, бажаю подальших успіхів у справі служіння Українській Нації!
Героям слава!
Марущинець Василь Іванович, 27.12.2007, 13:44   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте.
Чому задекларований Україною курс на Європейську і Євро-Атлантичну інтеграцію так і залишається лише задекларованим.
Чому Україна на світовій арені чітко не заявляє про свій пріоритетний намір набути статусу члена Євросоюзу та НАТО. В цьому контексті чому не ведеться робота над тим, аби наша країна відповідала Копенгагенським вимогам, і чому не ведеться робота в середині країни спрямована на пояснення громадянам, про недоліки та переваги членства в ЄС і НАТО.
Чорнобай Іван-Богдан Святославович, 27.12.2007, 13:44   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Президенте України!Чи усвідомлюєте Ви,що за час Вашого президенства Україна стала ще більш не українською,що українець став не просто незахищеним в своїй державі,а загнаним в гетто на знищення:навіть в столиці жодної укр школи,вузу(навіть якщо вони "національні"),жодної укрзагальнодержавної газети,т/б,приниження,глумління чиновниками,безправність,злиденність -тощо? А перспектива ще страшніша?! По-друге,чи не вбачаєте Ви загрози Україні немічному президенту від демона-держсекретаря?
Kassandraz, 27.12.2007, 12:18   Лінк
 
Голосування закінчено
Народ хочет услышать ответ на 3- самых рейтинговых вопроса в разделе " Внешняя политика"
rem, 27.12.2007, 12:07   Лінк
 
Голосування закінчено
Слушайте, а подарите Крым России!!!! Пожааааалуйста!!!!
Pahom, 27.12.2007, 11:41   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент,
чи не вважаєте Ви, що зовнішня політика стосовно Росії повинна бути значно жорсткішою,
особливо, зважаючи на останні провокативні дії стосовно нашої держави?
микола, 27.12.2007, 11:36   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый господин Президент. По мнению ряда экспертов Китай в самое ближайшее время будет испытавать серьезный недостаток в ресурсах как в природных так и человеческих. В связи с тем вопрос: что собирается предпринимать Ваша страна для обеспечения безопасности украино-китайской границы?
Евгений Липкович, 27.12.2007, 10:50   Лінк
 
Голосування закінчено
Ув. господин президент, таки разрешите задать вопрос - правдв ли что с 2008 года для граждан вашей соседки Беларуси будет введён визовый режим. Если да - то за шо ви нас так не любице?
kortez, 27.12.2007, 10:17   Лінк
 
Голосування закінчено
Для чого нам вступати в Євросоюз який швидко стає мусульманським? Через 10-15 років у Європі не залишиться ні європейських ціностей ні самих носіїв тих цінностей. Недавні події в Парижі це переконливо доводять. Дуже швидко обвалиться Європейська соціальна система - працюючі європейці йдуть на пенсію а нові мігранти лише паразитують і плодяться не створюючи ніяких матеріальних благ. Ну для чого нам це потрібно?
Гонсалес, 27.12.2007, 09:33   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин президент, чью сторону вы поддерживаете в конфликте между Opera и Microsoft?
Реник Ява, 27.12.2007, 06:47   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент!
Чому українці в порівнянні з росіянами мають значно менші можливості подорожувати, незважаючи на скасування віз для вїзду в Україну (при тому, що Росія віз не скасовувала)?
Так Хорватія для росіян безвізова, за три місяці і до Ізраїлю росіяни їздитимуть без віз....
Росіяни також не переплачують фірмам-посередникам, через яких українці зобовязані звертатись до консульств ряду країн.
Тетяна, 27.12.2007, 06:20   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич. Вы не считаете, что вопрос вхождения Украины в Евро Союз, возможно рассматривать только тогда, когда уровень доходов в Украине и в Европе хоть немного сравняются. В противном случае, при открытии границ, есть риск что Украина останется без трудоспособного населения, которое массово выедет на заработки в Европу. Уже сейчас, когда визу открыть очень проблематично, Европа наводнена нашими нелегалами, в основном из западной Украины. А что будет если открыть границы?
Андрей Владимирович, 27.12.2007, 05:28   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич. МИД Украины регулярно заявляет об "упрощении визового режима со странами ЕС". Но на деле открыть визу, с каждым месяцем (даже не годом) становится все труднее. Почему украинцев рассматривают только как потенциальных эммигрантов, нелегальных рабочих и прочих "нарушителей визового режима? Ставки консульского сбора непрерывно растут, деньги в случае отказа не возвращаются, причины для отказа зачастую субъективны. Может нам стоит вести себя так же выдавая визы европейцам?
Андрей Владимирович, 27.12.2007, 05:13   Лінк
 
Голосування закінчено
Когда вы, наконец, прекратите свои националистические штучки и воссоедините Украину с Россией?
Дмитрий, 27.12.2007, 03:43   Лінк
 
Голосування закінчено
Вікторе Андрійовичу, чи підтримуєте Ви бомбардування Югославії у 99-му силами Північно-Атлантичного Альянсу, до якого Україна так прагне вступити? Ви згодні розділити відповідальність з НАТО за цей и інші злочини?
sanych, 27.12.2007, 02:35   Лінк
 
Голосування закінчено
Коли Україна вступить в НАТО? І заодно в ЄС?
Олег, 27.12.2007, 02:06   Лінк
 
Голосування закінчено
Як можна сьогодні допомогти нашим громадянам за кордоном в захисті їхніх елментарних прав і свобод і, що найголовніше, в праві на інформацію про права та обов`язки як робітника так і роботодавця? Чому в країнах Західної Європи просто неймовірна чисельність українських зробітчан, а немає жодної профспілкової організації, яка могла б доводити інформацію до наших громадян про їхні права та свободи та захищати їх. Чи можливе створення таких організацій або хоча б - просвітницьких на базі наших посольств та консульств, які відсилали б щоквартальні/піврічні інформаційні бюлетні. Адже адреси, офіційно та легально працюючих, наших громадян є загальновідомі та доступні для працівників посольств.
Дуже Вам вдячний та маю велику надію на розуміння нашої, "заробітчанської", проблеми."
Дмитро Бабчук, 27.12.2007, 01:28   Лінк
 
Голосування закінчено
Не желаете ли стереть одно из черных пятен Украины под названием Чернобыль, переименовать его во что нибудь другое, чтобы за пределами Украины, наша страна осациировалась с чем нибудь приятным..... котлетами по Киевски ну или пусть даже оранжевой революцией?
Роман Симферополь, 27.12.2007, 01:06   Лінк
 
Голосування закінчено
ув. товарищ президент , ответте на вопрос-зачем украине в данный момент быть ЧЛЕНОМ евр. союза, либо нато ? Украина обширнейшая страна в Европе , багата на ресурсы , как материальные , так и трудовые . Может хватит унижатся перед дядями с большим кошельком , а просто трезво взглянуть на свои возможности и развиватся самостоятельно??????
просто гражданин, 27.12.2007, 00:44   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу!Скажіть будь-ласка,в якому році Україна ввійде в Європейський Союз,і чи можна прискорити цей процес?
Олег, 27.12.2007, 00:42   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100