Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Випадкові 20
Голосування закінчено
Виктор Андреевич! скажите в нашей стране когда нибудить станет модным захватывать земли для строительства спортивных площадок, залов и т.д? А как вы на это смотрите положительно или отрицательно. если да. то мы готовы с завтрашнего дня поддержать вас с молодёжью. Заранее спасибо за поддержку
Елена, 26.12.2007, 01:44   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич! Уже шестнадцать лет, как Украина -- независимое государство. И за эти шестнадцать лет я не вижу того, чтобы власть (а под властью я имеею в виду людей, которые уже шестнадцать лет "стоят у руля", а люди всё те же, только под разными цветами) сделала что-то для достойной жизни граждан.Я хочу спросить Вас, как человека, которому люди доверили своё будущее, не боитесь ли Вы, что ужасное положение людей в нашей стране приведёт к потере народного доверия и как следствие к революции?
Кирилл Викторович, 24.12.2007, 16:44   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент, не считаете ли Вы, что людей, которые смотрят Дом2, Фабрики звезд и говорят "Вау" надо изолировать от общества?
1stein, 24.12.2007, 18:15   Лінк
 
Голосування закінчено
Віктор Андрійович коли ви перестанете прикривати корупционерів . Так не можна
олег, 26.12.2007, 22:55   Лінк
 
Голосування закінчено
Доброго дня Вікторе Андрійовичу, у мене таке до вас питання:
Як ви ставитесь до листа від Путіна про стурбованість українізації України?що то взагалі таке?вам ото не соромно,що ваш народ так обсирають?Коли ж все таки буде те покащення життя в нашій країні? чому більшість преси видається не на українській мові?чому молодим спеціалістам не можливо знайти роботу, а якщо і є то за копійки?
а ще скажіть будь ласка коли я зможу злізти з батьківської шиї і самостійно жити та працювати?
Слава Україні
Saladin, 25.12.2007, 13:18   Лінк
 
Голосування закінчено
Вы не находите что для любого государства - позор, когда его граждане побираются ради спасения жизни своих детей? Не пора ли Украине ПОЛНОСТЬЮ и В СРОК обеспечивать ВСЕ необходимое для лечения онкобольных детей?
Вы вообще не находите возмутительной ситуацию с элитной "депутатской" медициной в сравнении с тем что каждый день умирает ребенок от того, что необходимые ему лекарства за большие взятки можно получить раз в 3 месяца (к концу квартала)?
Ирина, 27.12.2007, 06:52   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент, ответьте пожайлуста на вопрос: "Будут ли приватизироваться казенные протезно-ортопедические предприятия?"
Спасибо за ответ.
Константин, 25.12.2007, 13:21   Лінк
 
Голосування закінчено
Я молодий спеціаліст ветеринарної медицини. Працюю в районному управлінні ветеринарної медицини і відношусь до категорії державних службовців. Заробітна платня в мене 580 гривень. Скажіть будь ласка можна за ці гроші прожити мені, дружіні, яка знаходиться в дикретній відпусці (107 грн. в місяць), та 2-річній донці? Та чому держава так низько цінить працю ветеринарної служби України.
Сергій, 27.12.2007, 12:14   Лінк
 
Голосування закінчено
Уже давно существует технология производства био-топлива из репака. То, что это вопрос первостепенной важности не вызывает ни у кого сомнения, кроме, разве что, Юли Владимировны, которая не поддержала данный проект, будучи премьером прошлый раз. Внедрение данной технологии позволит создать дополнительные рабочие места, снизить цену на топливо, оставить деньги в стране, а не платить валютой за нефть. Неужели этих причин недостаточно, чтобы поддержать этот проект?
Андрей, 24.12.2007, 20:20   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи згоден Президент з тим, що потрібно заборонити розповсюдження та прослуховування в Україні іноземних музикальних творів, якщо вони не дубльовані або не озвучені чи не субтитровані державною мовою ?
Чи згоден Президент з тим, що потрібно заборонити розповсюдження в Україні будь - якої іноземної литератури, яка друкується не українскою мовою?
Чи згоден Президент з тим, що спроможність українцав без проблем дивитись фільми, слухати музику та читати книжки мовою оригіналу - це добре?
Павло Єременко, 26.12.2007, 11:50   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент. Хотите победить коррупцию и навести порядок в стране? Всё просто - возьмите за правило доводить до конца все дела по уголовным (и не только) преступлениям и нарушениям. А то у нас вместо ответственности всегда есть варианты - откупиться, договориться, наехать в ответ и т.д. И следовать этому правилу нужно безпрекословно, иначе ничго не выйдет. "Хочешь сделать дело - бери и делай". Других вариантов поверьте нет. Наказание в Украине (как и везде) должно стать НЕОТВРАТИМЫМ.
Леонид, 27.12.2007, 05:43   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, на скільки запитань ви плануєте відповісти прямо, щиро та точно? Ми не бджоли, в казки не віримо. Тому одно разу можемо і догудітися, сила резонансу від нашого жужання та колихання вусиками може перекинути трон, як це зробив, щоб привести вас на нього. Де обіцяна демократія? Чому Ви керуєтесь своїми інтересами? Будь-ласка, щиро.
Сергій, 26.12.2007, 00:51   Лінк
 
Голосування закінчено
Вітаю, пане Вікторе! Я - держслужбовець. Як і всі держслужбовці, приймала присягу на вірність українському народові, захист інтересів держави. Але, на Вашу думку, чи можливе добросовісне виконання обов'язків держслужбовця і захист інтересів держави, якщо оплата його праці складає 500 - 800 грн. на місяць? Чи можливо прожити на ці гроші сьогодні в Україні, не маючи більш заможного покровителя (батьків, чоловіка/дружину тощо) чи не займаючись корупцією? Я належу до першої категорії. А як же інші?
Євгенія, 25.12.2007, 21:39   Лінк
 
Голосування закінчено
Мені пощастило (так, вважаю що пощастило, хай там що молодь думає) у 2005-2006 служити строкову у ПС ЗСУ (після університету). І я переконався, що літаки наші все-таки літають, а солдати не лише топчуть плац, а й займаються чимось корисним. Звісно, не все там добре - є і дідівщина, хоч як з нею борються, є паскудні офіцери, але є й хороші прапорщики. Не все так погано, хоча могло би бути й краще. Дякую Вам за підтримку армії.
Окрема подяка кухарям та колективу вузла зв"язку в/ч А3013.
Вадим, 25.12.2007, 13:20   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич!
Скажите пожалуйста почему запрещено пригонять в Украину автомобили с правым рулем, растомаживать их и ставить на учет? Согласно Конституции Украины человек имеет право на имущество, а это уже нарушение Конституции, тоесть я немогу ездить на том транспорте на котором мне хочется. Получается я не имею право на это имущество?!
Олег, 25.12.2007, 21:19   Лінк
 
Голосування закінчено
Ув. В.А.!
В 2005г вы убрали ТИМОШЕНКО с поста премьер-министра.
В 2007г партия НУ поддержала ТИМОШЕНКО на выборах премьер-министра.
Объясните пожалуйста причину. ПОЧЕМУ вы лишили поста Тимошенко тогда и поддержали сейчас?

ВЫ противоречите сами себе!
Олег, 24.12.2007, 20:29   Лінк
 
Голосування закінчено
В 2005 році завдяки пом. рев. в нашому місті Гуляйполі були змінені керівники райдержадміністрації на яких були відкриті карні справи за корупцію, але через 7 місяців справи були закриті і ви знову посадили їх на старі місця, і ось на протязі 2 років продовжується курупція розкрадання землі, продаж підприємств "своїм людям" за безцінь, підпали??? з цілю списання боргів і т.д. Шановний Президент скажіть будь-ласка це що ваша політика, бандитам посади.? І скільки нам цей бардак ще терпіти?
Юрій з Гуляйполя Зап.обл., 25.12.2007, 12:52   Лінк
 
Голосування закінчено
скажть будь-ласка, чому в україні є, ну принайині були , 2 футбольних клуби в принципі єфрояості , але одночасно немакіно?? коли в законах будуть зроблені зміни аналогічнгі російським, щоб гроші можна було відмивати через культуру а не через футбол і телебачення
fcf, 27.12.2007, 13:20   Лінк
 
Голосування закінчено
Многие лидеры БЮТ и НСНУ в предвыборной программе 2007-го года обещали, что мер Киева будет досрочно переизбран. Как движуться их обещания?
Yuriy, 24.12.2007, 23:51   Лінк
 
Голосування закінчено
Маленьке питання до організаторів. Чому немає розділу "науа"? Питання є!!!!!
Питання Президенту: Україні потрібна сильна геологія? В геологів таке враження, що ні. Якщо потрібна, коли нашій галузі дадуть можливість нормально розвиватись (ми працюємо нормально -попри відсутність стратегії розвитку). З наступаючим Новим Роком і Різдвом.
Lesia, 27.12.2007, 08:53   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100