Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Освіта

Останні запитання
Голосування закінчено
Шановний президент! Скажіть будь-ласка, які сни вам останнім часом сняться??? Чи є у Ваших жахливих снах Янукович, а у еротичних - Тимошенко? Чи Вам одні бджоли з глечиками сняться?
Sosed, 27.12.2007, 15:54   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент! На ллітній сесії певна кількість студентів буде відрахована,багато з них матимуть бажання поступити знову вчитися. Що вони робитимуть без сертефіката зовнішнього тестування?
Олег, 27.12.2007, 15:48   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент! Міністерство освіти не видає дипломів про вищу освіту студентам МАУП, які більше року тому закінчили навчання та виконали всі умови заключених з МАУП договорів. При цьому міністерство регулярно надавало МАУП ліцензію на право надавати вищу освіту, підтверджуючи зобов'язання Української держави перед студентами. Чи не важаєте Ви, що така ситуація наносить шкоду існуванню Права в Україні і що екс-міністр освіти, має компенсувати студентам матеріальну та моральну шкоду?
Сергій, 27.12.2007, 15:22   Лінк
 
Голосування закінчено
Вікторе Андрійовичу, чи буде наведено порядок в МОН України. Прошу Вас звернути увагу на систему освіти де державні службовці за народний кошт зайняті тим, що вигадують для себе нові реформи та нововведення заради наживи. Адже приділивши увагу дітям та їх вихованню (мається на увазі не тільки виховання в дитсадках, школах та ВУЗах але і виховання з телеекранів) ми зможемо гарантувати навіть в найближчому для себе майбутньому стабільність достойну оплату праці та сильну економіку.
Сергій, 27.12.2007, 15:14   Лінк
 
Голосування закінчено
г. президент, а не кажется ли вам что для выпускников из школ 2009 года будет аж через чур легко здавать независимое тестирование по всем предметам? И вобще вы никогда не задумывались про то что перед тем как сделать независимое тестирование сначала нужно было бы сделать нормальный уровень обучения в школах?
Ксения, 27.12.2007, 15:11   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Віктор Андрійович! Скажіть як прожити на половину зарплатні асистента, навчаючись в аспірантурі за власний кошт (бо як виявляється вуз не всім молодим спеціалістам забезпечує безкоштовне навчання в аспірантурі)? Чи хотіли б Ви займатися науковою діяльністю, приностити користь для держави, коли держава не забезпечує людину нормальними умовами для існування?
Дякую за відповідь.
Ірина, 27.12.2007, 14:39   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент! Чому в систему вищої освіти України була введена Болонська реформа без попередньої адаптації до умов нашої держави? Я вважаю, що євроінтеграція дуже важлива річ, але ми такими діями культивуємо корупцію у вузах та дуже низький рівень підготовки фахівців. Студенти не прагнуть отримати знання взагалі, отримання балів, для них головна мета - яким чином, не суттєво. В майбутньому ці люди підуть працювати до школи - калічити психіку наших дітей, до лікарень - калічити їх здоров"я...
Ірина, 27.12.2007, 14:31   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте чи знаєте ви ситуацію зі студентами МАУП (що їм не видають дипломи). Прокоментуйте будьласка
Олексій, 27.12.2007, 14:27   Лінк
 
Голосування закінчено
Дорогий друже, чому в нашій державі вирішувати проблеми починають з кінця? Сама балаканина яка ніякого відношення до життя немає.
Ivan, 27.12.2007, 14:07   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент! Обращается к Вам преподаватель техникума с 30-ти летним стажем. Где былые инспекции для проверки уровня преподавания и уровня знаний студента? Бедная Украина, в которой получают дипломы студенты с нынешним уровнем знаний. А потом эти люди будут занимать руководящие посты. Виктор Андреевич, займитесь, пожалуйста, образованием Украины! Это просят все - и преподаватели, и студенты, и родители!
LLV, 27.12.2007, 13:53   Лінк
 
Голосування закінчено
У нас в Запорожье несколько лет назад ни без помощи парочки местных низкосортных чиновников "сняли" с должности ректора ЗНУ (Вам может быть более знакомо название ЗГУ) Толока В.А. На сколько я помню это чуть ли не единственный человек который Вас осмелился принять у нас в городе во время предвыборной компании при Кучме. Невозможно смотреть на то, что сделали с таким человеком, человеком который из откровенно здания сарая за долгие годы вырастил такой мощный университет. Может Вам станет стыдно?
Александр, 27.12.2007, 13:49   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент!
Маю наступні питання.
1. Чому в темах немає пункту "Наука"? Це - державне ставлення до неї? Це стосується розвитку науки в університетах (світова практика - фундаментальні дослідження
проводяться в ВНЗ або в кооперації з ними).
2. Чому в авторитетному Шанхайському рейтингу ВНЗ в першій тисячі немає щодного закладу з України? Це нівелює нашу освіту. Ваша стратегія в цьому напрямку? Чому не використовується сіітовий (напр польський) досвід оцінки ВНЗ та їх персоналу?
Сергій, 27.12.2007, 13:45   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане президент, я навчаюсь в університеті на 4 курсі, назва не має значення, і чим далі, тим більш я розумію наскільки непотрібними є деякі з предметів які нам викладають. Моя спеціальність економіст підприємства, і на четвертому курсі я повинен вивчати 15 законів екології. Навіщо воно мені? Чи не вважаєте ви, що потрібно переглянути якщо не систему освіти, то хоча б те що студенти вивчають? Я вивчав етику, філософію, логіку, деяке право , що мені здалось, що я пішов на юриста. Навіщо?
Ігор, 27.12.2007, 13:09   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Віктор Андрійович
чи плануєте ви створити НОРМАЛЬНІ ЛЕГАЛЬНІ умови для створення приватних дитсадків
( зараз це тільки хабарництво і утиски, а законів немає)
Проблема актуальна, так як народжуванність дійсно збільшилась в порівнянні з 2004 роком і 2-річну дитину неможливо зараз влаштувати у держ садочок, групи переповнені, по 30 діток
тут ні про розвиток, ні про увагу, ні про здоровя немає мови
Є дуже багато людей які б хотіли цим займатися, будь ласка зверніть увагу!
дякую!
Лисак Юлія Вадимівна, 27.12.2007, 13:06   Лінк
 
Голосування закінчено
Уваж. Виктор Андреевич не буду говорить о мед. образовании в целом, т.к. не обладаю полной информацией, однако хочу поинтересоваться на конкретном случае. Стоматологу после обучения необходимо еще 2 года проходить стажировку (интернатуру), 2 года человек не получает зарплату а платит за данную стажировку от 500 до 1000 грн. в месяц. У нас молодая семья и нужно тянуть все эти расходы одному человеку. Как жить? Как улучшать демографическую обстановку в стране, если даже на еду денег толком нет?
Александр, 27.12.2007, 13:03   Лінк
 
Голосування закінчено
Всі питання важливі та цікаві. Напевне наш Президент не полінується і візьме їх, щоб хоча б відчути, що думають люди і який у них настрій. Розумію також, що Президент буде щиро розділяти настрої людей, зітхаючи при цьому: "Ех якби ви все знали ...". Напевне нинішнє покоління в майбутньому дочекається чудових мемуарів ЮВА де будуть дані відповіді на всі запитання. Але прошу підтримати таке запитання.

У 2005 мій Президент дав найлегшу обіцянку - вивчити за рік англійську мову - чи вивчив за 3
Ярослав, 27.12.2007, 12:56   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу! Дуже хочеться звернути Вашу увагу на становище, в якому зараз перебувають наші дитячі садочки. Як правило це державні установи. Мало Ви їм виділяєте грошей для нормального існування. Хороші вихователі не хочуть працювати за малу платню, їда тільки називається їдою, приміщення потребують ремонту. Не забувайте, що саме в садках формується дитина, її відношення і бажання до навчання. Буду дуже вдячна за відповідь.
Наталія Тарасівна, 27.12.2007, 12:55   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний, пане Президенте! Питання автоматизації бібліотек ВНЗ повинно бути підтримане державою, щоб кожна бібліотека, незалежно від підпорядкування, отримала єдине програмне забезпечення для об'єднання в єдину інформаційну мережу, так як це зроблено у деяких державах пострадянського простору. Це надасть можливість по-перше - підвищити освітній рівень нації; по-друге - ефективно розвивати науку. За Вами майбутнє України! Коли прийде цей час?
star, 27.12.2007, 12:43   Лінк
 
Голосування закінчено
Пан Президент!
Вы верно ветировали изменения в Закон "О научной ... деятельности" об учете при начислении научной пенсии заработков, полученных по внешнему совместительству, т.е.не по основному месту работы - не в своем вузе или институте. Но теперь ПФ выключает из учета и внутреннее научное совместительство, т.к. понимает основное место работы, как должность, а не вуз,НИИ. Эта "оптимизация" резко снижает пенсии, противоречит ст.23 Закона , здравому смыслу и Вашим обещаниям! Вмешайтесь!
Илья Атрощенко, 27.12.2007, 12:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый. Вы читали то что написано? Вас не пугает что большинство вопросов касается финансового положения страны и каждого из его жителей ... Нация, которая заинтересована только в своём благополучии имеет право на развитие ? Вы представляете, как будут разжижены мозги наших детей финансовыми проблемами? Сколько из них пойдёт искать "лёгкий" способ заработать? Вас это не пугает? Вас не пугает, что в скором времени люди возьмут вила в руки и пойдут защищать свои права? Народ - НЕ СКОТ !
Ruslan Kolosovskiy, 27.12.2007, 12:24   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100