Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Нерухомість, житло

Останні запитання
Голосування закінчено
Почему ничего не предпринимаете в сфере недвижимости? 99% молодых семей не могут позволить купить жилье ДАЖЕ В КРЕДИТ НА 20 ЛЕТ!
1. Прекратить дерибан земли. Продавать участки под строительство на открытых аукционах.
2. Позволить строить жилье всем желающим строительным компаниям, а не только своим.
3. Сделать единое окно для согласование ВСЕЙ документации по вопросам строительства дома.
Такими простыми шагами можно увеличить количество предложения жилья, увеличения конкуренции и снижения цен
Сергей, 26.12.2007, 00:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич как вы считаете где должен работать и кем среднестатистический гражданин украины чтобы он мог позволить банальность купить квартиру за 50 000 у.е. в лучшем случае. Хотя бы в кредит?
DDrakoNN, 26.12.2007, 00:25   Лінк
 
Голосування закінчено
Який відсоток українців мешкає у власному житлі?
Матрокс Ауреліум, 25.12.2007, 23:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу, коли ви балотувались у президенти УКРАЇНИ, то одним із пунктів вашої передвиборчої програми, якщо мені не змінює пам'ять,були доступні кредити на житло. Ситуація за час Вашого президентства не змінилася у кращий бік. Чи плануєте ви щось робити у цьому напрямку і якщо так, то коли і яким чином?

Дякую,
Олександр
Sai, 25.12.2007, 22:56   Лінк
 
Голосування закінчено
Віктор Андрійович, мені 26 років, навчався в університеті за кошти батьків, досі проживаю з батьками. Батько, як кріт віддав шахті 20 років свого життя (пенсія мізерна). Я вже два роки працюю у податковій з дев’ятої ранку до дев’яти вечора, а іноді іще пізніше, зарплата на фоні подорожання всього на світі, дуже маленька. Я ніколи не зможу заробити собі на житло, тому не зможу женитись, народити дітей і т.п. Я починаю замислюватись, може я зробив дурницю, що пішов працювати у податкову?
Александр, 25.12.2007, 22:37   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент!
Чому одні громадяни, які стоять на квартирному обліку, отримують по декілька квартир та здають їх, інші стоять в черзі з 80-х років минулого століття і досі не отримують?
Чому черга просувається таким чином, що навіть з двійнею маємо чергу на декілька століть вперед?
Олександр, 25.12.2007, 21:59   Лінк
 
Голосування закінчено
Вельмешановний п.Президенте!
Ще від тих революційних часів не можу дивитись на Вашу-Нашу команду без обурення. Громадяни говорять про низький рівень оплати праці, якого навіть на покриття відсотків не вистачає. А Ви так нічого і не зробили! Так зараз все зроблено для Вас! Хочу попросити Вас лише дві зовсім реальні речі, що давно оперують у всьому цивілізованому світі: організувати прозорі земельні торги та лімітувати прибуток забудовників на рівні 15-30% собівартості. Щиро вдячний від всіх.
Роман Федів, 25.12.2007, 21:52   Лінк
 
Голосування закінчено
Ув.Виктор Андреевич,дайте людям жить,а не выживать!!!Сколько нам еще терпеть?!Я думаю у вас не болит голова ,за что купить хлеб и где жить,так дайте и нам эту возможность!!!!!
МАКС, 25.12.2007, 21:47   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент!!!
Чому в нашій країні людину безпідставно лишають житла лише тому, що воно знаходиться на Печерську. Чому людей роблять бомжами, і чому не виконується стаття Конституції про право на житло?
Оксана, 25.12.2007, 21:30   Лінк
 
Голосування закінчено
У мене брат отримав 2 вищих освіти (з відзнакою), брат мого друга має вищу освіті і є офіцером міліції. Один планує одружитись, у другого народилась донька. Вони живуть далеко один від одного (Львів і Київ), але у них є спільна мрія - власне житло. Повірте, вони чудові люди,гарні спеціалісти і патріоти своєї Вітчизни. Якщо Ваша ласка, поясніть чому держава так їх "кидає", невже вони їй НЕ ПОТРІБНІ ? Що робити цим молодим хлопцям і тисячам таких як вони? Як, де і яким місцем вони мають заробити?
Ambrosius, 25.12.2007, 21:18   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич, почему на все есть гарантия, а на квартиры, стоимость которых ... никто не дает гарантию. Все проколы решаюся за счет покупателя?
Ирина, 25.12.2007, 20:35   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу, земляче моїх дідів та батьків!!! Скажіть будь ласка, коли буде в нашій країні можливим ВИКОНАННЯ та ДОТРИМАННЯ законів???? Мій татусь як пенсіонер-військовослужбовець, інвалід-чорнобилець давно стоїть у черзі на ЗАКОННЕ розширення житлової площі. Окрім мене, у нього є мій молодший брат. Я — мати-одиначка з маленьким синочком, змушена знімати квартиру за шалені гроші. Бо НАМ ПРОСТО НЕМАЄ ДЕ ЖИТИ!!!!! Малеча в яслях, працюю цілодобово.
Олена, 25.12.2007, 19:15   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажите пожалуйста как жить молодёжи которая не может иметь ежемесячный доход 2900-3500 грн? Я имею в виду вопрос жилья, т.к. Кредит на жильё дают только с таким доходом я работаю в МЧС и получаю 700 грн как мне прожить на эти деньги? А выбор у меня не большой... А ведь это гос структура и между прочим я спасаю людей и рискую своей жизнью... За спасение жизней мне даже много благодарности от тех кому я помог а где компенсация за испорченое здоровье и нервы...??? А за Новобогдановку я вообще молч
Алексей, 25.12.2007, 19:05   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент коли врешті решт в ВАТ Київметробуд житло почнуть давати людям котрі важко працюють,а не начальникам котрі нічого не роблять і отримують по декілька квартир
Володимир, 25.12.2007, 19:02   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент ви таке бачили...http://pravda.com.ua/news_print/2007/7/3/61066.htm Хлопці справедливість є для тих хто її вигадав..
Дід Мороз, 25.12.2007, 18:54   Лінк
 
Голосування закінчено
ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТ мене цікавить чому в Києві так дорого продаеться неякісне житло, чому ви як президент України якого підтримував я і багато інших Українців невпровадите західних девелоперів які будують дешевше і якісніше, я проживав довго в Варшаві я знаю що там була урядова програма яка дала змогу будувати всім хто тільки бажав і на протязі одного року набудували скільки, що неякісне житло продать було важко а люди купляли тільки низкі будови з дитячими майданчиками і з парковкою для автомобілів.
Володимир, 25.12.2007, 18:49   Лінк
 
Голосування закінчено
Будет ли введен налог на недвижимость? Хоть в каком-то виде..?
Андрей, 25.12.2007, 18:44   Лінк
 
Голосування закінчено
Как с зарплатой в 1300 грн. в месяц купить свою квартиру?
Макс, 25.12.2007, 17:54   Лінк
 
Голосування закінчено
ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТ ВИ МОЖЕТЕ СОБІ ПОЗВОЛИТИ КУПИТИ КВАРТИРИ СВОЇМ ДІТЯМ?
ДУМАЮ ЩО ТАК АЛЕЖ БІЛЬШЕ 80 ПРОЦЕНТ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ СОБІ ЦЬОГО НЕ МОЖУТЬ ПОЗВОЛИТИ:
1) МАЛІ ЗАРПЛАТИ
2)СТРАШНО ВЕЛИКІ ПРОЦЕНТИ ЯКЩО БРАТИ В КРЕДИТ
3)ТА ЩЕ ЯКЩО СІМЯ НАЗБИРАЄ ТАКУ СУМУ ТО ЇЇ ПРОСТО "КИНУТЬ" БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ РОЗВАЛИТЬСЯ І ПОТІМ ШУКАЙ КРАЙНЬОГО! ХТО ГРОШІ ПОВЕРНЕ?
НАВЕДІТЬ НАРЕШТІ ПОРЯДОК БО ТОДІ ДЛЯ ЧОГО МИ ВАС ОБИРАЛИ ШОБ ПРОСТО ХТОСЬ БУВ ????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Віктор, 25.12.2007, 17:37   Лінк
 
Голосування закінчено
Какая у тебя есть нерухомость, и где ты живешь?
Рухомисть, 25.12.2007, 17:36   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях