Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Соціальні питання

Останні запитання
Голосування закінчено
Господин президент. Почему наше законодательство защищает только женщину, а мужчина в правах определения отцовства не защищен ни как. Например, если мужчина хочет наерняка узнать, своего ли ребенка он воспитыает, или платит алименты, а женщина против предоставления ребенка для взятия крова ни анализ ДНК, то заканадателем предусмотрено тоько ее приорететное право. Суды эти вопросы решиют в пользу женщины, которая и так на 100% мать, а мужчины? Кто защитит их права?
Юлия, 26.12.2007, 22:38   Лінк
 
Голосування закінчено
Благаю Вас пане Президенте подаруйте мені на Новий рік зручний інвалідний візок, для мене це життєво необхідно. Мені 32 роки я молода людина після автомобільної аварії. Повністю паралізована, бо травма шиї. Інвалідний візок Otto Bock B-500. Він дуже дорогий 4.5 тисячі доларів. www.ottobock.com Я хочу жити нормальним життям. Держава не забезпечує такими візками, більше того начальник МСЕК Черкесов м. Нова Каховка визвірився на мене, що я взагалі нічого не отримаю. Я більше жити так не можу.
Вікторія, 26.12.2007, 22:38   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент як ви гадаєте ? Вдові маючи сина студента можна прожити на пенсію 481 гривну.
Я вихователь дитячого садка СБУ. Якби не дотація СБУ ,яку ви хочите зняти, вижити практично не можливо. Мій оклад був 572 гривни.
Що робити пенсіонерам в Україні де мізерна пенсія. А обіцянки її підвищити я чую від вас ще з майдану. Коли ж ви згянитесь на нас.Невже ми не заробили на свою старість.
Ніна, 26.12.2007, 22:38   Лінк
 
Голосування закінчено
КОЛИ НАРЕШТІ ВЛАДА ЗВЕРНЕ УВАГУ НА МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА ОСВІТЯН І ДАСТЬ ЇМ ГІДНИЙ РІВЕНЬ ОПЛАТИ ПРАЦІ, АДЖЕ ВОНИ ВИКОНУЮТЬ НАЙВАЖЛИВІШІ СОЦІАЛЬНІ ФУНКЦІЇ - ВИХОВАННЯ МОЛОДІ ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ СУСПІЛЬСТВА? А ЗА ТІ КОПІЙКИ ВОНИ НЕ МОЖУТЬ ПОВНОЦІННО ВИКЛАДАТИСЯ, ОСКІЛЬКИ ДУМАЮТЬ, ЯК ПРОГОДУВАТИ СІМ'Ї, А ЗВІДСИ І ПЕВНА "КОРУМПОВАНІСТЬ" У ЦИХ СФЕРАХ. САМЕ ЦЕ ПОВИННО БУТИ ПРІОРИТЕТОМ БЮДЖЕТУ, А НЕ ПОВЕРНЕННЯ НЕІСНУЮЧИХ ЗАОЩАДЖЕНЬ
Андрій, 26.12.2007, 22:37   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Пане Президент. Чому блочні (модульні) котельні обєднань співвласників багатоквартирних будинків прирівнені по тарифах до підприємств комунальної теплоенергетики, а не до тарифів населення (пункт 2 постанови кабміну №1729 від 27/12/2001 зі змінами). Дякую
Володимир, 26.12.2007, 22:35   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Віктор Андрійович, дайте будь-ласка відповідь на наступне запитання:
- Чому спивається українське суспільство та які заходи з боку влади можна прийняти щоб запобігти тому, що відбувається в нашій з вами країні ?
Сергій , 26.12.2007, 22:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи буде збільшена допомога матерям по догляду за дитиною до 3-х років.
Docal, 26.12.2007, 22:21   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич, мой вопрос касается обеспечения инвалидов инвалидными колясками.
Скажите, ну неужели наши чиновники а также законодатели такие недалекие люди и не понимают, что коляску инвалид также подбирает, как здоровый обувь. Ведь инвалиды, их потребности, также различны как и коляски, а в УКРАИНЕ выделяют огромные деньги, извините, на калоши. Вы бы хотели ходить на работу в калошах? Может ваша супруга? Или дети в школу?
КОГДА В КОНЦЕ КОНЦОВ ИНВАЛИД СМОЖЕТ РАССЧИТЫВАТЬ НА ДОСТОЙНЫЕ КОЛЯСКИ
ВИКТОРИЯ, 26.12.2007, 22:21   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане, Президенте! Ви як багатодітний батько як можете пояснити повну відсутність дитячих мультфільмів та освітніх передач на Першому національному телеканалі взагалі та вечірньої казки зокрема? Після 17:00 дитині нема чого дивитись крім сумнівних серіалів та реклами!
А ті мультфільми, що показують на деяких телеканалах - зазвичай -тупий низькоякісний іноземний непотріб про якихось монстрів, в яких головні жарти про дупи! Ось на цьому зростають наші діти!
Сергій Рябчич, 26.12.2007, 21:48   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, на в`зді в м. Севастополь розташовано звалище для відходів, воно насідає на Інкерман та Інкерманський монастир, ціле літо там була пожежа, а тепер на це звалище звозять відходи з Ялти, не простіше побудувати мусороперероблюючий завод, чим робити звалище в лісі де росте можевільник, який занесений в Червону книгу, та труїти людей димом від пожеж (до речі в цьому димові багато діоксина). Чому держава не дбає належним чином про екологічний стан довкілля та стан здоров`я людей.
Любов, 26.12.2007, 21:26   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте, за які кошти працює Державне радіо ("Брехунець")? І як пояснити щотижневий вихід у ефір передачі "Інтереси народу"(30 хвилин ефіру), яка націлена на виправдання діяльності комуністичної влади?
Дякую.
Андрій, 26.12.2007, 21:25   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте, скажіть будь ласка чому сама незахищена категорія громадян - інваліди, а тим паче інваліди 1 групи отримують маленькі пенсії. Мій батько інвалід 1 групи отримує пенсію в розмірі 513 грн, це дуже малі гроші для того щоб нормально жити.
Дякую за відповідь.
Любов, 26.12.2007, 21:12   Лінк
 
Голосування закінчено
Доброго дня шановний Президенте Вфкторе Андрійовичу. Я інвалід І групи, навчаюсь в університеті
тому маю велику необхідність в особистому транспорті, права на керування автомобілем в мене є стою на черзі за авто більше 10 років і зараз я ще 817-тий на черзі в службі соціального забезпечення. Допоможіть мені будьласка інакше я незможу продовжити навчання.
З повагою і шануванням, Герман Володимир.
Герман Володимир федорович, 26.12.2007, 20:59   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний президенте! Пропоную в якості експеримента дати змогу прожити 1 місяць будь якому законотворцю на пенсію в 450 грн., не отримуючи допомоги від чоловіка(дружини), дітей та держави, таке собі реаліті-шоу! Може ми просто не вміємо жити на такі гроші? Нещодавно в пресі побачила декларацію про доходи депутата ВР за 2006 р.(забула прізвище) - 176000 тис.грн., з них 34000 грн. матеріальної допомоги.Їм не соромно,а Вам за них ?
Ірина, 26.12.2007, 20:55   Лінк
 
Голосування закінчено
Почему не поднят вопрос об игровых автоматах? Почему???
Федя из хрущевки, 26.12.2007, 20:37   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич! Почему в нашей стране жизнь бродячих собак стоит на ступень выше жизни человека, почему никто и никогда не понес ответственность за загрызенных и пострадавших людей!? И каким Божьим Законом сказано, что бродячим собакам нужно поклоняться и приносить человеческие жертвы, облачая это так называемой "гуманностью"!? Понимаю, что ваша семья никогда не окажется в подобной ситуации, но это не значит, что проблемы нет!
Таня, 26.12.2007, 20:35   Лінк
 
Голосування закінчено
Татьяна 26.12.07
Уважаемый господин Президент! Я - гражданка Украины и мне 76 лет. Более 6 лет я проживаю в Канаде на иждивении дочери и не получаю назначенную в Украине пенсию из-за отсутствия соответствующего договора между Украиной и Канадой. Это является нарушением Конституции Украины, которая гарантирует социальную защиту своим гражданам вне зависимости от места проживания и от наличия каких-либо договоров. Какие меры принимаете Вы как гарант Конституции для восстановления
Татьяна, 26.12.2007, 20:16   Лінк
 
Голосування закінчено
вопрос прост до безобразия! когда в нашей стране станет все на свои места? нормальная система образования а не вопрос о том, кому и сколько дать при поступлении, а так же при сдаче на сессии. в процессе обучения надо работать - потому что оплачивать учебу родители не в силах. после учебы куда податься если умения и знания молодых стране не нужны. где найти такую работу чтоб купить безкровно жилье в этой стране? как жить в стране которой плевать на свой народ. то же касается и его руководства...
Андрей, 26.12.2007, 20:09   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний президенте!
Моя сестра в свої 30 років отримала 2 групу інвалідності, за якої вона не здатно працювати. Але так сталося, що до цього вона не працювала на державні структури, тобто не має запис в трудовій книжці. І тепер із-зі цього вона отримцє пенсія по інвалідності 145 гривень. Як людина, яка не здатна працювати, може прожити за ці гроші? Їх же навіть не вистачить на хліб!
Лена, 26.12.2007, 19:29   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент, чому при розрахунку наукової пенсії використовується тільки оклад (1 ставка) викладача і не зараховується робота ще 0,5 ставки на цій же кафедрі, хоча до 1.01.2007 ураховувалась вся викладацька робота на одному місті?
Віктор, 26.12.2007, 19:23   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях