Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Економіка

Останні запитання
Голосування закінчено
Добрый день Виктор Андреевич! С наступающим Новым Годом и Рождеством! Вопрос или скорее убедительный совет - в недавнем прошлом Вы банкир и прекрасно должны понимать, что необходимо как можно скорее отменить 1%-й налог в Пенсионный фонд с операций покупки валюты на межбанковском рынке, который тормозит развитие практически всех финансовых рынков в том числе и приход иностранных инвестиций. "Деньги приходят туда откуда можно быстро выйти в случае необходимости". Ваше мнение на этот счет? Спасибо.
Павел, 27.12.2007, 15:49   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент! Скільки може витримати людина, яка дає працю 40 громадянам України, фірма якої у Нац. бізнес рейтингу має звання Лідер галузі і за це протидіє бесприцендентному тиску зі сторони податкової на чолі ДПА України у вигляді безглуздих перевірок ? Я СПЛАЧУЮ ТА ХОЧУ СПЛАЧУВАТИ ВСІ ПОДАТКИ! Я не хочу бути злодієм у свєму домі. Держ. політика направлена на те, щоб не було Українців-підприємців, які підтримують державу. Нас морили голодом, а тепер не дають працювати на благо народуУкраїни
Владислав Чернявский, 27.12.2007, 15:40   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте! У мене до вас реальна економічна пропозиція. Давай вже нарешті легалізуємо проституцію в Україні і за рахунок цього будемо поповнювати бюджет! Адже це один з найбільш прибуткових бізнесів у світі, який ще дасть змогу зменшити СНІД у країні. Збудуймо легальні будинки розпусти, а від клієнтів не буде відбою! Скільки цей бізнес може залишатися в тіні від держави. А вам дамо знижку на всі види послуг.
Sosed, 27.12.2007, 15:36   Лінк
 
Голосування закінчено
Віктор андрійович слухаючі новини, особліво про устрій "ЖКХ" та нестачу коштів, від несплати комунальніих послуг, у мене виникла така ідея-запитання:
Чи можна зробіти так, щоб комунальні послуги вираховувалися з зарплати.
Якщо це пенсіонер, то нехай держава частково компенсує витрати адже 300гр. це ніщо, коли потрібно за квартиру білше 100гр викласти!
За таких умов набагато більший процент сплат "Комунальних послуг" буде.
Можливо саме так цю проблеми вирішити можна?
Олександр, 27.12.2007, 15:26   Лінк
 
Голосування закінчено
Вітаю, пане Президент! К-сть зарубіжного капіталу в українських банках скоро стане більше 50%, Україна окрім заліза, руди та сільгосп продукції нічого не виробляє, людський (трудовий) ресурс катастрофічно зменшується, новонародженні приречені на злидні, а підростаюче покоління молотка в руках втримати не може --- Чи не варто залишити побудову пам'ятників, меморіалів тощо залишити на потім, а кошти направляти на розвиток перспективних для України галузей та соціальні програми? Дякую
Ігор, 27.12.2007, 15:15   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане, Президенте!

ПРОЧИТАЙТЕ!!!! Я Вас молю пройдіть по нижченаведеній ссилці і зробіть висновки!!!:

http://www.petition.org.ua/?action=view&id=25

Скільки Ви можете заставляти та мордувати українців своїми "ЗАЗами", "ВАЗами", "Ланосами" та їншим китайсько-російсько-українським непотрібом від пана Васадзе та йому подібних!

Якшо Ви зробите правильні висновки - Я за Вас будо ВСЕ своє життя голосувати!!! КЛЯНУСЬ!
Саша м. Ковель Волинська обл., 27.12.2007, 15:07   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте! Про який патріотизм можна говорити коли чиновники їздять на супердорогих авто, які придбані за державні кошти та ще й у інших держав, тим самим підртимуючи їх економіку. А не краще дати замовлення нашим підприємствам, щоб за такі кошти випустили аналогічний автомобіль. Адже на таких підприємствах працюють наші громадяни, у яких є сім"ї і вони також хочуть мати гідну оплату соєї праці та бути гарними татами і мамами, дідусями та бабусями для своїх дітей та онуків.
Анатолій, 27.12.2007, 15:05   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи плануэться диверсiфiкацiя резерву НБУ i вiдказ вiд долларовоi залежностi?
Антон, 27.12.2007, 14:45   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый призедент! мне очень интересует когдажы всетаки вернут вклады со зберегательных книжек,через 200 лет что и правнуки даже недождуться? мое личное мнение что достаточно взять выгнать 10 депутатов и ихних зарплат выплачивать людям деньги!!!!!
Xoma, 27.12.2007, 14:41   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин президент , скажите - как долго национальная валюта будет жестко прикреплена к доллару?
и на сколько это оправданно? есть ли у Вас аналитическая служба, которая может дать профессиональный ответ
Есть сценарий , по которому доллар будет падать почти в два раза до 2012 года
Serg, 27.12.2007, 14:35   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте. Ви знаєте який бюджет у Королеви Великої Британії. Можливо, ні. Так чому у нашому уряді всі найбагатші за неї?
c-green, 27.12.2007, 14:26   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Віктор Андрійович!
У передвиборчій програмі Юлії Тимошенко - повернення вкладів та заощаджень постраждалим громадянам України за 2 роки. На приклад, моя сім'я мала 16 000 карбованців в ощадбанку у вигляді державних облігацій.
Скажіть будь-ласка:
1) Чи вірете Ви в те, що ці повернення дійсно будуть відбуватися?
2) Які прогнози з цього приводу Ви можете зробити?

Дякую за відповідь.
Анна, Київ, 27.12.2007, 14:18   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич, скажите пожалуйста, через какой промежуток времени будут отменены льготы для национального автомобилепроизводителя? Сколько миллионов должны накопить господин Тариэл Васадзе и другие господа из этой отрасли. Неужели более 300 миллионов долларов ему недостаточно? Когда уже я и др. смогут покупать добротные авто по их реальной цене. И что это за датирование такое, применением больших пошлин для иномарок, получается датирование за счёт граждан в прямом смысле этого слова
Вячеслав, 27.12.2007, 14:13   Лінк
 
Голосування закінчено
Доброго дня. Чи знаєте ви, що в Україні сім"я середнього достатку з чоловіка, дружини, і дитини НІКОЛИ не зможе мати (придбати, оформити кредит) власну квартиру, чи будинок. І якщо ви це заперечуєте - аргументуйте, будь ласка.

З повагою, 3 млн. молодих сімей України.
Олександр, 27.12.2007, 13:47   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый господин Президент!
В бизнесе считается недопостимым использование основных фондов на оплату труда. Считаете ли Вы допустимым использовать на повышение зарплаты и социальные нужды деньги от продажи заводов и земли? Не правильнее ли вырученные средства от продажи основных фондов реинвестировать в высокие технологии, а не проедать? Не я вляется ли это геноцидом собственного народа?
Геннадий Никитин, 27.12.2007, 13:45   Лінк
 
Голосування закінчено
Як ви вважаєте, чому в Украiнi не проводяться реформи? Чому не зоохочуються iноземнi iнвестицii? В Польщi нп. цього року закордоннi прямi iнвестицii становили 15 мiльярдiв EURO. Тому не дивно, що середня зарплата в Польщi 1000 доларiв. Чи не вважаєте, що украiнцям є чого повчитися в полякiв?
Milton Friedman, 27.12.2007, 13:38   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Президент, а почему у нас машины стоят на 35% дороже чем во всем мире?
Я что то не заметил лишних денег у нас в стране. Кому мы дарим это 35%, кто их получает и в чем тут политика? Стимулируете зарабатывать больше и ездить на развалюхах и разбиваться в них? Поддерживаете отечественного производителя, которого нету?
Когда подешевеют? !!!
Владимир, 27.12.2007, 13:30   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане прзеденту навіщо було прийнято пункт Закону України №977 по питанню склада участників ТОВ який обмежуе кількість засновників підприемства до 10. Це ставить у складне становище більщість підприемств.
Александр, 27.12.2007, 13:12   Лінк
 
Голосування закінчено
Куда делись деньги от реприватизации "Криворожстали"?
Евгений, 27.12.2007, 12:57   Лінк
 
Голосування закінчено
как это называется по отношению к народу??
объявлено что в украине один из самых низких налогов в мире и составляет он 17%, но у нас ведь никто не учитывает то что все что мы покупаем на продают на 20% дороже стоимости (так называемый НДС). в итоге получается нало не 17% а все 37%.
это надувательство народа!
Crash, 27.12.2007, 12:52   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100