Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Соціальні питання

Останні запитання
Голосування закінчено
Доброго дня.Так от скажiть людям,для чього ми страждаемо?Я захотiв, пiти в армiю,служити державi,а менi кажуть непридатный,при тому,що там дрiбниця,я зхопився,що робити,подзвонив батькам.Батьки менi вечерi розповiли,що для того,щоб пiти менi в армiю,треба 2000 тисячи гривень!Тепер запитання? За те щоб служити державi сумлiно,й з честю вiданоi почестi за краiну, треба платити грошi?Й знаете так всюду
П.С.Я не з дуже й бiдноi сiмi в мене е цi грошi.Але я не пiшов в Армiю бо менi соромно платити.
З... Мыхайло Васыльовыч, 27.12.2007, 00:04   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте! Коли ж почнемо жити по людськи?
Микола Андрійович, 27.12.2007, 00:01   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу!
Конституція України, Закони України гарантують соціальний захист ветеранів військової служби, незалежно від місця проживання.Чи є це соціальний захист ветеранів, коли після звільнення з військової служби протягом 10 і більше років не надається житло бездомним ветеранам військової служби, які перебувають на обліку у військових частинах? (за законом - не пізніше ніж протягом одного року!). Дякую.
Олександр Іванович, 26.12.2007, 23:48   Лінк
 
Голосування закінчено
Що саме Ви збираєтесь робити, щоб Україна, яка є членом Ради Європи, нарешті, приєдналась до Конвенції про захист прав тварин; тим паче, що підписаний Вами Закон "Про захист тварин від жорстокого поводження" № 3447 від 21 лютого 2006 року, є революційним зламом у теорії права, оскільки наші українські тваринки стали суб'єктами права, тобто, набули юридичних прав (!), що є безпрецедентним навіть зі світової історії правовідносин.
Мікаела Небесна, 26.12.2007, 23:47   Лінк
 
Голосування закінчено
http://president.pravda.com.ua/others/4772bbe7395af/
И что, устроить массовые расстрелы на майдане?
ИМХО в каждой шутке есть доля шутки (остальное правда), и все вопросы, которые кажутся "несерьезными" имеют смысл. По крайней мере те, у которых большой рейтинг. Ну и радует, что в нашей стране у людей есть чувство юмора :)
Дмитрий, 26.12.2007, 23:45   Лінк
 
Голосування закінчено
Дозвольте вільне розповсюдження зброї, і народ сам вирішить де мають бути бандити, злодії та інші покидьки. І тюрми не будуть переповненими. Хай народ вирішить це питання, раз Вам таке не до снаги.
кіллерр, 26.12.2007, 23:39   Лінк
 
Голосування закінчено
В нашій країні законодавство передбачає суворе покарання за будь-які прояви дискримінації по расових, національних, статевих та ін. ознаках. А як стосовно дискримінації за віком людини? Це явище часто поширене при прийомі на роботу людини! Почитайте оголошення в газетах: "Требуются... возраст - до 30-35 лет" etc. Коли законодавство буде належним чином доопрацьовано?!
Дмитро, 26.12.2007, 23:31   Лінк
 
Голосування закінчено
я вчуся на журналіста,і нам кожен день кажуть про свободу слова...але де вона?..4ому професія журналіста в Україн1 вважається другою з небезпе4них після шахтарів??...де гарантія того що завтра мене не вб.є снайпер за сьогоднішній матеріал про наших алігархів та політиків??
..коли вже журналістика стане 4-ою владою як в усіх розвинених державах світу?
саша, 26.12.2007, 23:29   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний, зверніть будь ласка увагу на територію Васильківщини!!!!!!!!!!будем дуже Вам вдячні, пане Президенте.....
anonim, 26.12.2007, 23:29   Лінк
 
Голосування закінчено
1.В супермаркеті при купівлі пляшки горілки, дають пляшку пива, це така промо-акція.
2.1,0 л молоко дорожче 1,0 л пива.
3.Купа гральних автоматів, грають навіть бабці старенькі.
4.Купіть газету оголошень подивіться скільки пропозицій на роботу і порівняйте з попитом на ту ж робту, черг немає?, а всі пішли в посольства візи оформляти. І я піду, благо, знаю 4 мови, і оствіта є і досвід роботи чималий, і молода 24 роки. Поїду в Чехію чи Польщу, не через гроші, а через вище перераховане.
Порядна дівчина, 26.12.2007, 23:28   Лінк
 
Голосування закінчено
Запретить бабкам ездить в метро с 7.00 - 10.00 (всеравно ездят, а бы не скучно было), а садить на паромы и катать по днепру, заодно КОСМОС и гречку раздать сможет.
Александр, 26.12.2007, 23:26   Лінк
 
Голосування закінчено
Здравствуйте отведте на вопрос :
-Как в наше время можно перебороть РОЖДАЕМОСТЬ над СМЕРТНОСТЬЮ если приходиться вечно выживать береч каждую копейку (не говоря об покупке квартиры)о каких детях о каком счастье можно говорить ? А с этого как здоровая страна расцветать может ?
От имени Украинской молодёжи скажу вам уважаемый ---НАМ СТРАШНО !
Tisha, 26.12.2007, 23:20   Лінк
 
Голосування закінчено
Инвалид II группы, мать двоих детей
Уважаемый Виктор Андреевич! Вопрос конечно тривиален ДОКОЛЕ?: инвалиды будут читать в прессе и смотреть по телевизору про то как им хорошо живётся на пенсию 442 грн., когда можно будет ощутить на себе не только обещания и красивые сказки в СМИ. Как можно воспитать и выучить детей на такие деньги, и что из них при таком воспитании может получиться.
С уважением Петухова Ольга Николаевна.
Ольга Николаевна, 26.12.2007, 23:19   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич!! Я, конечно, понимаю, что жить Вам хорошо... а Вы попробуйте прожить на 1000 грн (которые далеко не все получают). попбробуйте экономить, чтобы купить себе одежду в недорогом магазине или на рынке... слабо?? а вот половине страны не слабо. мы живем здесь только потому, что надеемся на лучшее. потому что "патриоты". ответьте на один вопрос - ЧТО ДЛЯ НАС СДЕЛАЛА ЭТА СТРАНА, ЧТОБЫ МЫ БОРОЛИСЬ ЗА НЕЁ И ГОРДИЛИСЬ ЕЙ?? Может, у каждого зарплата депутата (блокировка трибун, драки...)?
SPIRIT, 26.12.2007, 23:17   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент!
На Ваш погляд, яка кількість ліквідаторів Чорнобильської катастрофи повинна залишитися в живих, аби наша держава змогла нарешті забезпечити їм гідні умови існування?
І ще: Вам, як Президенту, не соромно перед цими людьми, що колись рятували світ, не думаючи про себе, а тепер - скніють, кинуті напризволяще?
Буду вкрай здивований, отримавши відповідь.
Станіслав Васильович, 26.12.2007, 23:13   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому в структурі державних органів влади (особливо місцевої) не можна створити постійнодіючі виборчі дільниці на розгляд яких би виносились питання до народі і де кожен бажаючий міг би проголосувати за чи проти цього рішення. А результати би були підставою для прийняття рішення наприклад місцевими органами влади. Бо всі спираються на думку народу і ніхто його не опитує.
Ігор, Івано-Франківськ, 26.12.2007, 23:11   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, чому досі в Україні не заборонили комуністичну партію? Симоненко та його оточення веде антиукраїнську діяльність. Необхідно Заборонити КПУ та пересаджати за грати її очільників як осіб що загрожують національної безпеки .
Стас, 26.12.2007, 22:56   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент
Скажить будь ласка,коли закінчится клонуваня соціальних програм,а почнеться практичне іх виконання.
Володимир, 26.12.2007, 22:53   Лінк
 
Голосування закінчено
Які заходи здійснюються в даний момент для поліпшення життя інвалідів у візках?Питання загального плану.Знаєте,мені,інваліду першої групи,студенту університета Україна,дуже незручно і фізично,і психологічно,коли мої власні батьки змушені під час сесій тягнути візок разом зі мною на другий поверх приміщення.А на днях взагалі впустили мене прямо на сходинках)) Це так,заради прикладу.
Валентина, 26.12.2007, 22:51   Лінк
 
Голосування закінчено
Как пенсионеру прожить на 450 гривен и при этом не умереть с голоду?
Сергей, 26.12.2007, 22:45   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях