Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Росія, Бєларусь, Грузія

Останні запитання
Голосування закінчено
Пане Президенте, які наволочі вбили Кенні?
Південний-Парковченко, 25.12.2007, 13:11   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор, поздравляю с победой на выборах и с Новым годом!
Георгий, Грузия
cyxymu.livejournal.com, 25.12.2007, 13:04   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый.... президент!
Вы уже вошли в историю как человек, начавший реальное разделение государства Украина. Когда, на Ваш взгляд, на улицы городов Крыма придет настоящий праздник, и русские люди увидят, что они больше не живут в искусственно созданном большевиками образовании Украина?
Макс, 25.12.2007, 12:57   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому Україна ігнорує постійні нападки вищих посадових осіб Росії щодо розвитку фашизму-антисемітизму-русофобства. Це нормальне явище для "партнерських стосунків"? Чи громадяни України просто неправильно розуміють цей термін?
Cm0k, 25.12.2007, 11:41   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрієвичу!
Як Ви оцінюєте успіхи Грузії в реформуванні економіки та системи влади за останні три роки? Чи вважаєте Ви за досягення прогрес Грузії з 35 місця в 2007 на 18 в 2008 році в рейтингу Doing Business, що складається щорічно Світовим Банком (для порівняння Україна знаходиться на 139 місці другий рік поспіль)? Чи сприймаєте ви рейтинги Світового Банку та відомих рейтинговий агенцій світу за деяку незалежну оцінку своїй діяльності?
з повагою,
Дмитро Перепьолкін
Дмитрий Перепелкин, 25.12.2007, 10:59   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин президент, скажите, пожалуйста, зачем Вы проводите такую явно русофобскую политику? или Вы не знаете, что в Украине есть регионы, которые традиционно хорошо относятся к России, или же Вы думаете, что Россия испугается какой-то моськи, действующей, к тому же, по указке США (а если это не так, то что делал г-н Тейлор в раде при голосовании за Тимошенко???) и будет выполнять все ваши маразматические "обицянкы"?
Юрий, 25.12.2007, 10:43   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, як Ви ставитесь до штампованих флешмобівських запитань "совєтскіх людєй" щодо "гєноцида русскіх і русофобіі", "гєроізациі нацистскіх пріхвостнєй", "нєнужності граніц мєжду братьямі", "колбаси по 2,20", і т.ін.? Чи не є це, на Вашу думку, результатом інформаційної (і не тільки) політики підтримання контрольованого постійного хаосу в Україні, яка з двох причин вигідна Росії, а саме: прирівнювання "західної демократії" до "безладдя", та здешевлення газового транзиту в цих умовах?
Олексій, 25.12.2007, 09:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Як ви ставитесь до того, що Президентом Росіїї буде МЕДВЕДЕВ?
І хто перший скаже йому ПРЕВЕД?
dr_mysh, 25.12.2007, 09:15   Лінк
 
Голосування закінчено
Исторически более трети русскоговорящего населения проживало до 1991года и сейчас проживает в Украине. Почему это население унижается государством? Почему не соблюдается Европейская хартия подписанная Украиной? Вы говорите о демократии, а сами упорно не слышите глас народа. О каком объединении можно говорить, если запретом русского языка в СМИ, в госструктурах, в учебных заведениях и навязыванием украинского ВЫ г. президент умышленно раскалываете Украину? Второй госс.язык, Украину объединит.
Русскоговорящий украинец, 25.12.2007, 08:51   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний президенте, КОЛИ перестануть транслювати по загальнонаціональним каналам (зокрема інтер, 1+1) фільми на політичну тематику російського виробництва, котрі відкрито закликають "любіть рассію, біть чєчєнав" ?!
Fooser, 25.12.2007, 06:50   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич, скажите Ваше мнение по поводу того, что (тот, кого у нас критиковать нельзя) назначил преемника на посту президента.
Вы назначите следующего президента Украины?
al_bars, 25.12.2007, 04:33   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте. Не секрет, що 90% нелегальних мігрантів з бідних країн(Бангладеш,В'єтнам, Афганістан тощо) та наркотичних речовин прибувають до нас через не захищений російський кордон.
Коли між Україною і Росією постане контрольована прикордонна смуга для викоринення незаконного потоку наркотиків і нелегалів ?
Андрій Миколайович, 25.12.2007, 02:40   Лінк
 
Голосування закінчено
По результатам переписи населения 1989 года на Украине жили 11,355 млн русских. По результатам переписи 2001 года на Украине жили 8,33 млн русских. Люди, ответственные за геноцид трех миллионов русских еще живы. Когда они понесут уголовную ответственность?
Новоросс, 25.12.2007, 02:11   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент, щоб дати поштовх до розвитку нашої Батьківщини нам необхідно заборонити комунізм, Я к це було на початку 90х, а Симоненку надавати підсрачників ,як і всім його соротникам за те, ща паплюжать гідність нашої держави своїми "провансальними" ідеями промосковського спрямування. Недозволяйте Путіну вказувати , що нам робити. Якщови ви це справді читаєте, то прошу звернути на це увагу і прислухатись до порад, бо так думаю не лише Я , а і тисяці однодумців мого покоління. Слава Україні!!
Ростислав, 25.12.2007, 01:57   Лінк
 
Голосування закінчено
ВЕРНИТЕ НА ЭКРАНЫ ВОСПОМИНАНИЯ НАШЕЙ МОЛОДОСТИ. ДЕТСТВА.МЫ ВЫРАСЛИ НА ОПРЕДЕЛЕННЫХ ФИЛЬМАХ .МУЛЬТИКАХ И ПЕСНЯХ. НА ЭКРАНЕ ТОЛЬКО ПРОДУКТ 16 ЛЕТ УКРАИНЫ. НУ С ФИЛЬМАМИ ЕЩЕ КАК НИБУДЬ. А ГДЕ ДЕЛИСЬ ПЕСНИ НАШИХ ЛЕТ. ВЫ ДОЛЖНЫ НА ЦЕНТРАЛЬНЫХ КАНАЛАХ УКРАИНЫ СДЕЛАТЬ ПРОГРАММУ ПЕСНИ НАШИХ ЛЕТ.ИЛИ ЧТО ТО В ЭТОМ РОДЕ. НА ЦЕНТРАЛЬНЫХ .ПОТОМУ ЧТО У НЕКОТОРЫХ ПЕНСИОНЕРОВ НЕТ КАБЕЛЬНОГО. ТАМ ГДЕ ИСПОЛНЯЛИСЬ ИЛИ В ОРИГИНАЛЕ ИЛИ НАШЕЙ МОЛОДЕЖЬЮ ПЕСНИ СОВЕТСКИХ ВРЕМЕН. ВЕРНИТЕ ЧАСТЬ НАШЕЙ ЖИЗНИ.
ЯНА, 25.12.2007, 01:46   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент скажіть мені будь ласка. коли ваша команда нарешті буде робити хоч щось для українського народу та перестане сварити нас з нашими братами росіянами? Якщо вони такі погані, то чому вони краще живуть? Ви кажете, що в нас демократія! В чому вона виражається? В корупції чи насильного насадження ненависті до руського народу?
Микола , 25.12.2007, 01:30   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте,

Ми відпочивали родиною в Грузії в цьому році...
Багато громадян, з якими ми там спілкувались, кажуть одне й те саме:
насправді, товарищують не Україна й Грузія, а пани президенти держав. Нічого реального не робиться для покращення товарообімну та економік двох країн. Поліпшення турізму, тощо?
Коли Ви вже перейдете від слів до справ?
Дякую за реальну відповідь з Вашим баченням цих покращень в найближчий час.
Олена, 25.12.2007, 01:04   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент, стоит ли ожидать упрощение таможенного контроля на границе с Россией. И стоит ли надеяться, что в будущем будут убраны многие формальности связанные с данным вопросом.
Сергей, 25.12.2007, 00:44   Лінк
 
Голосування закінчено
зачем в стране возрождается национализм?
зачем проводится политика шовинизма в отношении всего русского?
зачем из преступников военного времени делают национальных героев?
зачем намеренно и планомерно культивируется раскол страны на западенцев и остальных?
зачем нашей стране гражданская война?
зачем планомерно раздувается этническая вражда на полуострове Крым?
зачем вы сделали нашу страну ареной политического цирка и клоунады?
почему не решаются важнейшие экономические вопросы?
зачем нам кризисы
Денис, 25.12.2007, 00:25   Лінк
 
Голосування закінчено
Здравствуйте!
Так сложилась жизнь,что родители мужа живут в Белоруссии,а сами с Украины,а мои родители из России,а живут на Украине! Все хотят вернутся в родные места и остатся там со всеми близкими!
Возможно ли двойное гражданство с этими странами?!
Спасибо!!!
Вера, 25.12.2007, 00:16   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100