Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Соціальні питання

Останні запитання
Голосування закінчено
Глубокоуважаемый Президент.
Скажите,пожалуйста,когда вы начнете наконец Работать,а не "давати вказiвки i вшанувувати пам'ять?"
Анна, 26.12.2007, 19:20   Лінк
 
Голосування закінчено
Что вы думаете по поводу следующих стихов из Библии?
1 Горе тем, которые постановляют несправедливые законы и пишут жестокие решения,
2 чтобы устранить бедных от правосудия и похитить права у малосильных из народа Моего, чтобы вдов сделать добычею своею и ограбить сирот.
(Исаия 10:1,2)
8 Горе вам, прибавляющие дом к дому, присоединяющие поле к полю, так что другим не остается места, как будто вы одни поселены на земле.
(Исаия 5:8)
Исаия, 26.12.2007, 19:19   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент! Когда в супермаркете я вижу фотографии детей умирающих от лейкемии, вспоминаю служебные машины наших урядовцiв. Каждый такой автомобиль стоит как операция заграницей для таких детей. Один автомобиль равен детской жизни. Сколько таких служебных автомобилей у нас в Украине?
Александр, 26.12.2007, 19:16   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому люди в Україні говорять, що люблять Бога, але живуть як скоти?
arb, 26.12.2007, 19:11   Лінк
 
Голосування закінчено
Оцените, пожалуйста, ваши интеллектуальные способности. Честно и объективно)
Макс, 26.12.2007, 19:09   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому люди в Україні не соромляться вбивати невинних ненароджених немовлят, але соромляться признатися, що вони вірять в Бога?
arb, 26.12.2007, 19:02   Лінк
 
Голосування закінчено
Mr. President, how long it will take for your country to adopt basic human rights instead of a sole right for survival? Whatever I can see around here is nothing short of a friggin' war: metaphorical, somewhat hidden. Faint, but there.

I take it for granted that you understand that survivalism is not a normal way of life - it is pointless to discuss this topic here. However, can you possibly understand that survivalism is an addictive drug, shaping the society into a big chaotic termite hive?
John Doe, 26.12.2007, 19:01   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому люди думають, що гроші та достаток принесуть їм щастя?
arb, 26.12.2007, 18:53   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому українці думають, що вони найбідніші та найнещасніші в світі?
arb, 26.12.2007, 18:52   Лінк
 
Голосування закінчено
Як ви ставетеся до насильства на вулиці, коли натовп з 20-ти чоловік нападає на 3-х неформалів, що ви збираєтесь з цим робити?
Ateo, 26.12.2007, 18:49   Лінк
 
Голосування закінчено
Як називається форма правління в нашій державі? Президенська Анархія?
Ден, 26.12.2007, 18:49   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому люди думають, що у тварин і у людей однакові права?
arb, 26.12.2007, 18:48   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи повинен президент вірішувати чиїсь особисті проблеми за будь-кого?
arb, 26.12.2007, 18:45   Лінк
 
Голосування закінчено
ДОРОГОЙ Господин президент, есть несколько вопросов:
- почему в Мариуполе (есть такой город на уКРАИНЕ) жилье немеренно дорогое (40000-50000 убитая халупа, построенная 50 лет назад), а средняя зарплата 300$? Я молчу за новостройки...
- Кто-нибудь контролирует деятельность реелторов? (зае*и высокими наценками и все перекупили)
- Скажите, в какую страну уехат на ПМЖ?
- Почему жизнь такая дорогая?
- Мне 22 года, а я уже устал от нищеты.Может я плохо работаю (25 часов в сутки).
СПАСИБО
Юрий, 26.12.2007, 18:19   Лінк
 
Голосування закінчено
Viktor Andriyovuch kolu po vsiy ukrayini na dorogah pobydyut prustoyni vburalni? Nashy ykrayinu ocinyuut persh za vse za tyaletamy.
yuriy volodumurovuch, 26.12.2007, 18:16   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент! Мне 20 лет. Живу в Запорожье, Имею незаконченное высшее образование, занимаюсь собственным бизнесом не по специальности, зарабатываю 2000$ в месяц. Моя мама врач-специалист высшей категории, высшее образование, 20 лет стаж, учавствует в международных конференциях, взяток не берет, зарабатывает "чистыми" 621 гривну в месяц. Мне стыдно. А вам?
Александр, 26.12.2007, 17:48   Лінк
 
Голосування закінчено
1.Вікторе Андрійовичу, коли ви вже привселюдно висловите свою думку стосовно мера Києва?
2.коли вирішиться питання ТРЦ "Троїцький"? Вам приємно коли Ваші укази ігнорують?
Рустам, 26.12.2007, 17:47   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане 88! Якщо ві не помітили то питання фашизму в нашій країні досягає певних успіхів серед молоді. Якщо нічого з цим не зробити то приблизно десь через 10 років в Україні буде нацистький переворот. Ідеологія "бонхєдів" зараз дуже популяарна. Я живу в запоріжжі. У нас нацистів стало дуже багато, усі ідуть або в "скины" або в "хулы" тому що цє модно, а потім ви будете плакати бо питання фашизму це не шутка! ЗАПОМНІТЬ СПРАВЖНІ СКІНХЄДИ НЕ РАСІСТИ ТА ФАШИСТИ! МАЙТЕ СВОЮ ГОЛОВУ НА ПЛЕЧАХ!
Максим, 26.12.2007, 17:41   Лінк
 
Голосування закінчено
Так,Ви один,а нас разом багато(вибачайте за каламбур)і, зрозуміло, що всіх питань ви не вирішите,всім не допоможите.Але, може, ви хоча б спробували?Чому Ви поводите себе наче британська королева-лише ручки тиснете та спічі виголошуєте?Їй добре - її предки багато чого зробили для Англії,а що зробили для України ваші попередники і Ви?Чому б Вам не почати втілювати у життя Ваші голосні обіцянки?Чому той,хто вкрав мішок цукру-сидить в тюрмі,а той,хто поцупив завод-на волі?І чому ж Вас не поважають?
Сергій, 26.12.2007, 17:40   Лінк
 
Голосування закінчено
Любый друже! Чи не здаеться, що самый час додати кнопку "боян" до голосування?
Шельма, 26.12.2007, 17:33   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях