Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Армія і флот

Випадкові 20
Голосування закінчено
Вітаю Вас, пане верховний головнокомандуючий армією України!
Аж ніяк не підтримуючи рішення щодо зміни останнього міністра оборони, але підтримуючи реформації нашого війська, маю давнє питання-ідею.Як раз слушна нагода. Використовуючи передовий досвід Європейських держав в реформуванні війська,чому бись не повернутися до історичної, особистісно нашої його назви- "військо Козаче"(на кшталт тієї ж "армія Крайова" в сусідів)? Набридло фурнітурне використування такої грозної та славно-відомої СИЛИ!
Андрій, 25.12.2007, 15:47   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент , когда , наконец , Украина поработит Вселенную ?
Дмитро, 25.12.2007, 14:55   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане призидент,чому Ви так активно пропагуєте контрактну армію,коли від часів козаків до часів УПА українцям була притаманна призивна армія...і взагалі захищати націю та тереторіальну цілісність -обов"язок кожного українця,чи не так?Щодо патріотизму,знаєте чому його не має,тому що ЗМІ та телебачення показує антипатріотичні "кінгокартини"!Чому б Вам не стимулювати в ЗМІ пропатріотичної діяльності в кінокартинах,радіопромовах,газетах?Взагалі також на таку ж схему роботи треба перевезти школи!Дякую
Одеса, 25.12.2007, 10:50   Лінк
 
Голосування закінчено
здраствуйте президент.не хочю идти в армию,военкомат задолбал уже!!! когда наконецто вы введете свою платную армию? а то на шару служить не собираюсь!!!
alex, 24.12.2007, 19:25   Лінк
 
Голосування закінчено
Доброї вам частини дня, пане Президенте! В мене є таке питання: чи буде створюватись власна військова супутникова система типу російської ГЛОНАСС чи американської NAVSTAR в розмірі хочаб кількох військових супутників, та чи взагалі Україна має власні військові супутники?
Іван Стрілець, 24.12.2007, 19:57   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вiктор Андрiйович! В суспiльствi пiднято дискусiю про перехiд армii на професiйну основу. Як ви ставитися до того, щоб провести круглий стiл за участю усiх сторiн, де б вони могли спокiйно привести позитивнi й негативнi аргументи цього переходу. Хотiлося б послухати Вашi аргументи, аргументи Гриценка, Тимошенко, iнших - щоб перевести це питання з лозунгiв на аргументовану основу. Впевнена, що Ваша позицiя дуже виважена, адже не бiйтеся довести ii детально до украiнцiв.
Cвiтлана, 24.12.2007, 16:44   Лінк
 
Голосування закінчено
Як ви ставитесь до віпадків гомосексуалізму у флоті????
ХОЙский, 25.12.2007, 00:42   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент! Мой вопрос к Вам как к верховному главнокомандующему: какими Вы видите потенциал и задачи ВСУ в будущем? Иными словами, какие виды вооруженных конфликтов наша армия сможет вести?
Олег Константинов, 26.12.2007, 14:24   Лінк
 
Голосування закінчено
Я попаду в армию???
Студент?.., 24.12.2007, 21:07   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич, скажите пожалуйста, видите ли вы в перспективе Украину авиационной державой? Сможем ли мы в ближайшем будущем не только полноценно строить авиационную технику, но и эксплуатировать ее? Когда авиа предприятия снова полноценно зафункционируют?Если нет, то вам не кажется, что стоит сменить названия авиационным ВУЗАМ на неавиационные и не вводить молодых ребят в заблуждение, заставляя после окончания ВУЗА ехать работать по специальности в Россию - действительно авиационную державу.
Александр, 25.12.2007, 09:49   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент.
Поддерживаете ли вы мнение о том, что люди постоянно выбирающие террористов в Counter-Strike более склонны к насилию.
Артем, 24.12.2007, 22:14   Лінк
 
Голосування закінчено
Яким, на Ваш погляд, повинен бути самий що ні є найнайсправжнісінький бандерівський танк?
Якого розміру повинна бути в ньому найголовніша зброя бандерівських озброєнних (барабанами) сил - військові оркестрові барабани? І де буде в ньому буде обладнане штатне місце для вуликів з бойовими бджолами?
Ваван, 27.12.2007, 00:07   Лінк
 
Голосування закінчено
будьте ласкві, поясніть, як отак можна, що близько року тому шановну Юлю Володимирівну ВИ звільняєте з посади Прем"єра за корупцію та невиконання своїх обов"явзків, а сьогодні вона знову у кабміні? при чому на тій же посаді.
вона сказала Вам "я більше не буду, ну можна я ще раз? БЮТласка БЮТласка БЮТласка.." чи ви власноруч ії перевиховали і тепер вона хороша дівчинка?
Вальдемар, 26.12.2007, 23:44   Лінк
 
Голосування закінчено
Доброго здоровья Пане-Президенте!
Коли Ви підтримаете Українське козацтво законом України "Про Українське козацтво", і які функції, службові обовьязки будуть в цьому законі визначені?
Дякую за відповідь.
З шаною До Вас батько Гетьман.
Швидь Андрій Миколайович, 27.12.2007, 00:20   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Федоровичу, коли вже на захист наших кордонів стануть медвдєдо-подібні роботи?
Богдан Тугарович Корповатий, 24.12.2007, 16:10   Лінк
 
Голосування закінчено
Підскажіть як відкосити від армії. Завчасно дякую Сашко
Сашко, 24.12.2007, 18:37   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане президент, скажіть будьласка,до яких пір на території України у водах Чорного моря будуть знаходитись ВМС росії? Адже присутність воєнних сил Росії на території нашої країни це, як мінимум неприйємно усвідомлювати людям котрі є патріотами України,а в разі конфліктів з Москвою ще й засіб тиску на нашу державу.
Павло Андрійович, 26.12.2007, 21:24   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте!
Як Ви ставитесь до застосування гігантських людиноподібних роботів у оборонному комплексі?
Катруся, 24.12.2007, 16:21   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, як перший головнокомандувач Збройних Сил країни, оцініть будь-ласка якість організації діяльності Союзу Ординських Соціалістичних Республік? (СОСР)
Яка Ваша думка щодо політики військового супротивника, а саме Альянсу, з приводу плагіату дій СОСР, не вгамовності з причин цілковитих стратегічних політичних та військових поразок, не можливості захисту Вітчизни, у звязку з чим розповсюдження флуду з приводу та без?
Azural, 26.12.2007, 13:49   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Віктор Андріїовичу, чи є можливим оголосити мету призначення пана Єханурова на посаду міністра Оборони? Че є це сплата за критичний голос при визначенні посади прем'єра, чи це натяк на майбутнє ГВКГ (Спиталь) та інших війскових об'єктів (зважаючи на хист пана Юрія у секторі приватизації) у межах столиці? Чи це щось іньше? І чим справдовано призначення екс-прим'єра, не потрапившого вдруге на цю посаду (не відповідає?) на посаду не менш важливу, але у якій він аматор, у сенсі, як керівник.
Сергійко, 25.12.2007, 00:51   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100