Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Армія і флот

Вибір редакції
Голосування закінчено
Доброго дня, Викторе Андрійовичу! Розповісте, будь ласка, як Ви ставитесь до забудівлі історичного центру міста, зокрема, до планів забудівлі Пейзажної алеї, яка входить до території Державного історико-архитектурного заповідника "Стародавній Київ",до меж архітектурного заповідника «Місто Володимира» та археологічного заповідника? Чи відомо Вам про плани будівництва на цій найдавнішій історичній території 7-9 поверхового будинку на замовлення МЗС з двома підземними поверхами і басейнами на даху?
Нароніна Ганна   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич, не считаете ли Вы, что вопрос о значении ОУН-УПА не является важнейшим на сегодняшний день, а существуют реальные социально-экономические проблемы государства, от решения которых политики, и, в частности, Вы, намеренно отклоняетесь, прячась за решением подобных "исторических проблем", которые, по сути, никого не волнуют?
Михайлов Евгений   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане, Президенте!
Чи не вважаєте ви, що нагородження орденом Бориса Колеснікова, не подання кандидатури найкращого міністра за всю історію України, найчестнішого, професійного, справжнього патріота України Анатолія Гриценка за посаду міністра оборони, призначення заступником Голови Секретаріату Президента Юрія Богуцького, нагородження почесною грамотою ЦВК Сергія Ківалова - зрадою перед учасниками Помаранчевої революції!!!
Максим    Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент! Хотілось би почути ваш коментар з приводу підготовки до ЄВРО-2012. Вся підготовка тупц.ється на місці, і ми реально можемо втратити цей істроичний шанс. І ще - неве навіть Ваш указ не здатний нічого зробити з будівництвом біля НСК Олімпійський? Українці нікому не пробачать провал цього проекту....
nazar   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи задоволені Ви позицією Вашого висуванця у парламент Івана Плюща?
Іван   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Президенте! Коли будуть реальні дії по вступу до НАТО?
Вервейко Євген   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте!
Чи буде коли-небудь вирішене питання з житлом в Україні? Я можу порадіти за наших політиків, бо скільки б вони не говорили, а все життя в них давно налагоджено - і державні квартири, і пільги і т.п. Я говорити багато не маю часу, мені треба працювати, щоб прогодувати себе і сім"ю - з цим я справляюся, але житло - нереальне досягнення. Не можна стрибнути вище голови, особливо коли зі всіх сторін лізуть палки в колеса - чиновники, будкомпанії, банки і т.д. Хочеться звідси виїхати.
Роман   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний, Вікторе Андрійовичу, чому коли ви призначали Ю. Єханурова на посаду голови військового міністерства, Ви не попередили про таке кадрове рішення минулого міністра Гриценка, як ви це прокоментуєте?
Арсений Триноженко   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент!!! Питання у мене ось яке: для чого Ви змінили на посаді міністра найуспішнішого та найпрофесійнішого за часів Незалежної України міністра Оборони Гриценка? Невже якийсь перерозподіл портфелів важливіший за безпеку КРАЇНИ?
Антон   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте, як ви плануєте провести Новорічні і Різдвяні свята? Чи вже визначились з подарунками для своєї родини? Чи знаєте, що подарують вам?
Оксана   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100