Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Армія і флот

Випадкові 20
Голосування закінчено
Пане президенте. Ви хочете зробити професійну армію і для цього скорочуєте війська. Цим самим ви ломаєте військовим їх кар*єру, молодим і старшим не даєте дослужити до пенсії, цим самим викидаєте їх на вулицю. Це нормально? А за зарплатню військовослужбовця можна, хіба, оплатити комунальні послуги, а на їжу, одяг? То ви шось будете робити?
Distortion, 27.12.2007, 00:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Я отслужил в ПВ 1.5 года. Служба в ПВ считается хорошим вариантом, и одним из самых подготовленых и боеспособных родов войск. Так вот я вам открою секрет-там нет никакой боеспособности! Причем давно! В других родах войск еще хуже! У НАС НЕТ АРМИИ !!! Рядовой состав нихера не умеет. Офицерский состав тоже в большинстве своем. Исключение-бывшие авганцы. Техника-старье Зачем мучать молодеж и тратить деньги в пустую на 200тыс. народу Пусть лучше будет 1000 боеспособных укомплектованых проффесионалов
анатолий, 25.12.2007, 03:02   Лінк
 
Голосування закінчено
коли нарешті легалізують зброю, як вже зробили в цивілізованих країнах? наша міліція явно не справляється з покладеними на них обовязками.
Марян, 24.12.2007, 22:01   Лінк
 
Голосування закінчено
Здравствуйте, Виктор Андреевич!
Мне 24 года, работаю курьером за 1000грн/мес.
Обращаюсь к Вам, как к Верховному Главнокомандующему.
Я родился в семье военного — отец 22 года прослужил в Армии.
Я тоже хочу быть военным, но родился с воронкой грудной клетки.
По этой причине не прошел комиссию в военкомат.
Работа курьером или грузчиком в супермаркете меня не устраивает.
Во время выборов Президента я работал в предвиборном штабе одного из кандидатов, в охранном секторе.
Андрей, 27.12.2007, 13:33   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Віктор Андрійович! Дуже вас прошу перестаньте надсилати "Беркут" у райони. Бо складається таке враження, що це не люди, на інтереси народу їм байдуже. Починають розмову вони або з їхньої бити, чи як вона в них там зветься, або з грубої лексики, яка аж ніяк не схожа на мову представників влади. Віктор Андрійович наведіть порядок серед таких "представників влади"!
N1TrO, 25.12.2007, 23:35   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, як перший головнокомандувач Збройних Сил країни, оцініть будь-ласка якість організації діяльності Союзу Ординських Соціалістичних Республік? (СОСР)
Яка Ваша думка щодо політики військового супротивника, а саме Альянсу, з приводу плагіату дій СОСР, не вгамовності з причин цілковитих стратегічних політичних та військових поразок, не можливості захисту Вітчизни, у звязку з чим розповсюдження флуду з приводу та без?
Azural, 26.12.2007, 13:49   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте! під час представлення нового міністра оборони України Юрія ЕХАНУРОВА ви заявили, що «точка падіння боєготовності ЗброЙних сил досягнута», і що «нижче за нинішній рівень боєздатності Збройні сили вже не опускатимуться».
Може не варто так самого себе в бруд макати. З головою. А хто, цікаво, у нас головнокомандуючий в цих самих силах?
Павло зі Львова, 26.12.2007, 09:25   Лінк
 
Голосування закінчено
Як скоро армія буде переведена на контрактну основу и чи відбудеться це взагалі?
Анатолій, 24.12.2007, 21:59   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Вікторе Андрійовичу, чи планується в найближчий час розробка власної зброї та виготовництво вже розробленої? Чим-би не продати всі наші застарілі танки Т-64 та на отримані кошти побудувати наші Т-84? Та зробити так само з іншими видами зброї. Чи обов'язкове настільки сильне скорочення армії? Чим сильніша армія - тим більший авторитет має держава, реформа остаточно зробить Україну, вибачте за вираз, повією на міжнародній арені.Чи будуть будуватись наші фрегати та яка доля крейсеру "Україна"?
Іван Стрілець, 24.12.2007, 19:33   Лінк
 
Голосування закінчено
Доброго дня пане Президент.
Звертається до Вас майор ЗСУ. На даний час я проходжу військову службу в ЦПОСІ та КНП (центр прийому та обробки спціальної інформації та контролю навігаційного поля), який розташований в м.Дунаївці,Хмельницької обл. Наш Центр являється філією НЦУВКЗ, Національного Космічного Агенства України.
За 2007 рік всі військовослужбовці не отримали в повному обсязі грошове забезпечення.Цивільне керівництво Центру не піклується про підлеглих. Коли ця корупція закінчиться?
Олександр, 27.12.2007, 09:07   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент! Скажіть , будь ласка, коли Уряд і Ви особисто почнете займатися справами українських ВПС та ППО: коли буде оновлятися авіаційний парк (а не "модернізуватися"), коли буде пальне , щоб нальот льотчиків був хоча б 100-200 годин на рік, чому не підтримуються аероклуби, як перша ланка в ланцюгу підготовки льотних кадрів? В аероклубі навчають літати за 100 долл.США за годину, скільки людей можуть собі це позволити?
Дмитро, 26.12.2007, 11:04   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте!
Якими Ви бачите Збройні Сили України на чолі з міністром Єхануровим, який жодного дня не служив у арміїї?
Олександр, 24.12.2007, 15:39   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте! Чи є в Вас плани розширення кордонiв Украϊни, скажiмо, до меж нашоϊ Галактики? Як ви вiдноситесь до створення Украϊнськоϊ Народноϊ Галактики? Чи можу я бути наступним Наймудрiшим Властителем цiєϊ новоϊ держави?
Krieghund, 25.12.2007, 10:38   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    5    6    7    8    9    10
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100