Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Нерухомість, житло

Останні запитання
Голосування закінчено
Чи спробували Ви отримуючи 800 – 1500 грн. купити житло, навіть в той самий кредит? СПРОБУЙТЕ! Цікаво на що ви тоді будете жити? Для кого будуються нові будинки при вартості двокімнатної квартири від 85 тис. $ (ціна не київської квартири котрі в десятки разів вищі). А чи Ви спробували прожити місяць на пенсію звичайної пенсіонерки, яка складає 480 грн. сплативши всі комунальні послуги?
Сергій, 26.12.2007, 12:10   Лінк
 
Голосування закінчено
Коли вже перестануть всілякі ділки хапати муніціпальну землю? Вирубувати дерева у дворах комунальних будинків і будувати там свої потворні супермаркети і інші нікому непотрібні споруди?
Чоми ми не можемо мати у власному дворі затишок і тінисті дерева? Чому міський парк дедалі більше захапують будівники з крутих компаній і будують у парку круті будинки?
Коли вийде закон, що забороняє загарбання і продаж муніціпальної землі?
Олеся, 26.12.2007, 11:27   Лінк
 
Голосування закінчено
Сколько еще будут дорожать коммунальные услуги... я и так уж поражаюсь как у нас в стране пенсионеры то выживают... Да и улучшения качества онных услуг, я как не видел - так и не вижу... Почему ЖЕКи не расписывают из чего состоит сумма "Эксзатрат" и вообще не понятно исходя из чего мы должны платить за проверку счетчиков воды?
Владимир, 26.12.2007, 11:07   Лінк
 
Голосування закінчено
Якщо в країні, керівництво якої будує демократію та ринкові відносини, є люди, котрі вміють працювати (тобто мають кошти), та мають бажання купити нерухомість, то з"явлюються будівельні корпорації та будують їм житло. І так до повного насичення ринку. Якщо люди хочуть купити авто- відкриваються кордони для якісних авто.
Пане президенте-чому Україна є винятком? Чому наше керівництво не дозволяє нікому задовільнити основні потреби людей (на житло, та на свободу пересування)? Мабудь це геноцид?
Eco, 26.12.2007, 10:42   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент, коли Ви зрушите з місця ситуації навколо будивельних афер, які Ви пообіцяли взяти під особистий контроль, наприклад у Чубінському (під Киевом). Люди потерпають віддавши останні гроші. Як Ви вважєте, чи є надія жити нормально в нашій країні, чи треба емігрувати (поки є можливість для мене) і пережити часи політиків-клоунів деінде?
Ukraine, 26.12.2007, 10:40   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу!
Хотілось би почути Вашу думку на наступну тему: Те що коїться з землею в Києві та Київській області останнім часом просто не підлягає жодним поясненням! Хто нарешті почне контролювати цей процес? Невже СБУ чи якась інша виконавча сила не може елементарно відкрити газету Айвізо і запитати власників обїяв котрі продають гектарами землю під Київом де вони її взяли і яким чином вони перевели її з сільськогосподарського застосування в ту на якій можна будувати?
Андрей Переход, 26.12.2007, 10:38   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич,все говорят об разрухе и обнищании ЖЭК, о необходимости их реформы.Сегодня с меня запросили в ЖЭК№8 Киевского района г.Донецка 124грн(!!!)(какая у нас там минимальная з/п?)за то что б они на 3 часа перекрыли воду в подъезде это дважды повернуть три крана! Да это мега рентабельность и прибыль!! Когда у нас прекратиться обворовывание населения ЖЭКами, когда мы будем иметь КАЧЕСТВЕННЫЕ услуги и не будем платить за то что не получаем?очень надеюсь получить ответ хотя б на e-mail.
Z, 26.12.2007, 10:38   Лінк
 
Голосування закінчено
В Україні в 3-чі більше ніж не можливо придбати власне житло!
Пане, Президенте, зробіть щось...
Олежка, 26.12.2007, 10:30   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин презиждент! Насколько мне известно, себестоимость квадратного метра жилья посчитать довольно просто. И довольно очевидно, что рентабельность продажи жилья составляет 900% и более. Вы, как президент, можете призвать застройщиков к порядку и ЗАСТАВИТЬ их продавть жилье по адекватной цене. Или Вы с ними в доле? Куда смотрит антимонопольный комитет?
Владимир, 26.12.2007, 10:17   Лінк
 
Голосування закінчено
===
Киевгорстрой грозит подорожанием недвижимости на 20%
Сегодня, 09:25
[...]
http://korrespondent.net/business/realestate/327475
===
Пане президент, вам не здається, що потрібно взятися за всі ці киевгорстрои, аркади (з їхніми драконівськими відсотками) та решту київських забудовників та ріелторів, які штучно завищили ціни відносно собівартості у 8-10 разів, які використовуючи депутатські зв"язки активно лоббіюють рішення про недопуск до будівництва у Києві закороднних забудовників? Чи шкода???
I, 26.12.2007, 10:12   Лінк
 
Голосування закінчено
Когда, наконец, решиться проблема с жильём в Украине и Киеве?
Георгий, 26.12.2007, 09:56   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу!
Перш за все велика Вам подяка за ті позитивні зміни, які відбулися в останні роки в сфері захисту дітей-сиріт. Порівняючи ситуацію з попередніми роками, їх не можна не помітити!
Я виховую дитину-сироту, мати покинула її у пологовому будинку. Як гарантувати виконання норми закону про забезпечення таких дітей житлом? Підкреслюю: не гуртожитком, які зараз активно будуються для дітей-сиріт майже у всіх великих містах України, а саме ВЛАСНИМ житлом?
Дякую!
Олександр, 26.12.2007, 09:56   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент !
Чи має насправді проаво на землю звичайний громадянин України ?! Особисто я звертався до Київради та ще 5 селищних рад Київської області і в кожній з них мені відмовили у наданні земельної ділянки, пояснивши тим, що в них вільної землі нема, хоча для інших, більш поважних панів земля чомусь знаходиться !!!
Shtyrlits, 26.12.2007, 09:42   Лінк
 
Голосування закінчено
Цены на жилье сильно завышены от реальной себестоимости, так как есть огромный спрос. И не секрет, что для того чтобы цены на жилье уменьшались необходима ЗДОРОВАЯ КОНКУРЕНЦИЯ и гос.контроль ценообразования на рынке жилья. Помогает ли правительство развиваться новым строительным компаниям? Как Вы искореняете бюрократию, коррупцию и осуществляете контроль в строительном вопросе? Как долго молодежь не сможет надеяться на собственное неэлитное жильё и иметь полноценные семьи с детьми?
Донецк, 26.12.2007, 09:26   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажите, пожалуйста, когда начнут хотя бы как-то обустраивать свалки и вокзалы, чтобы сделать их более пригодными для ночевки тех, у кого минимальная зп? Я не прошу многого - хотя бы бесплатные санузлы, чтоб помыться... а то ведь с работы выгонят, как мы тогда будем приносить пользу Родине?
Анна, 26.12.2007, 09:18   Лінк
 
Голосування закінчено
Стою у черзі на житло більше 30 років... скільки мені ще ЧЕКАТИ?
Катерина, 26.12.2007, 08:50   Лінк
 
Голосування закінчено
Хрущовки. Можна навіть більше нічого не казати. Принизливо, несправедливо. Цю проблему влада, яка називає себе демократичною, уже давно мусить почати вирішувати. Життя ж таке швидкоплинне. Скільки можна зволікати? Людина повинна жити комфортно і у своєму районі. А ви згадуєте про цю проблему лише тоді, коли кортить залучити на свій бік електорат.
Надія, 26.12.2007, 06:36   Лінк
 
Голосування закінчено
Може є сенс прийняти закон про ДЕПРИВАТИЗАЦІЮ ЖИТЛА, ЯКЕ НЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ? Таке житло є, воно стоїть пусте, інколи як річ в яку вклали гроші, і люди які його придбали ніколи не будуть в ньому жити-це для них ганебно, інколи його здають за великі гроши, інколи воно не оплачується зовсім. Я гадаю такий закон повернув би багато квартир у державну власність, зменшив черги на житло й знизив вартість житла. Скажіть а люди, які купують житло за 100000$ десь відповідать на питання "Звідки гроші"?
Вита, 26.12.2007, 04:15   Лінк
 
Голосування закінчено
Працюю в одному з правоохоронних органів. Питання насущне - як накопичити достатньо коштів щоби купити квартиру (при зарплаті 2000 грн на місяць)?Та друге питання - коли запрацює механізм безвідсоткового житлового кредитування держслужбовців згідно постанови Кабміну від 2005 року?
Максим, 26.12.2007, 01:25   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин президент, объясните пожалуйста, почему квартира в Одессе или в том же Киеве стоит больше, чем в том же Париже или Нью Йорке, а зарплаты ниже чем у людей на западе? У нас что земля лучше, а люди хуже? И что это за зарплаты у депутатов? За что им платить, за то, что они дерутся на заседаниях и подпирают двери стульями? У украинского народа складывается впечатление, что больше ничем они не занимаются.
Спасибо за ответ.
Andrey, 26.12.2007, 01:22   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях