Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Нерухомість, житло

Останні запитання
Голосування закінчено
Добрый день. Ответьте пожалуйста, как реально можно воспользоваться льготами на получение жилплощади участнику боевых действий в маленьком городке, ведь строительство нового жилья не ведется, а остальное приватизировано?Или льготы только на бумаге?
Анна, 25.12.2007, 14:53   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу!
Питання коротке - до яких пір місцеві органи влади та їхні компаньйони - будівельні компанії будуть безнаказано витрачати гроші інвесторів, призначені для будівництва житла, на свої потреби? Хто і коли зверне увагу на обдурених, іноді втративших усі свої заощадження, інвесторів?!
Прошу знайти можливість і ресурси на вирішення питання по проблемним будівлям, які носять неофіційну назву "Троєщинські липки", замовником будівництва є Деснянська РДА.
Інна, 25.12.2007, 14:47   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент дайте відповідь чому я в своїй Країні не маю можливості купити собі хоч якусь квартиру? Навіть якщо скористатись молодіжним кредитуванням, то потрібно буде або харчуватися або платити за кредит.
Ira, 25.12.2007, 14:40   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент
Скажите пожалуйста как жить молодой семье если моя зарплата 2500 грн. на полторы ставки, частный дом в котором живу я, моя жена, сын - 1 год и бабушка - инвалид ВОВ! дом 1948-1950 годов постройки и находится в аварийном состоянии, капитальной реконструкции не подлежит! я хочу построить новый дом на том же участке, а для этого нужно обойти как минимум 10 инстанций и выложить круглую сумму только за справки! Где помощь молодым семьям?!
Алексей Анатольевич, 25.12.2007, 14:36   Лінк
 
Голосування закінчено
Вікторе Андрійовичу, я вже 6 років живу у Києві - працюю та навчаюсь. Зарплата становить 2500 грн., які мені треба розподілити на оренду квартири, їжу, якось відкласти на одежу та взуття. Зі сторони це схоже не на життя, а на існування, виживання. Купити собі квартиру ні в кредит, а тим паче відразу заплати повну суму за неї - НЕРЕАЛЬНО! Без житла я навіть не можу собі дозволити створити сім’ю, тому що не буде де жити. У мене до Вас прохання, ні, мольба – подаруйте мені квартиру!!!
Ніна, 25.12.2007, 14:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Ціни на житло шалені і молодь живе в жахливих умовах!!!!!!!!!!! Хиба для цього ми мерзли на майдані!? Чудова річ - мерзли за мене, тепер мерзніть і при мені!!!!!!!!!!! ГАНЬБА І СОРОМ !!!!!!!!!
Мирон, 25.12.2007, 14:33   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому Ви не поламаєте цю закорумповану систему в сфері нерухомості? На нас українцях заробляють мільярди доларів казнокради, які за величезні хабарі роздають землі та дозволи, забудовники, які ці роздані хабарі трансформують в неймовірно високі ціни на квадратні метри, а потім на отримані надприбутки утримують цю незламну наскрізь закорумповану систему! Ви за них, не за народ? Впустіть закордонних забудовників, оголосіть відкритий тендер по телебаченню на побудову 1кв.м з ціною не дорожче $1000 !
Василь, 25.12.2007, 14:23   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте.
Вартість житла у місті Рівному становить 750-1200$ за кв.м., у сусідньому місті Костополі житло вартує 500-600$ за кв.м. Чи можете ви взяти під контроль ринок нерухомості у Рівному та області і виявити причину таких необгрунтовано космічних цін?
Ярослав, 25.12.2007, 14:17   Лінк
 
Голосування закінчено
В этой стране будет возможность молодой семье купить квартиру? или до смерти жить как придется?
Студент, 25.12.2007, 14:12   Лінк
 
Голосування закінчено
Я за те, щоб ціни на житло відповідали середній ЗП. Ви зі мною згодні?
Ukrainec, 25.12.2007, 13:52   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич, вас так много спрашивают про жильё, но большинство до сих пор расчитывает на помощь государства, а не на либеральные реформы и собственные силы. Очевидно, что порядок в этом вопросе возможен только после отмены бесплатной раздачи земли и жилья, введения налога на собственность без исключений для "самых нуждающихся" и отказа от левых популистских программ, питающих коррупцию, как то "молодёжное кредитование". Вы поддерживаете такую стратегию?
Сергей Ковалёв, 25.12.2007, 13:37   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент, скажите пожалуйста, до каких пор можно ставить народ на колени.. Он и так дышит из последних сил. Колоссальные проблемы с жилищным вопросом не решаются никаким образом. За $50 тыс у.е. квартиру купить проще в Берлине, чем в Донецке. Неужели не видно, что молодежь живет в страхе за завтрашний день из-за этого, что напрямую влияет на демографическую обст. Вы посмотрите даже на гимн: "Ще не вмерла Украйина..." Ще не вмерла, чуть-чуть осталось, подожди украинский народ...
Андрей, 25.12.2007, 13:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Вікторе Андрійовичу, допоможіть хоча б відповідями на запитання!!!
Мій рідний батько через суд домігся знаття мене і сина з реєстрації у квартирі, в якій я народилася і виросла. Що робити мені, матері-одиначці, яка проживає зі своїм семирічним сином-першокласником і матіррю-пенсіонеркою у орендованій однокімнатній квартирі у Львові ? Як може наш суд виписати "в повітря" неповнолітню дитину? Із зарплатою 1500 грн. орендувати житло у Львові майже нереально, а купити - тим більше! Де нам жити???
Людмила, 25.12.2007, 13:24   Лінк
 
Голосування закінчено
Вікторе Андрійовичу! Прошу Вас ініціювати введення диференційованого податку на нерухомість. Особи, які володіють понад 200 кв. метрами житла мають сплачувати 3-5 відсотків його вартості. Ті, що володіють 200 кв. метрами і менше, не повинні сплачувати нічого. Таким чином, новий податок наповнить бюджет, не вдарить по голоті і середньому класу, а також стимулюватиме спекулянтів продавати квартири які зараз стоять порожні. Припиниться штучне утримання надвисокої ціни на житлову нерухомість.
Рюрікович, 25.12.2007, 13:08   Лінк
 
Голосування закінчено
Добрий день пане презеденте! Я хотів запитати чому в Україні таке дороге житло і чому держава не надає житло молодим сімям (не в кредит бо тоді та квартира стає "золотою" відсотки ну просто шалені!!!)
Дякую.
Віктор, 25.12.2007, 12:55   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент!
1 Чому, в мicтi-супутнику АЕС м.Енергодар де є СХОЯТ наш мер несанцiоновано пiдняв тарифи на послуги Водоканалу (депутати його не пiдтримали). В нас взагалi повиннi бути пiльги з 01.01.2008, чи я помиляюсь?
2 Чому не виконується рiшення КС вiд 09.07.2007 про фiнансовi виплати?
3 Як можна жити в однокiмнатнiй квартирi сiм’ї з троьма дiтьми, а отримати - неможливо, взяти в кредит - теж (зарплата не дозволяє)
Тетяна, 25.12.2007, 12:55   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний, пане президент! Я розумію, що квартирне питання це насамперед питання не президента,а власне кожного громадянина. Але ми всі розуміємо, що молода сім'я не може дозволити собі придбати житло в столиці, навіть у кредит. Якщо не має надприбутків, які є незаконними. Тепер власне питання:
Скажіть які Ваші конкретні кроки в подоланні житлової кризи. Без зайвих слів
1.
2.
3.
Павло, 25.12.2007, 12:42   Лінк
 
Голосування закінчено
чому при нормативній вартості квадратного метра житла у Харкові, 3458грн. (за даними Держбуду, взято с сайту www.molod-kredit.gov.ua), ойго реальна вартість складае приблизно 6 000грн, можливо зробити фіксовану ціну, як на вторинному ринку так і на новобудови?
Я розумію що будувати нові будиноки доволі дорого, але вторинне житло будувалось ще за часи Радянського Союзу і його вартість зросла далеко не пропорційно брибуткам населеня?
P.S. вибачте за помилки, я українскою пагано розмовляю!
sedelnikov_ka, г.Харьков, 25.12.2007, 12:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Дуже шкода, що у нас такий нерішучий і бездієвий президент. Я раніше була такою патріоткою, вицарапала б очі тому, хто щось погане скаже про нашу країну. Але вже і я зневірилась і не бачу свого майбутнього в цій корумпованій државі. Скажіть, чому в Європі зарплати європейські, а проценти на кредит 3-4%, а у нас зарплати мізерні, а проценти на кредит 12-17%? Ви що разом із своїм урядом хочете зробити всіх бомжами. Ви звернули увагу, що жодна людина не сказала про Вас хорошого слова, немає за що.
Елька, 25.12.2007, 12:01   Лінк
 
Голосування закінчено
Ув.призидент! Подскажите пожалуйста в каком банке дадут кредит на жильё учителю? Кто-нибудь интересовался этим вопросом?
Инна, 25.12.2007, 11:58   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях