Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Питання молоді

Останні запитання
Голосування закінчено
Навіщо нам міністр Павленко, який нічого не тямить ні в спорті ні в соціальній молодіжній політиці? А просто хороший чоловік і молодий?
Вона, 26.12.2007, 11:03   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый господин президент!

Было ли у Вас дома когда-нибудь ЧП в плане прорыва канализации,
или лопнувшей трубы, или затопления с верхнего этажа?
И если было, то как Вы решали данную проблемму?
Вызывали ли сантехника жэка? Писали ли жалобы в жэк?
Судились ли с соседями?
Или подобные вопросы Вы сами лично не решаете?
Если не решаете, то кто из Вашей семьи их решает? Жена?

Спасибо.
Кира, 26.12.2007, 11:03   Лінк
 
Голосування закінчено
Даю гарантію на конфереції президент знову буде лити нам водичку й говорити про загальні речі, уникаючи конкретних відповідей на конкретні запитання. Типу ми робили робим і будем робити все для людей, жити стає краще прожитковий мінімум піднімається. Такі казки може розповідати хіба пенсіонерам, які немають освіти і кожне підвищення пенсії на 10 грн сприймають на ура, а не нам молодим людям з освітою і відкритою Європою.
Ємігруймо - ми цього варті.
Віталій, 26.12.2007, 11:01   Лінк
 
Голосування закінчено
Один мій знайомий каже - думав в кіці 90-х що гірше вже бути не може, як виявляється помилявся, стає все гірше й гірше :) Я думаю наші політики прекрасно розуміють що вони злодії. Ви думаєте вони тут будуть жити, та вони накрадуть тай за бугор змахають.
Єдиним виходом для себе бачу еміграцію.
Саша, 26.12.2007, 10:51   Лінк
 
Голосування закінчено
Вітаю з наступаючими святами!!!! Отаке у мене запитання: я працюю начальником відділу в банку (ніби маю рахуватися середнім класом), і от скажіть як середньому класу при моїй ЗП 800 у.о. (дружина в дикретній відпустці) і грудній дитині прожити на 800 у.о і дожитися до СВОЄЇ квартири?? якщо лише на виплату %% по кредиту необхідно більше 1000 у.о., а ще тіло кредиту треба гасити, а харчуватися?? а дитину прогодувати?? Ви задумувались над тим що в нашій країні майже немає середнього класу?
Дмитро, 26.12.2007, 10:47   Лінк
 
Голосування закінчено
Я людина яка вже практично має вищу освіту хочу сказати, що скільки коштів не виділяй на стипендію всеодно буде мало. Тому, підвищувати стипендію звичайно потрібно але не значно. Наприклад, я вчився п'ять років з яких три працював і мав кошти і на гуртожиток і на відпочинок.
МОЛОДЬ ВСЕ В ВАШИХ РУКАХ.
Олександр, 26.12.2007, 10:43   Лінк
 
Голосування закінчено
Доброго дня, Вікторе Андрійовичу!!!
Де можна заручитися фінансовою підтримкою молодій організації, яка прагне допомагати дітям дит.будинків і робити щось корисне для суспільства взагалі???
Чи є в нас шанси вижити???В організації студенти Київських ВУЗів, які ніколи таким не замалися і не мають гарної обізнаності в юридичних питаннях, але мають бажання допомогти. Чи є в нас шанси вижити???Чи є сенс ставати офіційною, зареєстрованою орг.?Чи продовжувати діяти своїми студентськими силами?
Віталік, 26.12.2007, 10:26   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент, когда поднимут зарплату в Налоговой службе? Работать за копейки нет никакого желания.
Игорь, 26.12.2007, 10:26   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажіть будь-ласка навіщо ми платимо 50 % мита + 15-20 % хабарів за машини ввезені із за границі. Чому в Німеччині чи будь де в Європі я можу купить нормального мерседеса,ауді чи бмв за 6-7 тис. у.о. а в нас в 2 рази дорожче.Ми не хочем їздити на ваших ВАЗАХ. Хіба ми багатші за європейців ? Або заберіть ці варварські мита, або самі робіть нормальні авто.
Саша, 26.12.2007, 10:25   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Президент!
Вы наверное знаете что цены на жилье в больших городах украины превысили цены на жилье в некоторых столицах европейских стран.
Ответьте пожалуйста когда вы начнете делать хоть что то, чтобы решить вопрос непомерно большой цены на недвижимость в Украине?

Почему цены на новые автомобили на украине на 15-30% выше чем в европе? Может быть от того, что Вы считаете что Украинцы зарабатывают больше?
Andrew, 26.12.2007, 10:16   Лінк
 
Голосування закінчено
есть ли смысл, задавать какие то вопросы???? все равно это всего лишь слова!!!! а толку с них??? словами нас не возьмшь!!!!! дело делать надо, а не языком ............
zaval, 26.12.2007, 10:11   Лінк
 
Голосування закінчено
Мінімальна зарплатня 3000 грн і ще можна буде миритись.
Віталій, 26.12.2007, 10:06   Лінк
 
Голосування закінчено
Я люблю Україну, я не розумію чому в нас ціни такі як в Європі і США, а зарплатні в 10 раз меньші. Адже в собівартості продукції зарплатня відіграє одну із вирішальних ролей.Звідси виходить що в нас хтось отримує надприбутки і нас заставляють як рабів працювати лише за їжу.
Корупція у всіх органах державної влади аж зашкалює.Хіба вам не соромно обзивати один одного злодіями в людей на очах ??? Та вас шановні всіх там потрібно в тюрми посадити бо ви найбільші бандити.
Може всі емігруєм ???
Андрій, 26.12.2007, 10:01   Лінк
 
Голосування закінчено
Якщо я не хочу бути секретарем СНБО, можна я не буду?
Раїса, 26.12.2007, 09:56   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый, президент. Когда государство начнет вкладывать деньги в наше будущее, а именно в наших детей? Посмотрите на наши общеобразовательные школы, без слез не скажешь. Дети не хотят учиться, а даже если при таких низких зарплатах попадается хороший учитель, то работать ему все равно не дают. Школы выживают как могут - это постоянные "добровольные" взносы. Почему закрывают школы в городах, если учеников в классах меньше 15? Вы считаете можно научить чему-то класс, в котором 35 детей?
Юлiя, 26.12.2007, 09:55   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент, как долго будет продолжаться заселение столицы, жителями пригорода и сел? Посмотрите хотя бы на обстановку в Киевском метрополитене, это невыносимо. Должность "толкатель", о которой так гордо говорили в новостях - это полная безсмыслица, я надеюсь, что это не ваша идея. Почему Киевляне не могут спокойно жить в родном городе? Подумайте над этим вопросом, может из-за этого все проблеммы?
Моя позиция "Киев для Киевлян"!!!!! Кто ЗА?
SANCO, 26.12.2007, 09:41   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому Ви ще не пригальмували русифікацію моєї донеччини?
Адже достатньо лише одного розумного Президентського указу
про іспити держслужбовців на належне володіння державною мовою,
щоб повсюдно запрацювали курси державної мови
(для цього у Казахстані і зарплату підвищують тим, хто опанував державною).
Протягом одного року зуміли:
- перевести на державну англомовний Гонконг;
- повернути державну мову в онімечену колись Прагу та зрусифіковану Варшаву;
Іван, 26.12.2007, 09:28   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте! Народ обрав вас з надією на світле майбутнє. А Ви не просто розчарували народ а продовжуєте брати участь в баталіях уряду який вміє лише гребти гроші в свої кармани. А людям в цей час нічог їсти, ніде жити, а що говорити про культурний розвиток нації він відсутній. Люди працюють на 2-ох роботах, щоб вижити а не жити добре. Пане Президенте Ви гарант прав свого народу!!!!!!!!!!!!!!!! І ХТО ЇХ МОЖЕ ПОБАЧИТИ?
Віта, 26.12.2007, 08:54   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич, по некотором заявлениям тут, половина украинцев хочет видеть русский вторым государственным. Скажите не будет ли так, что через пол века если не дай Бог Украину присоединят китайцы или монголы, то где гарантии, что дети и внуки этих людей не будут требовать китайский или монгольский вторым языком?
Пожалуйста, сохраните украинский язык. Спасибо.
Руслан Кірієнко, 26.12.2007, 08:39   Лінк
 
Голосування закінчено
Добрий день! Можливо ви не повірите,але я так кохаю Україну. А зараз питання. Ви не допоможете зробити закордонний паспорт? Як Ви думаєте навіщо?
Павло, 26.12.2007, 08:37   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100