Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Нерухомість, житло

Останні запитання
Голосування закінчено
Уважаемый Президент, к Вашему сведению вторичное жилье в Донецке стоит от 60 000 до 150 000 долларов, а зарплата от 300 до 500 долларов в месяц!!!!чтобы купить квартиру надо не есть, не пить и не дышать 20 лет!Это жизнь?Я Вам отвечу, т. к. сами не решитесь - это существование!
Вы доведете Нас молодых, до того, что все повыезжаем из Вашего "Светлого" Государства!
За 150 000 долларов в Европе можно купить дом, машину и детей выучить и не думать о Вашем Государстве, да оно Ваше, а не народа!!!!!
Виталий, 26.12.2007, 19:36   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, я є молодим спеціалістом з зарплатнею в кілька разів вищою за середню в столиці, але навіть цей заробіток не дозволяє мені придбати власне житло. Які дії Ви плануєте здійснити, як Президент України, в межах повноважень, з метою нормалізації цін. Яими ринковими механізмами нормалізуватиметься вартість житла. Чи планується запровадження регулювання ринку ріелторських послуг, та ринку аренди житла?

З повагою
Михайло Петечук, 26.12.2007, 19:11   Лінк
 
Голосування закінчено
У меня есть семья. Снимаем мы квартиру.....
Так вот что я сделал плохого или мой 3-х летний сын, или моя жена. Что мы вынуждены быть бомжами в нашей стране. Как только начинаю выкарабкиваться, более менее что-то зарабатывать, так цены на жилье возрастают. И сколько нужно зарабатывать, чтобы платить за такие варварские кредиты. Я так понимаю, что стране не нужна молодежь??? Перспектив я не вижу... К сожалению как раб работаю чтобы деньги из одного места принести в другое место за аренду!
Слава, 26.12.2007, 19:05   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте!
Хочу Вас спитати, чи є Ваших думках якось полегшити життя молоді нашої рідної України, чи буде вирішено питання стасовно надання житла (невже доведеться все життя знімати квартиру) молоді. Ми є майбутне нашої країни! А як можно будувати майбутне коли немає теперішнього? Може виділити гроші з бюджету або з інших організацій? Як можно отримати житло, працюючи в комерційній організації? Для мене це найважливіше питання.
Дуже дякую Вам за відповідь! Ігор, Київ.
Igor, 26.12.2007, 18:04   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый господин Президент, назовите, пожалуйста, несколько причин, на основании которых я должна вложить порядка 100000$ в однокомнатную квартиру на вторичном рынке недвижимости, срок эксплуатации которой закончится через 15-20 лет. Заранее благодарю!
Марина, 26.12.2007, 17:47   Лінк
 
Голосування закінчено
Коли в Україні вже впадуть ціни на житло? Скільки можна чекати? Коли ви вже там всі понажираєтесь? ХАЙ ВАС ВСІХ ПОДАВИТЬ!!!
Мирон, 26.12.2007, 17:44   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент, хочеться знати чому дозволяється приватизувати державну нерухомість (особливо в заповідних та рекреаційних зонах), що закріплюється на період служби за держслужбовцями (депутати, міністри.....) ???
Вони отримують високу зарплату і є досить заможними людьми та здатні забезпечити себе(сім'ю) особистим житлом після закінчення терміну їх служби. Чого зовсім не скажеш про вчителів, лікарів і особливо молодь
Oleg, 26.12.2007, 17:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент! Огляд заданих вам запитань свідчить про те, що однією з найнагальніших проблем є несумірність вартості житла та доходів переважної більшості українців. Чи не вважаєте ви, що нехтування цією проблемою, яку давно вже видно неозброєним оком, приведе до втрати країни? Що неможливість чесною працею поліпшити свої житлові умови знищує дійсно потужні стимули до праці?
Людмила, 26.12.2007, 17:21   Лінк
 
Голосування закінчено
Учитывая перегрузку енерго и тепросетей, аварийность канализации, невозможность оперативного реагирования "Скорой помощи" из-за постоянных пробок, соседство с ХОЯ в Чернобыле, разрывание "сибирки" на Кловской, загозованность города... Как по Вашему, какова динамика цен на недвижимость Киева в ближайшее время? Когда уже у нас, честных граждан, перестанут отбирать последнне, заставляя платить космическую арендную плату за жильё? И когда мы перестанем мечтать о своей жилплощади, а сможем ее купить?
Св, 26.12.2007, 17:07   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Андрію а скільки нам чекати на власне житло? чи Ви чекаєте коли ми повмираємо? а тоді вже і питання відпаде :) Дякую за Увагу!!!
Дмитро, 26.12.2007, 16:58   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент! Я розумію, що ви не чарівник, але скажіть чи можливо буде купити в обласних центрах, а особливо у м.Києві житло у кредит за нормальними умовами не лише для "своїх", а для працюючих громадян середнього класу , які вірять у Вас та в Україну?
Руслан, 26.12.2007, 16:47   Лінк
 
Голосування закінчено
Державна програма молодіжного житлового будівництва, купа фондів і молодіжних програм - але немає результату. В нашої сім`ї знаходяться кошти щоб орендувати квартиру, але не вистачає доходів на оформлення кредиту на купівлю житла на вторинному ринку, бо первинного в нашому містечку немає і не буде... За кордоном іпотечні відсотки складають до 5% річних, депозити 3-4%. І тому я віддаю гроші господарю житла, а не державі, і не певна що він з цього доходу платить податки. Може подумаєте над цим?
Svetlana, 26.12.2007, 16:26   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый президент.
Не хотите ли Вы объяснить министрам-олигархам, что, как минимум, за покрывательство и бездеятельность в плане махинаций с жильем (что приводит к жутким настроениям в слоях молодежи) им (министрам-олигархам) это сочтется по заслугам?
Или Вы и министры-олигархи наивно считаете (или делаете такой вид), что цены на жилье на Украине действительно "правильные"?
Спасибо, за то, что дали высказаться... Накипело!
Дмитрий, 26.12.2007, 16:20   Лінк
 
Голосування закінчено
Как мне жить на з/п 1000 грн? За эти деньги я должен учиться заочно, питаться, оплачивать съемную квартиру и по возможности что-то на себя надеть. Меня например не удивляет то, что среди молодежи такая аппатия к жизни. Нынешняя молодежь просто не хочет жить. Это СТРАШНО!!!!
Артур, 26.12.2007, 15:59   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич!
Я верю в то, что Вы находитесь в стороне от махинаций с недвижимостью.
Так вот, может стоит вмешаться в этот процесс?
Ведь всем понятно, что на недвижимости "кто-то" зарабатывает сверхприбыли!
Может возьмем за основу законы о выделении земли, застройщиках, владельцах больших квадратов, молодых семьях - из развитых европейских стран?
Зачем изобретать велосипед?
Неужели это большая проблема?
Давайте действовать, работать в этом направлении!
Спасибо за внимание!
Дмитрий, 26.12.2007, 15:48   Лінк
 
Голосування закінчено
ПРОШУ ДАТИ КОНКРЕТНУ ВІДПОВІДЬ. Мені 32 роки, сину 2. Я отримую 1500 грн зарплатні. Віддаю за зйомну хату, на прожиття заробляю безсонними ночами.
1. Який механізм придбання нами з синочком власного житла?
2. Навіщо державі ті 52 мільони душ?
Дякую за КОНКРЕТНІ відповіді.
Елена, 26.12.2007, 15:42   Лінк
 
Голосування закінчено
Віктор Андрійович?
Я і моя дружина - педагоги. Мені 40 років. Ми працюємо у державних навчальних закладах. Скажіть, будь-ласка, як можна чесно працюючи на державу, не виїжджаючи за кордон, не крадучи і не порушуючи Закон придбати для сім'ї житло?
Іван, 26.12.2007, 15:28   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый господин Президент, уже давно не секрет, что цены на жилье взвинчены спекулянтами, а не теми, кто из-за всех сил старается заработать дополнительную копейку, чтобы позволить себе и своей семье жить в своей квартире в своей стране. Неужели так сложно на законодательном уровне отделить одних от других? Например, налогами, вводимыми на площадь более 50м на человека? В этой острой ситуации не будет лишним и прямой запрет на владение и распоряжение по второй и т.д. квартире на семью.
Сергей, 26.12.2007, 15:28   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте, чи буде введено податок на нерухомість? Правильне оподаткування зніме багато питаннь з доступності житла для громадян. Чи ініціюєте Ви закон в якому житло буде обкладатися за прогресивною ставкою,- більша площа - більша ставка податку.
Леонід, 26.12.2007, 15:28   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый господин Президент, уже давно не секрет, что цены на жилье взвинчены спекулянтами, а не теми, кто из-за всех сил старается заработать дополнительную копейку, чтобы позволить себе и своей семье жить в своей квартире в своей стране. Неужели так сложно на законодательном уровне отделить одних от других? Например, налогами, вводимыми на площадь более 50м на человека? В этой острой ситуации не будет лишним и прямой запрет на владение и распоряжение по второй и т.д. квартире на семью.
Сергей, 26.12.2007, 15:14   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях