Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Нерухомість, житло

Останні запитання
Голосування закінчено
Господин президент, я, как житель Оболонского р-на города Киева хочу задать вам вопрос - что такое "профилактические отключения горячей воды сроком на 2 недели в связи с переходом на летний/зимний сезон"? почему ни в одной стране Европы, куда мы так стремимся, этого нету? Там что, вода не по трубам течет, а телепортируется прямо в краны? Или это наши чиновники набивают себе карманы за счет продажи топлива для котелен и энергоносителей для насосных станций?
Андрей, 25.12.2007, 17:33   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, доброго здоров'я. Чому всіма владами України, і Вашою також, вже багато років замовчується проблема приватизації житлового фонду колишнього СРСР? Чому "безквартирні" на той час люди так і залишились без своєї частки в загальнодержавному фонді? Де обіцяні житлові сертифікати, що повині мати певний грошовий еквівалент? Ви, як Президент, будете повертатися до цього питання, використовуючи Ваше право законодавчої ініціативи? Дякую за увагу.
Ігор Вікторович, 25.12.2007, 17:25   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин президент. В настоящее время у украинской моложежи нет никакой возможности получить жилье. Объясните пожалуйста внятно, каким образом вы собираетесь решать данную проблему? Даже если вы подарите всем кто обратился к вам с данным вопросом по квартире, это будет капля в море. Скажите, когда у нас, наконец, будет государственная программа строительства жилья, доступного молодежи - будущему украины?
Александр, 25.12.2007, 17:21   Лінк
 
Голосування закінчено
ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТ
РОЗПУСТІТЬ ВЕРХОВНУ РАДУ, А ВСІ ГРОШІ ШО В ДЕПУТАТІВ НА РАХУНКАХ НАЦІОНАЛІЗУЙТЕ ВИКОРИСТАЙТЕ НА БЛАГО УКРАЇНІ ТОБТО ВЛОЖІТЬ ГРОШІ В БУДІВНИЦТВО ЖИТЛА ДЛЯ МОЛОДИХ СІМЕЙ !!! ЗАОДНО ПІДНЯТИ ЗАРПЛАТУ І ПАНСІЇ ЛЮДЯМ!!! ПОРА ПАНОВЕ ПРАЦЮВАТИ НА ДОБРОБУТ НЕНЬКИ УКРАЇНИ!!! А ТОГО БАБЛА ЩО ДЕПУТАТИ НАКРАЛИ ВИСТАЧИТЬ ЩЕ НАШИМ ВНУКАМ НА БЕЗБІДНЕ ЖИТТЯ!!!
ЗАДУМАЙТЕСЬ І ЗРОБІТЬ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР ПІДТРИМАЙТЕ ЛЮДЕЙ А НЕ КОШЕЛЬКИ ДЕПУТАТІВ!
ЖДУ НА ВІДПОВІДЬ
Віктор, 25.12.2007, 17:16   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент, скажите, чем мотивировано то, что двухэтажный коттедж в Турции на берегу Средиземного моря в 80 км. от Стамбула стоит 100000 у.е., а однокомнатная квартира на вторичном рынке жилья в Киеве в совершенно скотстком состоянии и при наплевательском отношении к своей работе всех органов ЖКХ стоит 120000 у.е.? У нас что, сопоставимая ЗП с жителями Турции? Или у нас уровень жизни и жилищной культуры выше? Ведь дело совсем наоборот обстоит. В чем же дело?
Андрей, 25.12.2007, 17:01   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент... Скажіть будь ласка, а за які кошти взагалі зараз можливо купити квартиру в Києві?... В мене молода сім'я, дівчина не з Києва, так, в мене трикімнатна кварира, але зараз там живу я з Коханою, батьки і Брат, поки нам вистачає місця, але я з Коханою плануємо мати дитину, якщо Брат одружиться... Що далі? Ціни на квартири просто занебесні... Навіть, якщо ми з дружиною візьмемо кредит на квариру нам не буде за що їсти і вдягатись... Майте совість, Бог він все бачить...
Євген, 25.12.2007, 16:59   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич, у меня простой вопрос, из года в год растет стоимость коммунальных услуг,электричества, водоснабжения, газа, отопления. В советские времена существовали нормативы как то частота и напряжение в сети электроснабжения, чистота и жесткость воды итд.Сейчас об этих нормативах явно забыли а точнее вообще на них забили: вода по идиотскому графику, напряжение в сети скачет, качество воды ужасающие! Когда граждане смогут на законных основаниях требовать человеческого отношения к себе!?
Z, 25.12.2007, 16:57   Лінк
 
Голосування закінчено
Когда на рынке жилья в Кивев будет конкуренция? Когда к нам придут зарубежные инвесторы? Кто и когда будет гарантировать вкладчикам сохранность их денег, доверенных компаниям на строительство жилья?
foxmax, 25.12.2007, 16:51   Лінк
 
Голосування закінчено
Какой шанс купить квартиру у молодой семьи, если багатых родителей и знакомых нет, а ЗП немного выше средней ?
Или лучше сразу лишиться гражданства Украины и ехать заграницу, где квартиры дешевле, а ЗП на ПОРЯДКИ выше ?
Виктор, 25.12.2007, 16:38   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин президент, решите задачу.
Условие:
Доход семьи (муж + жена) составляет 5000 грн/мес. Семья молодая. Детей нет, но очень хочется. Семья живет в Киеве в 1-км. квартире, которую снимает за 2500 грн. Дополнительные расходы: коммунальные услуги - 100 грн; моб. связь - 200 грн; интернет - 100 грн; транспортные расходы - 500 грн; аренда стоянки - 200 грн; питание - 600 грн.
ОСТАЛОСЬ 800 грн.

Внимание вопрос!!!
что лучше - завести ребенка и вместе умереть сголоду или жить без детей???
Александр, 25.12.2007, 16:37   Лінк
 
Голосування закінчено
Сэкономьте на спортзале — почините облэнерго. Пожалуйста.
Виталий, 25.12.2007, 16:05   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, я не можу порахувати. Скільки можна купити квартир на бабки депутатів, міністрів, олігархів, шахраїв, бандитів, "кумів", "братків" та інших?
Простеньких маленьких квартирок, можна на на окраечку. Не знаєте, га ?
хам в касаваротці, 25.12.2007, 16:01   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи можливо обміняти невеликий райцентр на однокімнатну квартиру в Києві?
колян, 25.12.2007, 15:46   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане президент мені 17 років я живу з батьками в гуртожитку, ми не бідуємо але не маємо змоги купити власне житло;( таких сімей як наша в Києві багато. чи планує якось допомогати таким сім*ям? чи мені чекати поки я достигну віку коли зможу взяти так званий "МОЛОДІЖНИЙ КРЕДИТ"?! дякую і сподіваюсь що ви справді відповісте на наші запитання і цей сайт не є фальшивкою....
Дмитро, 25.12.2007, 15:38   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Віктор Андрійович!
Дайте відповідь на запитання: Чому у нашій країні з такою великою смертністю та низькою народжуваністю такі Космічні ціни на житло? Чому одні мають все а інші нічого? І чи обовязково мати багатого татка або маму щоб влаштувати своє життя?
inessa, 25.12.2007, 15:25   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич, Хрущевка на Борцаговке 70 тыс. у.е. 3-комнатная квартира в Хургаде 68 тыс.у.е. Это нормально?
Борис, 25.12.2007, 15:21   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, що станеться з мешканцями п"ятиповерхівок на Печерську, які живуть там усе своє життя? Невже їх буде переселено у віддалені райони міста...? Чи мають такі громадяни право купівлі квартири на Печерську на пільгових умовах.. не кажучи вже про їхнє безкоштовне переселення у нову квартиру у цьому самому районі.
З наступаючими Вас святами! :) Бережіть себе і своїх виборців.
Дмитро, 25.12.2007, 15:17   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу.
Я - молодий спеціаліст з економічною освітою, випуску цього року. Я після закуінчення вузу не можу піти працювати на рідну країну, тому що при таких цінах на житло я не можу собі дозволити знімати квартиру за 150-200 у.о., отримуючи при цьому мізерні 800 грн. Доводиться працювати на аутсорсингову компанію - щоб хоч якось зводити кінці з кінцями.
Коли вартість житла відповідатиме доходам?
Україні необхідні спеціалісти?
А.С., 25.12.2007, 15:14   Лінк
 
Голосування закінчено
Увожаемый Виктор .Ю Прошу вас обратить внимание на семи в которых больше 2-3 детей! Я жыву на лесном масиве в маей 3-х комнотной квартире жывут 8 человек мы жывем друг на друге !! Хотели взять в кредит квартиру но нам сказали что недостаточьно зарабатываем !!А какой семе мможно говорить если я и моя девушка боимся что нет ни жылья ни денег на появляющихся детей ! Так что или решайте проблемы молоди или Молодь решыт вашы проблемы сами!! Молодеж имеет право на спокойную жызнь без боязни!!!
GoTiG, 25.12.2007, 15:02   Лінк
 
Голосування закінчено
Віктор Андрійович, як Ви вважаєте, скуплена нерухомість, багатоповерхові маєтки з гектарами землі в Конча-Заспі, Нових Петрівцях та інших не стільки віддалених місцях, результат заклику українських забудовників "КУПУЙТЕ СЬОГОДНІ, БО ЗАВТРА БУДЕ ЩЕ ДОРОЖЧЕ!"? Можливо варто нашій так званій "еліті" згуртуватися та почати продавати свої маєтки, дивись і попит як в США спаде? Ви можете цьому посприяти, видати, наприклад, Указ "Про продаж казнокрадами елітних маєтків"?
НВН, 25.12.2007, 15:00   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях