Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Соціальні питання

Останні запитання
Голосування закінчено
Здравствуйте. Скажите пожалуйста, планируется ли ввести запрет на ввоз, продажу и использование петард и другой пиротехники, которая продается сейчас на каждом углу?
Иногда с ребенком пройти нельзя - везде грохочут взрывы, так эти идиоты же стараются их под ноги людям броситбь, под колеса машин, некоторые уроды стараются под коляску закинуть.
Тигренок, 27.12.2007, 10:33   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи готові Ви, пане Президент, сприяти, взяти під свій моніторинг створення партнерства між органами охорони здоров'я та приватними благодійниками, благодійними фондами, завданням якого мало би стати вирішення проблеми "медичного туризму" українців закордон, завдяки якому не такі вже багаті українці роблять мільйонні фінансові вливання у добробут закордонних клінік?
Мацібох Олена Геннадіївна, 27.12.2007, 10:13   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент.
Намерена ли новая украинская власть возвращать дома,землю хозяевам .которые были отняты русскими большевиками в период окупации Украины начиная с 1920года?
Николай, 27.12.2007, 10:12   Лінк
 
Голосування закінчено
Ви пробували прожити на прожитковий мінімум?
Я думаю це не реально якщо у посадовців одна краватка вартує 6-9 прожиткових мінімумів.
Вам треба спуститись на землю бо Ви вирішуєте питання які цікавлять вашу кишеню та кишеню ваших родичів та соратників........
Олег, 27.12.2007, 10:10   Лінк
 
Голосування закінчено
У мене пенсія 490 грн. Квартира 40 кв.м.
Як оплатити послуги? За що харчуватися? За що купити ліки?
У мене є донька, але і її сім"я небагата, вони фізики, то ж мені
нестерпно брати у неї допомогу, бо вона не дозволяє купити
собі ні косметику, ні новий одяг. Допоможіть нам вижити.
Ірина, 27.12.2007, 10:09   Лінк
 
Голосування закінчено
Здравствуйте. Вопрос от будущей матери - когда будет повышение выплаты при рождении ребенка? сейчас даже на 8000 грн. купить приданное для ребенка проблематично, а это только начало. С нашим уровнем инфляции выплаты должны быть пересмотренны
Лиля, 27.12.2007, 10:03   Лінк
 
Голосування закінчено
Раїса Богатирьова, яка за фахом є акушер -гінеколог, призначена на посаду секретаря Ради національної безпеки України. Чи означає це, що головний акцент в роботі РНБУ тепер буде підвищення рівня народжуваності в Україні?
Анатолій, 27.12.2007, 10:02   Лінк
 
Голосування закінчено
Когда русский язык будет вторым государственным?
Дмитрий, 27.12.2007, 09:55   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент, поясніть, будь ласка, чому "столоначальник 14 класса" отримує пенсію в три рази більшу за людину, що з 43 років трудового стажу більшу частину проробила на відповідальних керівних посадах, отримаючи достойну на той час платню. Не здається Вам, що це такий же злочин, як і вкрадені заощадження?
Журавльов Леонід Миколайович, 27.12.2007, 09:43   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, коли вже буде прийнято ріщення щодо реконструкції старого жилого фонду (ХРУЩОВКИ)?
Павел, 27.12.2007, 09:27   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте!
Чи ви плануєте встановлення російської мови, як другої державної?
На що ви готові піти щоб цього не допустити?

Особисто я вважаю, що людина може розмовляти тією мовою, якою захоче. Тим паче, що це не заборонено законом. Та державна мова країни з назвою "УКРАЇНА" має бути тільки українська.
Інакше - не матиме сенсу многовікова боротьба за незалежність і самостійність.
В мене викликає відразу усе "укараєнска разговорне" населення госдуми і кабміну.
Олександр, 27.12.2007, 08:16   Лінк
 
Голосування закінчено
Вам не кажется что Украина растит 100 тысячную армию преступников и наркоманов? Именно столько сейчас детей-сирот в Украине - и их полные любви души сейчас забивают и уродуют в детских домах и на улицах.

Что Вы собираетесь ответить на Страшном Суде в обвинение в:
смерти онкобольных детей. у родителей готорых не нашлось 10, 50, 100 тыс долларов?(около 2 тыс детей ежегодно).
смерти душ детей-сирот? (около 100 тыс)
Для справки - 19% украинских молодых семей готовы усыновить ребенка в условиях наличия необходимого, в первую очередь - жилья.

???
Ирина, 27.12.2007, 07:56   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте , добрий день.
Для того щоб мої діти і батьки були більш-менш забезпечені і здобули освіту,мені прийшлось
важко працювати за кордоном . Зараз коли при владі в Україні демократичні сили хочу повенутись додому до родини, але на сьогодні стримує мене, жорсткі митні і податкові закони на
ввезеняя в Україну особистого майна, а саме ( автомобіля і речей домашнього вжитку)
До прикладу автомобіль якого я купив за $27800 в ріднй країні буде розмитнений $30000
Це абсурд !!!
Степан, 27.12.2007, 05:28   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте!
Більше шести років я не одержую призначену мені в Україні пенсію і перебуваю на утриманні моєї єдиної дочки, яка працює в Канаді. Коли я втратила зір, вона взяла мене до себе. Щоб одержати обіцяний Конституцією соціальний захист, потрібен ще спеціальний договір з Канадою. Мені 76 років. Чи дочекаюсь я того договору коли-небудь?
Тетяна, 27.12.2007, 04:52   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажите: почему наше государство латает дефицит бюджета, за бесценок продавая национальную собственность? Приватизируя государственные предприятия собственники уверенны в получении прибыли, т.е. убыточность предприятия – следствие неумелого управления предприятиями. А значит более выгодным для государства является продажа части предприятия и управляющий менеджерский пакет. Предприятие получает эффективное управление, а страна оставляет за собой часть прибыли и право собственности на предприятие.
Сергей Братута, 27.12.2007, 03:45   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний президенте. Я мати трьох дітей. Зараз не працюю - найменшій дитині 1 рік. Дайте, будь-ласка відповідь, як можна виростити дітей, маючи соціальну виплату 100 грн. в місяць? А також чому я (кандидат фізико-математичних наук, доцент, з науковим стажем більше, ніж 17 років) навіть, вийшовши достроково на роботу з відпустки по догляду за дитиною, не можу на свою зарплатню науковця забезпечити своїх дітей найнеобхіднішим?
Александрова Валентина Михайлівна, 27.12.2007, 03:15   Лінк
 
Голосування закінчено
Когда будут построены лифты для инвалидов на абсолютно всех старых станциях метро в Киеве?
Скорость эскалатора в метро в 2 раза больше нормы. Она не позволяет пользоваться метро инвалидам с палками и костылями. Мои многократные обращения в КМДА по тел. 051 кончались отписками Киевметростроя. Такие лифты есть во всех цивилизованных странах Европы. Необходимо Ваше распоряжение направить адресные средства на проект и постройку таких лифтов. С надеждой на оперативное решение проблемы, жду ответа.
Иващенко Нина Михайловна, 27.12.2007, 01:20   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажіть будь-ласка ,чи можливо так зробити, щоб реклама по телебаченню не "перебивалась" бескінечними серіалами та фільмами. Аж в очах рябить..
Madam, 27.12.2007, 01:18   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый наш Президент! Ответьте пожалуйста, деньги со страховки ребёнка тоже будут возвращать? Мне, при достижении 18-ти летнего возраста должны были выплатить 3000 рублей союзных. Кто за это должен отвечать, ОРАНТА? Все чеки про взносы сохранились (каждый месяц по 25 рублей на ТЕ ДЕНЬГИ! ). Спасибо за ответ.
Илья , 27.12.2007, 01:01   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому практично будь яка державна установа або службовець видає певні довідки(або надає певні послуги) в певні дні і години, хоча це може робити одна і таж людина?Чому я повинен підстоюватись під їх графік?Невже я, як громадянин держави, не заслуговую на те, щоб мати можливість отримати все це в зручний мені час, і бажано не в мій робочий час, щоб я міг працювати на зростання ВВП?
Ігор, Івано-Франківськ, 27.12.2007, 00:07   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях