Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Випадкові 20
Голосування закінчено
Чому руйнується система освіти?Чим було погано з 5-ти больною системою??? :)
Теперішня система освіти набагато гірша, ніж була років 20-25 назад, по якій вчилися мої батьки!
Те, що вони проходили ще в школі, ми проходимо у ВУЗі.Навіщо вводити систему тестування, якщо вона ніколи не зможе об`єктивно оцінити рівень знань учнів(студентів)...Захід всеж таки не всім був кращий за схід :)Їхня система заставляє навчатися більш однопрофільно, чому ж йти за цим, адже можна не "газувати" і все буде добре!
Кругліков Павло, 25.12.2007, 18:39   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте!
Мене цікавить питання, як при зарплаті , навіть в 20000 грн., деякі чиновники мають будинки вартістю понад 1млн. грн. Я живу в приватному секторі в Солом"янському районі м. Києва (Відрадний) і бачу, як тут швидко ростуть будинки і якої вони вартості, як господарі цих будинків самовільно переносять свої паркани і збільшують незаконно свої земельні ділянки? Хто контролює ці питання? Чому наша податкова цим зовсім не цікавиться? Дякую за відповідь.
Вероніка, 24.12.2007, 15:24   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич, у меня очень простой вопрос. Когда те, кто ворует наконец-то сядет?
Андрей, 27.12.2007, 15:06   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу!
Як розуміти те, що мер міста Кременчук в інтерв’ю газеті “Кременчуцький Телеграфъ” №48 (від 29 листопада 2007 року) на відкриті автосалону “Audi” розповідає про те, що він змінив вже третій автомобіль цієї марки, а директором цього автосалону став його син Павло. На фотографії видно авто “Audi R8” яке коштує трохи більше 150 тисяч американських доларів. Приблизно у цей же час починається реконструкція крюківського мосту, єдиного мосту який сполучає дві половини міс
Юрій, 27.12.2007, 00:33   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте, чи не вважаєте Ви аморальним, що доля сучасної української молоді на 90% залежить від доброї ласки та соц.-економічного статусу їхніх родин, а не від їх власної спроможності реалізуватися в межах даної держави? Чи матиму я житло, чи вчитимуся у престижному вузі, чи знайду собі достойне робоче місце - у всьому цьому ми досі залежні від своїх батьків: їх матеріальних статків, зв"язків, лояльності до своїх дітей. Для країни, що мріє зайняти почесне місце у складі ЄС - це ганьба.
Мар'яна, 26.12.2007, 18:13   Лінк
 
Голосування закінчено
Ціни на житло досягли межі, коли про них складають анекдоти. Найбільшої динаміки вони досягли починаючи з 2004-го року. Чи не є це заслугою "любих друзів", що займаються нерухомістю (Третяков, Мартиненко), та їх "конкурентів": Тимошенко, Омельченко, .... Чи не пояснюється відставка Порошенко з посту секретяря РНБО тим, що він спробував відірвати собі шмат нерухомого пирога, який ЮВТ вважала своїм?
Коли буде введено налог на нерухомість? Коли АМКУ зробить те, що повинен робити за мої кошти?
Олексій, 24.12.2007, 16:55   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент
Скажіть, будь ласка, чому б Вам не ініціювати НЕ СКАСУВАННЯ депутатської недоторканності, а ОБМЕЖИТИ її? Нехай наші дорогі депутати будуть недоторкані, але лише під час сессії і лише в примішенні сессіонної зали. Щоб вони під час своєї роботи не розєїзжали де їм заманеться.
Alise, 26.12.2007, 20:48   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу!
Коли у нас реально почнуть займатися енергозбереженням? Досить великий потенціал економії ресурсів цілком реально можна забезпечити в комунальному господарстві. Але, на жаль, робота в цьому дуже важливому напрямку ведеться досить повільно, багато бюрократичної тяганини, досить важко забезпечити фінансування. Поки ми не забезпечимо собі європейські витрати на одиницю валової продукції, нам в Європі немає що робити!

З повагою, Володимир
Володимир, 25.12.2007, 07:29   Лінк
 
Голосування закінчено
Ваше Превосходительство! На каком основании правительство Украины "заморозило" процедуру проведения Общекрымского Референдума о самоопределении, как это было предусмотрено законодательством о процедуре выхода республики из состава СССР, предусматривавшего ОБЯЗАТЕЛЬНОЕ проведение ОТДЕЛЬНОГО референдума в Автономиях? Ведь без проведения этого референдума есть основания полагать, что государство Украина распространила свой суверенитет на Крым незаконно. Севастополь был городом союзного подчинения.
Сергей Владимирович Звонарёв, 25.12.2007, 17:53   Лінк
 
Голосування закінчено
когда в отставку?
йух, 26.12.2007, 17:05   Лінк
 
Голосування закінчено
Разочаровавшись в том, что государство способно предложить мне хоть какую-нибудь защиту,не говоря уже о каких-то гарантиях стабильности,я хочу спросить только одно собираетесь ли вы подавать в ближайшее время на рассмотрение законопроект он легализации огнестрельного оружия. Почему нет?
Костянтин, 27.12.2007, 00:19   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент, Вы будете отвечать на
1. Популярные вопросы
2. Серьезные вопросы
3 Удобные вопросы
4 Неудобные вопросы
5 Случайные вопросы
6 Последние вопросы
7 Вообще не будете отвечать
Ворчун, 25.12.2007, 17:23   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи доводилося вам одержувати кийком по спині на футбольних матчах? Чи вас забирали хоч раз до райвідділу?
фан, 25.12.2007, 09:51   Лінк
 
Голосування закінчено
За які заслуги Богуцького призначили заступником глави секретаріату президента, адже саме за його управління мінкультом у Києві видали дозвіл на демонтаж пам"ятника Потьомкінцям в Одесі і встановлення пам"ятника катерині 2? Складається враження, що серед ваших національних пріоритетів є напрямок із паплюження української історії.
Олександр, 27.12.2007, 09:53   Лінк
 
Голосування закінчено
Вы говорили что нашей стране нужны инжинеры, я закончил университет с красным дипломом и увидел, как нам они нужны зарплата ниже плинтуса, нет подержки государства на жилье причем не в Киеве а в провинциальном городе. Наша страна превращается в страну торговых представителей. Что мне делать идти в торговые представители и получать зарплату на которую можно прожить или все же что то изменится и нашей стране будут нужны инжинеры? Спасибо за ответ.
Юрий, 26.12.2007, 12:01   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Президент, является ли факт того, что цены в Украине практически приравнялись к европейским, в отличие от зароботков, нас обязаны принять в Евросоюз??!
Громов Артем Сидорович, 24.12.2007, 15:19   Лінк
 
Голосування закінчено
Вітаю, пане Вікторе! Я - держслужбовець. Як і всі держслужбовці, приймала присягу на вірність українському народові, захист інтересів держави. Але, на Вашу думку, чи можливе добросовісне виконання обов'язків держслужбовця і захист інтересів держави, якщо оплата його праці складає 500 - 800 грн. на місяць? Чи можливо прожити на ці гроші сьогодні в Україні, не маючи більш заможного покровителя (батьків, чоловіка/дружину тощо) чи не займаючись корупцією? Я належу до першої категорії. А як же інші?
Євгенія, 25.12.2007, 21:39   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, якщо ви поважаюча себе людина то чому ж ви ведете бескінечні дебати з Росіею? Чому? Що в Україні нема поважних та кмітливих діпломатів? Дипломати є, але вони просять багато грошей, не вистачіть на 2008-ий лимузин або Ролс Рой, так шановний пане президент? Ні? Та до якої дупи ви президент?
Олег, 25.12.2007, 16:06   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич.
Каким образом и через сколько лет (десятелетий) молодая семья сможет приобрести свое жилье в Киеве? Средняя стоимость квадратного метра жилья в новостройке приравниваеться к 10 тысячам гривен!!!! На кого расчитаны такие цены?
Виктор Андреевич, во времена Вашей молодости у вас было больше перспектив иметь свое жилье, подарите нам такой-же шанс быть нормальной семьей, в своем жилье и родить как можно больше детей.
С большим уважением Михаил и Виктория Нестеренко.
Михаил , 26.12.2007, 22:47   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый господин Ющенко. Когда Вы перестанете опаздывать на мероприятия с Вашим же участием? На концерт по случаю Дня Вооруженных сил Вы опоздали на два часа, на представление министра обороны и главы МВД - на час. Или Вы полагаете, что людям больше нечего делать, кроме как ждать, когда Вы соизволите явиться? Вы - не пуп земли - и даже президентам необходимо уважать окружающих людей. Иначе когда-нибудь Вам придется общаться с голыми стенами и пустыми креслами.
Спасибо за ответ.
Денис, 25.12.2007, 16:01   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100