Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Соціальні питання

Останні запитання
Голосування закінчено
Господин Президент, кому на Украине жить хорошо? А кому должно быть хорошо жить?
Сергей, 26.12.2007, 17:28   Лінк
 
Голосування закінчено
Так і у мене я вступив до вузу після інтернату але пронавчавшись деякий час почав шукати роботу адже за мізерну зарплату та стипендію і пенцію в києві не прожити і знайшовши роботу я втратив шанс навчатися, тому що життя заставляє працювати щоб хоч якось вижити і не померти з голоду. Звертався до Вас в адміністрацію і мого листа переправили до мара Києва і мерія виділила одноразову допомогу 100 грн і потім місяць мені відписувала як вони мені допомогли. Звертався у МБФ "Україна 3000" і вони теж
олег, 26.12.2007, 17:20   Лінк
 
Голосування закінчено
Доброго дня, пане Вікторе Андрієвич!
До Вас звертається сирота з Києва!
Скажіть чи можливо в Києві сироті прожити без підтримки і власного даху над головою?
В Україні прийнято безліч законів щодо фінансування сиріт, але нажаль вони не виконуються і тому у нас багато дітей сиріт після інтернатів залишаються просто на вулиці і стають, бомжами, наркоманами або ж потрапляють до в"язниць
Держава про цих дітей забуває!
Так і у мене я вступив до вузу після інтернату але пронавчавшись деякий
Олег, 26.12.2007, 17:19   Лінк
 
Голосування закінчено
Ув. Президент. Как вы считаете почему ни одна партия ни один кандидат на выборах в своей программе громко не заявил про что он решит проблему с стоимостью жилья? Неужели это такой никчёмный вопрос недостойных наших "лучших" граждан?
Максим Домарев, 26.12.2007, 17:11   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Пане Президенте!
Будь ласка дайте відповідь жителям Вашого-нашего с. Нові Безрадичі та с. В. Дмитровичі, які мешкають по вул. Підгірній, коли до кінця цієї вулиці проведуть газ та дорогу?

Полковник міліції у відставці, учасник ліквідації на ЧАЕС, Киришенко Анатолій Максимович
Киришенко Анатолый Максимович, 26.12.2007, 17:06   Лінк
 
Голосування закінчено
Коли вже буде вирішено питання із податковою ситемою та чиновниками. В нас держава заробляє на фірмах монополістах чи корпораціях, проте у більшості розвинутих країн основний прибуток дає малий та середній бізнес. Коли в Україні з'явиться середній клас, і зменшиться контраст між бідними та найбагатшими. Ви маєте ініціювати прийняття законів, які б дали змогу працювати малому та середньому бізнесу. Потрібно провести опитування та слухання, щодо даного питання, із різними представниками виробників
Костянтин, 26.12.2007, 17:00   Лінк
 
Голосування закінчено
Доброго дня, пане Вікторе Андрієвич!
До Вас звертається сирота з Києва!
Скажіть чи можливо в Києві сироті прожити без підтримки і власного даху над головою?
В Україні прийнято безліч законів щодо фінансування сиріт, але нажаль вони не виконуються і тому у нас багато дітей сиріт після інтернатів залишаються просто на вулиці і стають, бомжами, наркоманами або ж потрапляють до в"язниць
Держава про цих дітей забуває!
Так і у мене я вступив до вузу після інтернату але пронавчавшись деякий час по
Олег, 26.12.2007, 17:00   Лінк
 
Голосування закінчено
Каким образом расчитывается прожиточный минимум, если комунплатежи состаляют 90% от первого?
Дмитрий, 26.12.2007, 16:52   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич!
С нетерпением ждём выхода вашей книги "Ці руки не чого не крали. Ці очі не чого не бачать. Ці вуха не чого не чують"
Так же наслышан о еще одной вашей книге "Особливості національного приниження"
Вы готовы поставить свой автограф под этими книгами?
Владимир Владимирович , 26.12.2007, 16:51   Лінк
 
Голосування закінчено
пане президент!скажіть будь ласка, чи радує ваш погляд реклама спиртних напоїв, тютюнових виробів та оголених жіночих тіл на бігбордах міста і на всіх телеканалах країни?я вважаю,що така продукція не потребує реклами.людина, якщо захоче сама собі знайде і закурити, і випити.але наващо це масовано нав"язувати нашим дітям і не дуже міцним розумам нашої молоді?дуже цікаво почути вашу думку!щиро дякую.
анна галюк, 26.12.2007, 16:46   Лінк
 
Голосування закінчено
Ув. Президент! Ездили ли Вы на метро? Если да, то понравилось ли вам? Особенно интересно относительно часа-пик.
Анна, 26.12.2007, 16:46   Лінк
 
Голосування закінчено
Как Вы считаете - будет ли депутат- миллионер, имеющий собственный бизнес, защищать интересы простых граждан?
евгений, 26.12.2007, 16:44   Лінк
 
Голосування закінчено
Почему в нашей стране существует такое социальное неравенство пенсионеров, с одной стороны бывших государственных чиновников, а с другой стороны тех, кто работал в промышленности, сельском хозяйстве, медицине, бизнесе и т.д. ?
Например, бывшие чиновник министерства или служащая в секретариате мера Киева, вышедшие на пенсию в 2004-2005 и других годах, получают пенсии несколько тысяч гривен при средней пенсии в Украине 520 гривен.У них особые заслуги перед Украиной?
Татьяна, 26.12.2007, 16:40   Лінк
 
Голосування закінчено
пане президент!скажіть будь ласка,навіщо виданий указ про кримінальну відповідальність людей, які відкрито не визнають факт голодомору в україні?а куди ж поділися свобода поглядів,слова і думки?невже це питання для вас важивіше ніж хворі діти, пенсіонери чи зрештою бюджет країни?можливо я чогось не розумію?поясніть будь ласка це питання молодому поколінню.красно дякую!
анна галюк, 26.12.2007, 16:39   Лінк
 
Голосування закінчено
Почему вы занимаетесь ГОЛОДОМОРОМ 1932-1933 годов?
Кто будет заниматься СЕГОДНЯШНИМ ГЕНОЦИДОМ украинского народа???
украинка, 26.12.2007, 16:33   Лінк
 
Голосування закінчено
пан президент,если Вам попался в руки человек (не дай бог) убивший ваших близких,чтобы Вы с ним сделали,или с законодательством в части о смертной казни?
Владимир, 26.12.2007, 16:25   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент! Я непрацююча мати-одиначка з 7 місячною дитиною.Сьогодні я довідалася, що мене позбавили статусу малозабезбеченої матері, мою дитину позбавили харчування, яке я отримувала на пункті роздачі харчування, субсидії і мат.виплати,через те що сумма щомісячної допомоги яку я отримаю перевищує прожитковий мінімум на 50 (п ятдесят) грн,які я отримую від мера. Пане Президент, але я не куплю і 1/3 за ці 50грн з того,що отримувала на дитину щомісячно як малозабезпечена.Допоможіть будь ласка
Ольга, 26.12.2007, 16:22   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте, дешевий і доступний алкоголь в Україні - це шлях до винищення і деградації мільйонів населення. Чому відсутня цілеспрямована державна політика для боротьби з цією проблемою, чому такі мляві заходи боротьби із незаконним самогоноварінням і торгівлею алкоголем? Чи може це зручно - мати громадян, яким не потрібні робота, житло, соціальна реалізація, яких не цікавить майбутнє їхніх дітей?
Ольга, 26.12.2007, 16:15   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Ющенко, хотів би запитати вас...
Чи не ви казали, що "Міліція - обличчя Держави"?
То от. Чому так звані "міліціонери" не затримують гопників - вуличних грабіжників. Чому силові структури настільки неосвідчені, настільки віддані стереотипам, що в випадку, коли від такого гопника буде відбиватися один з представників однієї з молодіжних субкультур, то ці ж неосвідчені міліціянти будуть бити не гопника, а культурного, в більшості їх, металіста!?
Обгрунтуйте таке ставлення до нас.
Сергій Терентьєв, 26.12.2007, 16:14   Лінк
 
Голосування закінчено
Украинцы под властью Польши и России испытывали несколько видов угнетения: национальное, культурное, конфессиональное, экономическое. Сейчас я, 30-летний гражданин Украины (родившийся здесь) испытываю угнетение
1. Национальное. Мое имя и фамилия искажено переводом на мову.
2. Культурное. Известно, какая нация составляет 80% мелькающих в СМИ лиц и следствие этого.
3. Экономическое. Отсутствие права на отдых и на труд. Все лишь бутафория.
Считаете ли Вы себя ответственным за исправление положения?
Сергей, 26.12.2007, 15:59   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях