Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Соціальні питання

Останні запитання
Голосування закінчено
Господин президент.
Я что-то не припоминаю среди ваших обещаний спаивание украинского народа.
Неужто вы считаете, что дав возможность алкогольным и табачным компаниям продавать свою продукцию по более низким вы этим самым поднимете украинцев на новый уровень?
Зачем столько рекламы алкоголя? У вас какие-то личные предпочтения?
Или вы считаете, что просто исключив подобные компании из кандидатов на упрощенное налогообложение, можно чего-то добиться?
Вам нужна раса имбецилов?
Sergey, 26.12.2007, 15:54   Лінк
 
Голосування закінчено
Г-н президент! Вы считаете нормальным явлением, когда нищий пенсионный фонд содержит алегархов и миллионеров, выплачивая им высокие пенсии, не как всем украинцам, а как госслужащим. Почему у нас два пенсионных законодательства - для "белых" и "черных"? Чем миллионеры - чиновники лучше шахтеров, врачей, учителей, няничек, инженеров...Эти ЧИНОВНИКИ за деньги налогоплательщиков ездят не дорожайших машинах, имеют льготы и не имеют понятия, как прожить месяц на 450грн. Вам не кажется это АМОРАЛЬНЫМ?
Александра, 26.12.2007, 15:53   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент! Уряд Ю.Тимошенко (минулий) прийняв досить непогані постанови щодо оплати житлово-комунальних послуг та їх якості (№560 та №630). До сьогодні ніхто в країні їх не хоче виконувати. Справи розглядаються в судах, але рішення виносяться які протирічать цим Постановам. Як змусити ЖЕКи заключати відповідні договори з жителями?
Валерій, 26.12.2007, 15:45   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент ! Я спрошу только одно .Как вы считаете на семью молодых людей , до 30 лет обоим, у которых четверо детей ,помощь государства в размере 21 грн. на каждого -нормально ????
Не выдержал спорощу еще .Помощь при рождении ребенка , это наверное тем которые живые надо помирать ??? Иначе откуда денег брать и что они не дети живущие на УКРАИНЕ и им помощь не нужна ???
Игорь, 26.12.2007, 15:39   Лінк
 
Голосування закінчено
Когда люди перестанут краснеть за "наше" правительство ? Когда пенсионеры перестанут голодать ? Они всю жизнь прораьботали для того, чтобы смотреть на то как Вы не нажретесь ?!!!!!!
Зачем людям такое правительство, которое не может позабобтится о своем народе ?!
Александр, 26.12.2007, 15:31   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, прошу надати відповідь яким чином реалізується програма допомоги глухо-німим людям,якщо така взагалі існує. У навчальних закладах нема сурдоперекладачів, на роботу влаштуватися неможливо. Я фізично здоровмй,23 роки і маю бажання ЖИТИ і працювати. Дайте можливість працювати, а не мінімальну пенсію. У Вас чудові здорові дітки, а такі як я обмежені в усьому і живемо на межі бідності. Андрій
Андрій, 26.12.2007, 15:25   Лінк
 
Голосування закінчено
Невже ми країна бомжів, що до прожиточного мінімуму не враховується плата за аренду квартири?
Олександр, 26.12.2007, 15:23   Лінк
 
Голосування закінчено
Вікторе Андрійовичу, поділіться досвідом, до яких засобів Ви вдаєтеся, аби приспати голос сумління і душевної тривоги. Адже політика в нинішніх умовах за визначенням є брудною справою, а особливо тоді, коли дозволяє не погано заробляти та почувати себе "вседержителем" і "радителем" всієї України?

І ще одне. Для Вас іудаїзм є рідною вірою, приємним хоббі чи бізнесовою необхідністю.

Калуга Володимир.
Калуга Володимир, 26.12.2007, 15:23   Лінк
 
Голосування закінчено
Глубокоуважаемый господин Президент, ответьте пожалуйста на такой вопрос:
Когда наконец русский язык будет признан вторым государственным языком Украины? Это же поможет консолидировать украинское общество. Устранит мощный аргумент, которым манипулируют Янукович и его соратники.
Андрей, 26.12.2007, 15:18   Лінк
 
Голосування закінчено
Я з Чернігова. Я зверталася в Адміністрацію Президента України від 26.02.2006р. за №22/024029-25 з питання поверненння коштів по цільовому вкладу на дітей.Я вклала 1000 карбованців до повноліття дитини. Одноразових виплат у розмірі 50 грн не отримувала. Коли прийшов час отримувати гроші, цю суму перерахували на 0.34 грн. Поверніть гроші.
Галина, 26.12.2007, 15:05   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Пане Президенте!
В мене наступне питання. Батько моєї дружини з родини реприсованих німців, які були поселені на Уралі (Пермь, Росія) у часи Радянськї Влади. З початку 80-х років він із дружиною та дочкою переїхав до України до міста Тернівка, де прийняв участь у розвитку вугільно-видобувних підприємств. Віддав багато років шахтарській праці.
Зараз він вже декілька років намагається отрімати статус члена родини реприсованого, але місцеве самоврядування йому в цьому питанні відмовляє.
Соха Олександр Володимирович, 26.12.2007, 14:56   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич! Когда за самозащиту перестанут сажать? Я в тюрьму нехочу, но и свои вещи разным уродам отавать не собираюсь.
И что делать в таких ситуациях? Отдавать вещи, бежать, или авать отпор и садится в тюрьму? А если девушку насилуют? Стоять смотреть?
Разберитесь пожалуста.
Бублик, 26.12.2007, 14:41   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич, когда граждани Украины прекратят жаловатся на низкие зарплаты, плохие условия жизни, плохое образование, высокие цены, ... и т.д.? Когда они возьмут ответственность за свою жизнь в свои руки, а не перестанут искать всевозможные самооправдания плохой жизни и винить в этом кого угодно (в том числе президента), только не себя? Я - за создание нормальных условий для развития предпринимательской деятельности!
Александр, 26.12.2007, 14:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент, разве вы не знаете, что ваш Пост - обязывает быть вас не Командиром, но Капитаном Общества? А это значит выполнять СОБОРНУЮ волю всех ваших со-граждан, НЕ навязывая им свои вкусы и видения Общего Счастья и Цели Развития.
Пора покончить с преступной системой политического управления, дающее "чудесное право" политическим банд-формированиям грабить Народ, под видом защиты интересов своих выборщиков. Ознакомьтесь с Программой ЭДЕМ. Проект - УКРАИНА. Там все сказано.
С повагою
Евгений Гигаури, 26.12.2007, 14:27   Лінк
 
Голосування закінчено
Как Вы думаете, что необходимо сделать политику для того, чтобы ему наконец-то поверили?
Пономарь Александра, 26.12.2007, 14:15   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, яким чином Ви плануєте вирішувати проблеми ЖКГ? Вона надзвичайно низької якості, надзвичайно неефективне та вже перейшло запас міцності.
Андрій, 26.12.2007, 14:14   Лінк
 
Голосування закінчено
Ви певне пам'ятаєте закон про заборону паління? Так от: коли будуть облаштовані якісь місця ДЛЯ паління? Іх відсутність підштовхує не дотримуватись цього закону! Чи то куріння вже саме по собі вважається кримінальним злочином??!
flea, 26.12.2007, 14:12   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте, чи ви знаєте скільки в Україні мертвих сіл? Їх двано час викреслити з мапи України. Це страшніше, ніж Чорнобиль, бо люди звідти тікають не через радіацію, а від безвиході. Полтавщина, Луганщина, Хмельниччина... Села в яких раз на тиждень завозять хліб і куди по 15 років не ходять автобуси. Що Ви зробили для них?
Тетяна, 26.12.2007, 14:11   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич! Подскажите пожалуйста, в какую страну мне лучше эмигрировать отсюда.
Дмитрий, 26.12.2007, 14:07   Лінк
 
Голосування закінчено
Віктор Андрійович! Ви обіцяли - багаті поділяться з бідними!!! В той же час, при нинішній системі оподаткування виходить що люди, які живуть за трудові доходи - це працівники і службовці різних рівнів, сплачують наступні податки (прямі і завуальовані): подоходний п-к - 15 %; 33,2+2% - пенсійні внески; 1,5+1% -фонд ССзТВП; 1,3+0,5%-фонд безробіття; від 0,2+1% до 31+1%-фонд травматизму. Загалом виходить, що пересічний працівник втрачає від 55,7% до 86,5% з/платні. А доходи олігархів - 0%. ? !!!!!!
Яворський Віктор, 26.12.2007, 14:04   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях