Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Питання молоді

Останні запитання
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу! Мені зараз 21 рік, з 18 років я є членом громадської організації. Мені завжди була цікава політика, але я розумію, що в нашій державі політиками стають не такі як я. У мене до Вас такі питання:
1. Коли питання молоді стануть в нашій державі пріоритетними?
2. Навіщо мені 10 тис.грн. за народження дитини, коли в мене немає де жити з тою дитиною?
3. Чому річниці Октябрської революції відзначають на належному рівні, а річниці Помаранчевої взагалі замовчують?
Юлія, 27.12.2007, 10:46   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент. Як Ви вважаєте, слова Українського письменника «Чому ми босі – тому що дурні, а чому дурні – тому що босі…», буде доцільним розмістити (великими буквами) над подвір’ям до верховної ради?
Дуже дякую.
Костянтин, 27.12.2007, 10:29   Лінк
 
Голосування закінчено
как долго все гос органы будут продолжать прессинг в отношении малого бизнеса
Толик, 27.12.2007, 10:27   Лінк
 
Голосування закінчено
Добрый день, Ув. Президент!!!
В этом году моя жена ушла в декретный отпуск - родилась дочечка. На момент ухода ее зарплата составляла около 900 грн., т. е. за 3 года семейный бюджет мог пополнится на 32 тыс грн. Вопрос, чем руководствовалась власть определяя сумму пособия в 8 тыс единовременно и 3,6 тыс за эти 3 года?
Александр, 27.12.2007, 10:24   Лінк
 
Голосування закінчено
Здравствуйте. Как быть с ценами на квартиры? Сейчас купить квартиру молодому специалисту или семье просто невозможно. Молодежные кредиты не работают, чтобы получить квартиру надо заплатить большую взятку. Цены на жилье растут катострафически. Даже семья с доходом 1500-2000 дол. США не может себе позволить взять кредит и купить квартиру. Остаеться только постоянно снимать.
Лилия, 27.12.2007, 10:00   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи матиму я в Україні роботу?
Я студент МФТІ, спеціалізація -
безпечний розвиток атомної енергетики.
Pasha, 27.12.2007, 09:53   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент! Ви собі зараз думаєте про пусті питання, а семе: євроінтеграція, коаліція, гроші і т.д.... А чи Ви хочаб маєте уявлення скільки зараз людей потребує допомоги? Не ті, що мають міль"ярди на рахунках і не ті що використовують Україну, заради задоволення кишенькових проблем. Те, що ви там влаштовуєте "показухи" по допомозі дітям - це не вирішення питання, потрібно допомогти хочаб тим, яким негайно мотрібна допомога, життя яких висить на волосинці. Це важко зробити? Дякую.
Вова, 27.12.2007, 09:45   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Президенте!
Як на вашу думку, коли "демократична" Україна, стане демократичною?
Коли чини українські будуть дотримуватися Конституції України (як і Ви самі)? ну, наприклад, коли навчання та лікування стане безоплатним, коли всі перестануть брати хабарі, і коли держава запропонує дійсно нормальні пенсії та зарплати коли поодинокі матері перестануть відмовлятися від дітей, яких вони не можуть прогодувати, коли пенсіонери, зможуть купувати собі нормальну їжу, а не шукати її на смітника?
Ольга, 27.12.2007, 09:30   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Віктор Андрійович, чи не вважаєте Ви, що пора вже відмовитись від совкової практики надання пільг, чому замість того щоб перейти на адресну допомогу придумують все нові і нові види пільг (я маю на увазі "дітей війни"). Чи не краще було б направити ці кошти на здешевлення кредитів для молоді на житло, адже з такою молодіжною політикою, яка ведеться зараз половина молоді виїде за кордон. Наперед вдячний за відповідь.
Роман, 27.12.2007, 08:54   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый господин Президент. Почему до Вашего прихода к власти я на свою зарплату в 1000грн, мог позволить снимать квартиру, за свои деньги устроить свадьбу, содержать беременную жену, а сейчас при 2500 не могу купить на Новый Год своей дочери велосипед за 300грн.?
Евгений, 27.12.2007, 08:49   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний п.Президент! Питання по кредитуванню житла для молоді. Коли почнеться фінансування програми по вішкодуванню відсотків?
Вячслав, 27.12.2007, 08:47   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич, я посвятил свою жизнь работе в органах местного самоуправления в надежде хоть как-то изменить отношение населения к власти и улучшения економической и социальной обстановки нашего города! Скажите когда государство начнет заботится о своих работниках? И как можно работая в органах местного самоуправления и получая 600 грн./мес. создать семью и жить полноценной жизнью? Заранее спасибо!
VV, 27.12.2007, 08:12   Лінк
 
Голосування закінчено
доброго дня Вам, пане президенте! мені 21 рік. я вже півтора місяці живу в чудовому місті Сіетл (США). в Україну збираюсь тільки щоб забрати свою дівчину.
як ви гадаєте, скільки в Штатах коштує житло? ФАКТ: у центрі Сіетлу 2кімнатка коштує так само, як і в Дарниці (Київ)!!! але це при тому, що з.п. вище!!! я працюю веломеханіком. отримую 3000уо на місяць. в Україні отримував 300уо, працюючи продавцем-консультантом.. але не всі люди отримують 300уо...
ЧОМУ МОЛОДІ ЛЮДИ СИДЯТЬ В УКРАЇНІ???
Олексій, 27.12.2007, 06:59   Лінк
 
Голосування закінчено
Когда мы (студенты) сможем нормально получать стипендию? (150 грн - в мес) Ваш галстук стоит в 10 раз больше! А если учесть подорожание проезда + повышение цен - куда деваться? идти работать? А как же учиться?!

Когда мы (народ, люди) наконец-то будем жить так, как живёте Вы?
НК, 27.12.2007, 06:07   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажите как не богатым, молодым людям попасть в политику? Ведь не секрет что все политики сейчас это обычно очень богатые люди, основной принцып отбора кто больше заплатит тот и будет при власти. Почти все министры и основные фигуры это богатые люди которых не волнуют проблемы населения. Будут ли какие то изменения в структуре построения власти.? Ведь не секрет что сейчас полно детей известных политиков, которые стали депутатами (не без помощи свохи родителей). Мы что переходим к феодализму?
Андрей , 27.12.2007, 02:53   Лінк
 
Голосування закінчено
…..О боже, всесильний і всемогутній, не досить того що тебе нема так ти ще й є(zic!), дай щестя і здоровля а найголовніше розуму нашій неньці україні бо ми такий нещасний і богом забутий народ, бо ми не вміємо нічого окрім того аби нити і закликати до бунту і тільки ми українці можемо мільйонним тиражем зібратись на цих довбаних майданах -- покричати ««…ко, …ич чи ше там хтось» наш прекрасний і злегка божественний» і не піти далі, вислухати море обіцянок штибу: «ой ну, люди, ну ви знаєте. чому ?
зіновій пушко, 27.12.2007, 02:53   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Президент!
Мені 18. Я захоплююсь відео, я хочу навчатися по спеціальності оператора телебачення. Чи то я погано шукав, чи то дійсно так є, але в Україні лише один навчальній заклад, який пропонуе навчаня за спеціальностями, які мені подобаються. Думаю ціни на навчання у Поплавського всім відомі, тому мені нічого не залишаеться як, іти кудись працювати. Тепер запитання, якщо я доживу, мої внуки зможуть навчатися за тією спеціальністю яку вони захочуть, а не ту на яку вістачить грошей???
Антон, 27.12.2007, 02:03   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич,где логика - Вам не нужно была Тимошенко в роли премьера в прошлом году - обвинили в коррупции, в этом году - она опять заняла этот пост,и Вы не препятствует,а наоборот,поддерживаете её политику и назначения на местах!? и если можно - второй немаловажный вопрос : как вы смотрите на то,что в Севастополь приехало украинское студенческое братство и всячески угрожают и абсолютно беспочвенно обвиняют и что то пытаются требовать от Российского Флота, который играет немалую роль?!
Ксения, 27.12.2007, 01:30   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент! Зачем Вы поменяли таблички с названиями наших городов и деревень в Крыму когда были премьером, туристы и родственники путаются и пугаются, наши населённые пункты так никогда не назывались, ничего же не понятно. Что Вы лично думаете по вопросу "Война Украины с Россией в 20 веке", который попадается на итоговой контрольной по истории?
Как Вы относитесь к имиджу Президента Путина и когда Вы его пригласите в гости?
Лара Крофт, 27.12.2007, 01:28   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане президенте у мене до вас є таке запитання: на даний момент стипендія складає близько 150грн.це набагато менше ніж споживча корзина для існування в Україні.Питання: коли батьківщина почне думати про студентів в Україні?
Студент, 27.12.2007, 01:17   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100