Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Нерухомість, житло

Останні запитання
Голосування закінчено
Пане Президенте, скажіть, будь-ласка, коли молодь зможе дозволити собі купити квартиру, хоча б за допомоги пільгового кредитування?
Катерина, 27.12.2007, 09:13   Лінк
 
Голосування закінчено
Когда реконструируют "хрущевки"?
Юлия, 27.12.2007, 08:53   Лінк
 
Голосування закінчено
НАДОЕЛО. Пишут, все пишут, стонут, жалуются. ШАРА ЗАКОНЧИЛАСЬ. "Хотим жениться и детей, а жить негде" - а кто вам сказал что с голой попой можно заводить детей? Готовы плодить нищету - знаете на что идете. "Мы приехали в Киев а жилья нет" - а не надо ехать, разбудовуйте свой Львив, Чорткив, Мухосранск. "Уеду в Японию за 120.000$ в год" - едь, дурик, только там литр бензина 5$. "Все брошу и уеду на запад" - да не вопрос, не пугай, спать в Лондоне под мостом тебе разрешат. ПРЕЗИДЕНТ - ТАК ДЕРЖАТЬ!
Собака-Барабака, 27.12.2007, 08:29   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент. Для решения "жилищного вопроса" я вижу только один способ - строительство жилья принадлежащего городу, району, отдельному инвестору и сдача этого жилья внаём по РАЗУМНОЙ ЦЕНЕ. Так делается во всем мире, в Европе в том числе, ПЕРСОНАЛЬНОЕ жильё там есть только у единиц, все остальные жилье НАНИМАЮТ. Слухи о якобы "дешевом жилье в Европе" - голый миф. ПЕРСОНАЛЬНОЕ ЖИЛЬЕ - это роскошь, которая доступна далеко не всем! Есть ли планы уделить вопрос строительству арендуемого жилья?
АВР, 27.12.2007, 07:51   Лінк
 
Голосування закінчено
Вами был дан ряд "ряд конкретных поручений Черновецкому". Среди которых: "урегулировать ситуацию с НСК Олимпийский", "памятник Георгию Гонгадзе", "Музей в Пирогово", "статус музея Киевская крепость", "возрождения храмов в столице", "продолжения строительства Окружной дороги"...
ПОЧЕМУ ВЫ ЗАБЫЛИ ДАТЬ ПОРУЧЕНИЕ О РЕШЕНИИ ПРОБЛЕМЫ ПОСТРАДАВШИХ ОТ "Элита-Центр"? Ведь вы давали ранее это поручение меру. Что, проблема пострадавших уже решена? Если нет, то что вы готовы предпринять, как гарант?
Андрей Владимирович, 27.12.2007, 07:16   Лінк
 
Голосування закінчено
Ми інвестори будинків, що розташовані за адресою Деснянський р-н, 26-а мікрорайон, будівель-ні майданчики №5,№6. Будував будинки інвестор генпідрядник ТОВ "Смартех Системз".Замовником будівництва є Деснянська РДА. Датою введення будинків в екс-плуатацію є 4-й квартал 2005р. З початку 2007р. будівництво зупинено, дирекція буд.компанії повністю уникає кримінальної відповідальності, а інвестори, які повірили, що замовник держорган, а значить усе буде добре - на вулиці! Тож у які країні ми живемо?
Наталя, 27.12.2007, 01:07   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте!Я не розумію,чому в нас при меньших зарплатах та меньших цінах на енергоносії чим в Європі ціни на житло зночно більші.Мені,як підприємцю,вигідніше арендувати торгівельні площі десь в Варшаві, а ніж на Україні.Своєму синові я куплю житло в Празі,бо це дешевше,а рівень життя ліпший.Податки мене не лякають,це крапля,порівняно з арендними ставками,щоб відбивати "містове"приходиться ставити дуже високі ціни.
Віталій, 26.12.2007, 23:47   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент!Маючи вищу освіту я вже 15 років працюю двірником(а повинна 10р).Своїх 13кв.м розподіляємо з чоловіком та вісімнадцятирічним сином,який доречі вже також студент.Листи ми Вам писали і віддавали прямо в Ваші руки. То скільки я ще маю працювати?Де моя зароблена квартира? Може нехай мій син не вчиться, а йде працювати двірником?Так і з'явиться у нас в державі ДИНАСТІЯ ДВІРНИКІВ. Може Ви над цим подумаєте ?Чи може нарешті звернете на нас увагу та віддасте нам те що ми заробили
Юля, 26.12.2007, 23:37   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте! Я студентка 5- курсу факультету лінгвістики. Після закінчення університету маю влаштовуватися на роботу, арендувати житло. Проте мене (і я впевнена, що далеко не тільки мене) турбує питання: чи варто мені, з вищою освітою та професійним потенціалом лишатися на Україні та все життя рахувати копійки не мріючи колись купити хоча б 1-кімнатну квартиру? А я хочу сім'ю - повноцінну. Якщо можливо в США чи іншій європейській країні, без вагань лишу Україну. Ми гідні ЖИТИ, а не існувати!
Мар'яна, 26.12.2007, 23:27   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте!
Чи відомо Вам, що нещодавно помер рекордсмен Гінеса 117 річний мешканець України?
А ми - інваліди ВВВ все ще маємо надію одержати соціальне житлло на яке знаходимось в ЧЕРЗІ ПОЗАЧЕРГОВИКІВ з 1993 року!!!
Ваш Російський колега, покійний в Бозі Борис Єльцин, забезпечив всіх наших ОДНОПОЛЧАН житлом ще при його балатуванні на другий президентський термін. Ждемо і Вашого другого терміну, але, мабуть надія помре разом із нами в "коммуналках"! ГАНЬБА!!!
ветеран ВВВ, 26.12.2007, 23:15   Лінк
 
Голосування закінчено
пане призиденте,живу я з чоловіком та з двома дітками маленькими,живемо в глиняній хаті яка скоро впаде на голову,чоловік не працює, я не працюю, бо немає де???
батьки невзмозі нам допомогти з житлом, скажіть будь ласка як можна обіцяти людям такі гроші за дітей ,коли їм немає де жити, тим паче їсти, а за гроші які ви обіцяєте за дітей навіть квартири не можна купити.як нам далі жити???під небом????
ірина, 26.12.2007, 23:15   Лінк
 
Голосування закінчено
Ув.г-н президент, довожу до вашего сведения, в Луганской обл. вода подаётся по часам, отопление по неделям, работы нет, жильё не строится с 90-х годов....Вымирают города, я уже не говорю о сёлах.МЫ ЕДИМ В КИЕВ!!!!!К ВАМ!!!!
Марина, 26.12.2007, 23:12   Лінк
 
Голосування закінчено
пане призиденте, ви обіцяєте майбутнім мамам від 12-до 50тисяч гривень за дитину,люди родят дітей а жити немає де, а після дітей забирают в дитячі будинки, за що??? краще б ви квартири роздавали майбутнім мамам, щоб мали де жити , а не гроші, за які не можна купити хліба навіть.
Іринка, 26.12.2007, 23:07   Лінк
 
Голосування закінчено
Мені 24 роки, я за Вашого пербування при владі, не можу дозволити собі купити квартиру. А моя сестра в кінці 90-х купила однокімнатну за 8000, то я б теж хотіла жити за КУЧМИ !!!!!!!
Іра, 26.12.2007, 22:54   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич.
Каким образом и через сколько лет (десятелетий) молодая семья сможет приобрести свое жилье в Киеве? Средняя стоимость квадратного метра жилья в новостройке приравниваеться к 10 тысячам гривен!!!! На кого расчитаны такие цены?
Виктор Андреевич, во времена Вашей молодости у вас было больше перспектив иметь свое жилье, подарите нам такой-же шанс быть нормальной семьей, в своем жилье и родить как можно больше детей.
С большим уважением Михаил и Виктория Нестеренко.
Михаил , 26.12.2007, 22:47   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте! До Вас звертається учасник бойових дій в Афганістані. Сам по професії лікар , дружина теж лікар. Стою на обліку для отримання пільгового житла 16 років, яке гарантовано законодавством України в місті Ужгороді. Я думаю, що при такому мері міста, як п. Ратушняк пільговій категорії громадян не бачити власної квартири. Всі ці роки проживаю з сім'єю 4 чол. в гуртожитку. Зарплата лікаря вищ. кат. в держ. устанаві 750 грн.Що мені робити, куди звертатися? З повагою пан Роман.
Роман, 26.12.2007, 22:45   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Президент!
Запретите агенствам недвижимости брасть за услуги процент стоимости продаваемого(или сдаваемого) объекта!
Это уже привело и приведет к еще большему повышению цен на жилье!!!
Ведь продавцы согластны и на меньшую сумму, но агенты их уговаривают продавать по дороже... (ведь агентам это выгодно)
Екатерина, 26.12.2007, 21:33   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич!!! Какие РЕАЛЬНЫЕ проекты предусматриваются для улучшения жилищного вопросы для молодежи, не только семей с тремя детьми, а для ВСЕХ молодых людей?
Спасибо!
Александр, 26.12.2007, 20:56   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый господин Президент!!! Мне 40 лет и я одна на протяжении 14 лет воспитываю дочь (без какой-либо помощи бывшего мужа, без алиментов). Жильем по сей день не обеспечена .Ответьте, пожалуйста, на вопрос : когда у нас в стране, согласно Конституции, появится возможность арендовать соц.жилье или получить такое же соц.жилье (или 50% на 50% при получении (считай) покупке для Киева - это норма получения соц.жилья). И когда умерят свой жор "Киевгорстрой" и иже с ними?!! И где же соц.жилье ?!!!
Ирина, 26.12.2007, 20:19   Лінк
 
Голосування закінчено
ми (сімя) почали будувати двохповерховий дім ще у 1992 році і ми думали що побудуємо, от тільки потім зарплати стало ледь вистачати на податки і харчі! Крім ВАС нам ніхто не поможе! Що нам робити? Ми вклали у цю хату стільки праці і душі, що продавати її просто нехочеться, і у квартирі жити надоїло (4 чоловіка у двохкімнатній)!!! Прошу не лишати це запитання без огляду!!!
сашка, 26.12.2007, 19:47   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях