Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Армія і флот

Останні запитання
Голосування закінчено
Яка справжня мета проведення "тіпа" військових зборів в ЗСУ?! Коли "військово-зобов"язаних" відривають від сім"ї, дітей, роботи(особисто я на державній)...Аби агітувати протягом 15-30 днів для служби за контрактом?!!Та всі відмовляються!!!Ви спочатку створіть нормальні умови, зарплати, а краще не реформуйте а зробіть з нуля!!!Тоді може щось буде...і останнє запитання - скільки грошей прихватизовано Вами та Вашими соратниками від проведення цих "чудових" МЕГАзаходів!
Павло, 27.12.2007, 02:05   Лінк
 
Голосування закінчено
Такой вопрос, будет ли отменена армия как обещала Тимошенко, но вы подписали ещё два призыва..
Я работую и платить военкомату желания не имею, ненавижу я своё государство, которому плевать не меня и которое тормозит моё развитее!!!
Я сейчас работаю, мне 18 лет, я добился успехов в жизни, нормально зарабатываю и содержу себя и помогаю родителям, но если я пойду в армию, я стану ничтожеством, потому что моя работу загниёт пока я буду в армии и мне придёться идти в фирму за 300 уе работать!!!
Денис, 27.12.2007, 01:45   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте. Ви хочете зробити професійну армію і для цього скорочуєте війська. Цим самим ви ломаєте військовим їх кар*єру, молодим і старшим не даєте дослужити до пенсії, цим самим викидаєте їх на вулицю. Це нормально? А за зарплатню військовослужбовця можна, хіба, оплатити комунальні послуги, а на їжу, одяг? То ви шось будете робити?
Distortion, 27.12.2007, 00:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Доброго здоровья Пане-Президенте!
Коли Ви підтримаете Українське козацтво законом України "Про Українське козацтво", і які функції, службові обовьязки будуть в цьому законі визначені?
Дякую за відповідь.
З шаною До Вас батько Гетьман.
Швидь Андрій Миколайович, 27.12.2007, 00:20   Лінк
 
Голосування закінчено
Яким, на Ваш погляд, повинен бути самий що ні є найнайсправжнісінький бандерівський танк?
Якого розміру повинна бути в ньому найголовніша зброя бандерівських озброєнних (барабанами) сил - військові оркестрові барабани? І де буде в ньому буде обладнане штатне місце для вуликів з бойовими бджолами?
Ваван, 27.12.2007, 00:07   Лінк
 
Голосування закінчено
Високоповажний пане Президенте! Скажіть будь-ласка чи ви, знаєте про те, що твориться в єдиному на цілу Україну дисциплінарному батальйоні (Київ на Дарниці).Скажіть мені в якій ще тюрмі п'яні засуджені шикують своїх охоронців, а це Ваших солдатів пане Президенте, і читають їм лекцію про те як потрібно вести себе перед зеками, прийняти"упор-лежа", бють охоронців по голові, по ногах в груди навіть і табуреткою і т.д. Це все відбувалося 17.06.07р.Я не знаю чи отримаю відповідь на моє запитання?
Василь, 27.12.2007, 00:04   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте.
Ви ухвалили низку Указів щодо Українського козацтва.
Вони фактично дублюють попередні Укази попередніх Президентів.
Питання: коли Ви бачите ухвалення Закону України "Про Українське козацтво", і які надії та національні приоритети на нього буде покладено?
Хотілося б щоби Ви зьеднали козацькі течії в едину потужну , суспільно-корисну, законом визначену організацію.

Дякую за відповідь. З шаною до Вас.

Швидь Андрій Миколайович Сімферопольська область.
Швидь Андрій Миколайович, 27.12.2007, 00:01   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте,
прокоментуйте, будь ласка, тезу, що причиною звільнення міністра Гриценка є найвищий для політиків першого ешелону рівень довіри в суспільстві; що таким чином Ви усуваєте реальних конкурентів на наступних виборах. Колись так робив Леонід Кучма, а Ви, виходить, його син духовний.
Ігор Симчич, 26.12.2007, 23:49   Лінк
 
Голосування закінчено
будьте ласкві, поясніть, як отак можна, що близько року тому шановну Юлю Володимирівну ВИ звільняєте з посади Прем"єра за корупцію та невиконання своїх обов"явзків, а сьогодні вона знову у кабміні? при чому на тій же посаді.
вона сказала Вам "я більше не буду, ну можна я ще раз? БЮТласка БЮТласка БЮТласка.." чи ви власноруч ії перевиховали і тепер вона хороша дівчинка?
Вальдемар, 26.12.2007, 23:44   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу!
1.Конституція, Закони України гарантують соціальний захист ветеранів військової служби, незалежно від місця проживання. Чи є це соціальним захистом ветеранів, коли після звільнення з військової служби протягом 10 і більше років не надається житло бездомним ветеранам військової служби, які перебувають на обліку у військових частинах (за законом - не пізніше ніж протягом року!)?
2. Коли вже наші суди будуть здійснювати правосуддя на засадах верховенства права?
Олександр , 26.12.2007, 23:30   Лінк
 
Голосування закінчено
Віктор Андрійович! У мене, військового пенсіонера, підростає двоє неповнолітніх дітей.Скажіть, будь-ласка, як виховати у них любов до держави, якщо вона викидає їхнього батька всіма правдами і неправдами зі службової квартири, після того, як він відслужив цій державі 20 років у внутрішніх військах та кримінально-виконавчій системі і в званні підполковника з посади начальника виправної колонії пішов на пенсію?Може ВИ підкажете, де знайти правду в Україні, адже суд і прокуратура "телефонні" Дякую
Геннадій, 26.12.2007, 23:21   Лінк
 
Голосування закінчено
Какая у вас любимая песня группы Tokio Hotel?
Denv, 26.12.2007, 23:13   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний гарант чому ви ставите міністрів оборони далеких від ціеї справи людей які навіть строкової служби не бачили
олег, 26.12.2007, 23:00   Лінк
 
Голосування закінчено
Від військовослужбовців, звільнених в запас. Голова Київського міського товариства військовослужбовців "ВИТЯЗЬ". Чи підтримуєте Ви, шановний пане Президет, як Головнокомандуючий Збройних Сил України Постанову Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2007 року №1294, яка підвищує наше пенсійне забезпечення з 1 січня 2008 року? Для цього, згідно вищезгаданої постанови, необхідно скасувати ряд Ваших попередніх Указів. З повагою полковник запасу Нємтінов В.Н.
Нємтінов Володимир Миколайович, 26.12.2007, 22:51   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый президент, вас не БЕСПОКОИТ ситуация в КРЫМУ?
Олеся, 26.12.2007, 22:46   Лінк
 
Голосування закінчено
Сударь, а неужели в Украине есть армия?
Константин, 26.12.2007, 22:38   Лінк
 
Голосування закінчено
Министр Обороны Гриценко впервые за 16 лет существования украинской армии стал на сторону нормальных людей, а не зарвавшихся генералов и навел хоть какой-то порядок. За что его так?
Дмитрий, 26.12.2007, 22:23   Лінк
 
Голосування закінчено
Коли у нас буде професійна армія, а не армія школярів??
Семен Філіпович, 26.12.2007, 22:21   Лінк
 
Голосування закінчено
В армию идут или те кто хочет или те кто не смог найти денег на откос. При чем все эти деньги уходят не на государство.. Так вот, зачем это нужно? Сделайте вы наконец так чтоб туда шли только те кому это надо! Вы просто мучаете других людей, они попросту тратят там время и нервы. А так же могут лишиться мозгов пребывая в этой дыре..
Андрей, 26.12.2007, 22:18   Лінк
 
Голосування закінчено
Г-н Президент,об"ясните,пожалуйста:
-когда же наконец в Киевском гарнизоне начнут обеспечивать жильем военнослужащих по гарнизонной очереди?
-переход армии на контрактную основу?сокращайте количество генералов!увеличивайте денежное содержание контрактникам, а не полковникам.
-надо уважать СВОЮ армию, поднимать престиж службы в армии
-почему денежное содержание военнослужащих меньше, чем в других силовых структурах?
-когда вернут компенсации за пайки, за вещимущество?будут ли возвращены льготы?
Ольга, 26.12.2007, 21:57   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100