Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Сільське господарство

Останні запитання
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте! Коли нарешті буде продовжено мораторій на продаж земель сільгосппризначення (хоча би на рік).
Дякую за відповідь!
Олексій, 27.12.2007, 15:25   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Віктор Андрійович! Скажіть, коли працівники сільського господарства, які працюють в важких умовах праці (наприклад, доярки, які в деяких сільськогосподарських підприиємствах доять тричі на день по тридіять корів руками !!! та ще й годують їх, прибирають) будуть отримувати достойну зарплатню? Я маю стаж роботи в сільському господарстві 14 років і отримую 450 грн.Чи справедливо це? Чи вігідне державі вимирання села? Схаменіться !!! Ми теж люди!!!
Тетяна, 27.12.2007, 14:58   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент! Скажіть в якому конкретно селі Ви були, крім рідного, за останні 2-3 роки, і БАЧИЛИ ЯК ТАМ ЖИВУТЬ УКРАЇНЦІ?? Не соромно!! А уже 16 років незалежності, ЗАГУБИЛИ ВСЕ , залишились лише ПАЇ, на які претендують "Ахметови?!" І тоді дійсно кінець НЕЗАЛЕЖНОСТІ в селі!
Це реально, панове із міста!!!
Ivan, 27.12.2007, 14:13   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте! Що на Вашу думку заважає владі в Україні залишити землю наших прадідів у народній власності згідно Конституції України, а, замість дискутування навколо болючого питання продажу землі-матінки-годувальниці, зосередитися на всенародному обговоренні механізмів якнайефективнішого хазяйського використання землі - цього найдорожчого скарбу, даного Богом кожному громадянинові України за правом його народження. Бажаю всім та саме Вам, Вашій родині та Роду - щастя й здоров'я!
Юрій, 27.12.2007, 12:38   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент!
Скажіть, будь-ласка, чому в селах розкрадається земля? Коли будуть вживатись відповідні дії до цих людей? Чому всі закривають очі на цю проблему?
Олександр, 27.12.2007, 12:23   Лінк
 
Голосування закінчено
Пан президент!Вы крестили сына Аржевитина у нас в селе,были на трех криницах.Являетесь почетным атаманом козачей сотни.А колхоз им.Б.Хмельницкого с.Суботiв и до настоящего времени
розвален и не дееспособен.Может начать с малого,а там как Бог даст!Приглашаю на Новогодние праздники.Поздравляю с Новым годом!Удачи!
житель с.Субботово.
Минайлов Александр, 27.12.2007, 11:40   Лінк
 
Голосування закінчено
З рекламних роликів (кожного другого!!!) нас весь час запевнюють, що алкоголь є нормою...
Мій батько - залежний від алкоголю... Кожного дня його з екрану телевізору підштовхують до випивки.. Мені тяжко дивитися як страждає мама...в той час, як хтось підраховує свої прибутки...
Пане президенте, як ви ставитеся до того, щоб заборонити рекламу спиртного?
Олександр, 27.12.2007, 11:28   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому в Україні відсутня програма розвитку сільського господарства, суб'єктом якої є селянська сім'я, а не дотаційні різного роду ферми (читай колгоспи!)? Крім того, така програма значно покращить демографічну ситуацію. Історичні аналоги: реформа Столипіна і нинішня Польща.
Андруховець Петро, 27.12.2007, 10:30   Лінк
 
Голосування закінчено
Щодо шкідливого впливу мобільного зв`язку на бджіл.
Встановлення ретрансляторів мобільного зв`язку призводить до масової загибелі бджіл.
Чи можете Ви вплинути на обмеження встановлення ретрансляторів мобільного зв`язку в сільській місцевості?
Інакше ми так і не станемо головним експортером меду в Європу, а як і Європа залишимося без меду.
Для довідки:бджільники села Устивиця Великобагачанського району Полтавської області залишилися без бджіл після встановлення в селі ретрансляційної вежі UMS
Віктор, м.Київ, 27.12.2007, 10:10   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте! Ми сподівалися що в і нашому селі стане гарно і в Хорунживці. Але якось сталося не так! Своя сорочка ближче? Коли вже наступні вибори .... сільські мешканці
Сашко та Сергійко, 27.12.2007, 09:03   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте!
В Україні існують люди, які б дуже хотіли жити на Природі, далеко від міст. Їхній спосіб мислення та цінності кардинально відрізняються від думок основної маси населення. Це і пошуки методів екологічно чистого вирощування продуктів, і здоровий спосіб життя, і духовні цінності, і відродження ремісництва, і отримання нових знань щодо подальшого розвитку людства в цілому. Їхня проблема - отримання землі для побудови поселень, нерозуміння. Чи можете Ви підтримати цей потенціал?
Хвостіченко Оксана, 27.12.2007, 01:22   Лінк
 
Голосування закінчено
Как Вы относитесь к принятию Закона о Родовых Поместьях и к продлению маратория на продажу земли до 2015 года?
Обращение о принятии
ЗАКОНа О РОДОВЫХ ПОМЕСТЬЯХ
Для создания с Любовью Родового Поместья, прекрасного живого пространства, Пространства Любви, счастливой жизни в нем детей, потомков, для возвращения Любви в семьи
– семье или гражданину Украины достигшему 18 лет - выделяется бесплатно в постоянное пользование с правом передачи по наследству земельный участок размером 1,5 – 2,0 га...
Татьяна, 27.12.2007, 00:31   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте коли вже мого батька фермера у котрого є 5 свідоцтв про винахід сортів пшениці котрий обробляє 200 га землі перестануть обдирати з різних сторін чиновники місцевого гатунку міліція та всі інші котрі нічого не роблять а тіко обдирають відбираючи останнє????
і дадуть нарешті професійній людині люблячій землю працювати на благо держави і на свое благо а не в кишеню місцевому чінуші котрий вставляє палки в колеса шоб тіко отримати свого хабара.
З повагою Олексій!
Олексій, 26.12.2007, 23:33   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Віктор Андрійович, скажіть будь-ласка, чому немає підтримки розвитку патріотичного духу серед молоді на державному рівні? Наприклад в формі сучасної кінострічи, якийсь блок-бастер з цікавим популярним сценарієм в якому "заднім текстом" іде тема патріотизму. Наприклад патріотичні переконання головного героя, або його команди, крилаті фрази і т.д.?! Одним слововм, чому держава не доносить ідеї патріотизму до молоді на мові останньої? Чи є подібні держ програми? Дякую за увагу, з повагою.
Ердевді Олександр, м. Ужгород, 26.12.2007, 23:19   Лінк
 
Голосування закінчено
Здрасте!Пане Виктор Ющенко, подскажите пожалуйста, когда введут маркеровку модифицированный продукт или нет продающийся в супермаркетах?
Daniel, 26.12.2007, 22:49   Лінк
 
Голосування закінчено
Це правда, що у новому уряді планують створити посаду міністра бджолярства та охорони пасік?
Іван, 26.12.2007, 21:06   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний наш Президенте!
Що Ви робите, аби приринити знищення родючих земель забудівельниками? Чи не час ЗАБОРОНИТИ ЗМІНУ ЦІЛЬОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ УГІДЬ?
Микола, 26.12.2007, 19:59   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент!
Чи не вважаєте Ви, що продаж земель с-г призначення – це продаж території України. А це є загрозою національної безпеки.Адже розпайовано 56% території України між 12% населення. А як інші 87% чи ті, що народилися після цього. Де їхня Україна? Чи не вважаєте Ви, що ті що агітують за продаж землі є зрадниками України?
Ольга, 26.12.2007, 19:35   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Ющенко! Чи не відповісте ви, якщо ваша ласка, чому такі кумедні створіннячка як хом'ячки зовсім не позіхають? І ще одне питання з області сільскогосподарьских: чому із соняшникового насіння роблять і масло, і халву, а з оливок роблять лише масло, а халву - ні? Якщо ж халву з оливок все ж таки роблять - чи не підкажете ви, де можна придбати кіло такого дива?
Flameberg, 26.12.2007, 19:00   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Віктор Андрійович!

Коли буде відмінено мораторій на продаж землі?
Олександр, 26.12.2007, 18:41   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100