Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Питання молоді

Останні запитання
Голосування закінчено
Шановний, я вже пів року як працюю у Данії, але коли мої друзі, або звичайні українці, (яких тут до речі багато і про яких Європейська спільнота піклується більше ніж рідна країна), запитують мене коли я збираюся повернутися-я відповідаю що ніколи, тільки побачити рідних і друзів і швиденько назад. Знаєте, тут так стабільно, спокійно, немає "мажорів"(ви знаєте шо то за молодь), тільки звичайні українці. Ми всі хотчемо повернутися-але навіщо?страждати від цього безладу?коли ж нам повертатись?
олександр, 27.12.2007, 01:04   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин президент, этот проект еще рас сподвигнул меня и моих будущих коллег выехать в соседние страны, Вам не кажется что ухе достаточно гнобить Украиский обаренный народ ценами на жилье, еду и т.д.
Как вы думаете, сколько бы молодых людей со мной согласилось?
Группа ПР-4 ККЭУ (27студентов), 27.12.2007, 00:51   Лінк
 
Голосування закінчено
Я змалку хотіла стати хірургом-рятувати життя.Але змушена була вступити на економічний факультет,бо: 1.Зарплатня лікаря в Україні мізерна. 2.Навчання у вузі коштує близько 10тис, а щоб вступити на безкоштовне потрібно дати надто великий хабар. 3.Щоб вчитись у медвузі ти вимушений давати хабарі- а я цого ніколи не робила і не збираюсь. І де нам у майбутному взяти висококваліфікованих лікарів? Олександа,17р. (закінчила школу з відзнакою-а що з цього?)
Олександра, 27.12.2007, 00:47   Лінк
 
Голосування закінчено
Пан президент, подскажите, пожалуйста, будут ли открываться новые дома малютки и детские дома для деток , рожденных наркоманками, алкоголичками и подобными им неблагополучными элементами, ради получения выплат по рождению. Вы сами понимаете, что нормальные люди сто раз подумают, прежде чем родить второго (третьего!) ребенка? И кто обеспечит потом жизнь этих подросших детей? Или потом поставим вопрос о скачке преступлений?
Марина, 27.12.2007, 00:46   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич! Вы были молоды?
Евгений, 27.12.2007, 00:42   Лінк
 
Голосування закінчено
Питання по КУЛЬТУРІ, яку Ви, чомусь, не винесли в окрему тему.
Ми, молоді громадяни, без коштів, на голому ентузіазмі, майже підпільно, створюємо літературні портали для молодих поетів та письменників (двохтисячників), організовуємо музичні дійства (бо за попсою що лунає звідусіль, нечутно якісної музики), граємо у неакадемічних театрах. У нас нема кінематографа.
Чи знайоме Вам поняття "СучУкрКульт"?
Коли ж Ви почнете підтримувати нас?!
Коли культура стане не андеграундом, а частиною життя?
Українка, 27.12.2007, 00:41   Лінк
 
Голосування закінчено
Моя сестра замужем уже больше года, а детей не планируют заводить.- Так, как квартиру они не скоро купят. (И то, с помощью совместных усилий родителей)
1)Если у всей молодежи будет такой настрой (он есть), то будет ли в Украине проживать хотя бы 20 мил. людей через 25-30 лет...?!
P.s. После того, как нынешнее правительство, а в будущем- дети нынешнего правительства, братья и сестры, и т.п... ПРОДАСТ нашу страну и выжмет с земли все ресурсы...
P.s.s. Если вы патриот, - я стану президентом!!!.....
Сергей, 27.12.2007, 00:39   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый господин Ющенко, когда в Украине наконец легализуют марихуану, проституцию и однополые браки?
Tornad0, 27.12.2007, 00:38   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи не здається вам що соціалне становище українського народу невдовзі призведе до формування передреволюційних умов (це коли "верхи" не хочуть, а "низи" не можуть)?

Щось у мене таке передчуття що вона не буде мирною...
Євген з Одеси, 27.12.2007, 00:26   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент. Скажить будьласка коли у нашій державі молодому спеціалісту можно буде влаштуватися на роботу за своїм фахом?
Рубен, 27.12.2007, 00:22   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич!
Так называемое "Молодежное кредитование жилья" - станет когда-нибудь реальностью, а не мифом? Ведь это выход для молодых людей, которые работают, но не могут позволить себе расчитываться за однокомнатную квартиру по условиям банков и платить около 1000 долларов в месяц.

Когда молодежное кредитование станет реальностью?
Аркадий, 27.12.2007, 00:21   Лінк
 
Голосування закінчено
Ув. президент! Подскажите куда мне лучше уехать жить чтобы было не как у нас, а зарплаты чтобы на нормальную жизнь хватало. (P.S. Работаю архитектором)
Miron, 27.12.2007, 00:20   Лінк
 
Голосування закінчено
Вельмишановний пане Президент! Дозвольте поцікавитись:
- Як скоро більша частина населення України вимре від легкодоступності наркотичних речовин та алкоголю? Або ж від лікарської байдужості та "безкоштовної" медицини?
- Як довго в нас буде тривати війна на дорогах? Чому б не ввести систему велетенських штрафів, частина з яких відходила б працівнику ДАІ?
А ще, чому в мене, студентки 2 курсу юридичного вузу подібні запитання та ідеї виникають, а у так званих "владних мужів" - ні?
Аліна, 27.12.2007, 00:19   Лінк
 
Голосування закінчено
Разочаровавшись в том, что государство способно предложить мне хоть какую-нибудь защиту,не говоря уже о каких-то гарантиях стабильности,я хочу спросить только одно собираетесь ли вы подавать в ближайшее время на рассмотрение законопроект он легализации огнестрельного оружия. Почему нет?
Костянтин, 27.12.2007, 00:19   Лінк
 
Голосування закінчено
Для чого відміняти депутатську недоторканність і пільги ?
Чи не краще всім громадянам України надати статус депутата Верховної Ради?
От тоді і квартири всі отримають, і зарплатню, і сім*ю створити можна буде...
Євген з Одеси, 27.12.2007, 00:16   Лінк
 
Голосування закінчено
Мне почти 22. После школы я сразу пошел работать, так как денег на учебу небыло. Почти за 5 лет я заработал или на учебу, или на рабочую поездку за границу...
Уважаемый В.А.!!!
1) Как вы думаете, мне стоит учиться для того, что бы потом не иметь рабочего места? (При этом продолжать работать)
2) Как вы думаете, мне стоит возвращаться из-за границы? (Куда я поеду!!!)
3) Как вы думаете, если бы у молодежи были деньги на рабочую поездку за границу, они бы долго думали бы, перед тем, как уехать? -НЕТ
Сергей, 27.12.2007, 00:14   Лінк
 
Голосування закінчено
Коли нарешті припинеться обкрадання людей, які живуть правдою, а не крадіжками?? Моя мама вчитель, ми живемо без батька, ЧОМУ , ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ, врізали премію вчителям????? чому саме вчителям? на мою думку, людини, яка і є саме те майбутнє покоління, про яке ви так гарно балакаєте, ВИ та УРяд, не гідні представляти таку могутню Державу.
Дякую За бідний стіл на НОВИЙ РІК
ОЛена, 27.12.2007, 00:12   Лінк
 
Голосування закінчено
Тут в людей проблема купити житло при зарплаті в 500 баксів. А молоді вчителі-спеціалісти, що лише приходять працювати в школу ОТРИМУЮТЬ ЗАРПЛАТУ в межах 700 гривень. Як на такі гроші взагалі можна вижити і при цьому ще вчити школярів???
Сергій, 27.12.2007, 00:11   Лінк
 
Голосування закінчено
Коли, Ви, кажете про соціальні проекти з приводу житла - я розумію це - як відмивання грошей. Коли, Ви, кажете про державні проекти для населення - я розумію це - як відмивання грошей. Коли, Ви, кажете про інтеграцію, голодомор, геноцид, розквіт нації - я розумію це як - знущання над ідеологією. Коли будуть речі називатися своїми іменами? Вам не соромно НАС вітати з Новим роком?
chelga, 27.12.2007, 00:06   Лінк
 
Голосування закінчено
Віктор Андрієвич.Мені пощастило закінчити зі срібною медаллю не знаючи,що таке хабарі. Але поступивши у вуз(на контрактній основі!!!) я побачила,що 60 % студентів - вступили в університет або за хабар, або через знайомих.Сесія ,на жаль, проходить так само.Мене обурює таке становище у вищій освіті.Ми боремося з корупцією,але вона процвітає.І потім ми задаємо питання -чому так багато некваліфікованих кадрів,які закінчили вуз?А я лише на1курсі.А що буде далі?
Олександра, 26.12.2007, 23:56   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100