Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Нерухомість, житло

Останні запитання
Голосування закінчено
Виктор Андреевич! Согласитесь ли вы быть нашим адвокатом в борьбе с монстром недвижимости Украины?
Я, мама и брат-инвалид живём 25 лет в гостинке коммунального типа по улГонты3 кв8/3. По ордеру занимаем 13кв.м, по платёжкам - 74кв.м. Киевгорстрой отказывает в ордерах на соседние комнаты, заставляет незаконно проживать в них и отказывает в приватизации по ордеру. На всё есть документальное подтверждение.
Помогите возобновить наши права согласно ЖК Украины ст.52, 54 и 58.
Конопліна Ірина, 27.12.2007, 12:14   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Андрей Викторович!
Скажите пожалуйста, когда надвижемость подешевеет и перекупщики не будут ее перепродавать в три дорого? А то цены на кв м не реальные.Когда земля будет для строительства прадоваться с аукциона, а не раздаваться и строительство будет прозрачным? Спасибо
Владимир, 27.12.2007, 12:03   Лінк
 
Голосування закінчено
Когда молодая семья, сможет себе позволить купить жилье ?
kivvvi, 27.12.2007, 11:51   Лінк
 
Голосування закінчено
Хлопці ну заспокойтесь...ну не купити ви власного житла в цьому житті ніколи і діти ваші не куплять, і всі ви разом тим кому зараз 25 будете жити зі своїми онуками в хатах, що їх вам залишать дід та баба. А все тому, що ми в країні ніхто, ми не владні над нею, над долею. Купка людей загарбала все собі і викорустовує вас як в матриці в якості батарейок...Тут хіба 2 варіанти можливі або революція кровава зпереросподілом майна або виїзд закордон. Все. Усіх зі святами!!!
Дід Мороз, 27.12.2007, 11:46   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый господин Президент. Почему ничего не делается для насыщения рынка жилья? Сколько можно мириться с 300% рентабельностью местечковых строителей? Не пора ли создать условия для массового прихода в Украину известных мировых застройщиков, для того чтобы жильё стоило разумные деньги, а не 3000-5000 долларов за кв.метр? Из-за таких цен 70-80% квартир в новостройках пустуют по несколько лет, а людям жить негде. Откройте двери для массового, качественного, немафиозного строительства.
Дмитрий, 27.12.2007, 11:46   Лінк
 
Голосування закінчено
Добрый день Виктор Андреевич.Меня волнует такой вопрос - куда рожать детей?? Куда??
У нас с женой средния доход. на покушать и одется найдется.Но вот квартиру купить в Киеве нет возможности. Неужелт нельзя это както регулировать, ну не могут стоить квартиры дороже чем в развитых странах европы. А если не можете регулировать то пусть чиновники, депутаты сбрасывают на квартиры молодеже. ведь им есть где жить. у них и квартиры государстевнные и дачи и зарплата нормальная у них все у народа нет.
Леонид, 27.12.2007, 11:40   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент. На Вашу думку чи не пора вже надати можливість будувати в Україні житло відомим іноземним компаніям за для того щоб наситити ринок житла та щоб кв.метр коштував біля 1000 ам. долларів а не по 2500-3500 як зараз він коштує у місцевих забудовників спекулянтів.
Звісно це потребує величезної волі та громадних зусиль щоб зламати місцеві мафії які кормяться від дозволів на будивництво та недають можливості будувати много житла. Але ж це того варто. Це завдання №1. Дякую
Дмитро , 27.12.2007, 11:36   Лінк
 
Голосування закінчено
Мені потрібно житло та автомобіль! Допоможете грошима? Потрібно ще не багато: тисяч 20УЕ на авто і тисяч 80 УЕ на квартиру. Ціна питання всього 100 УЕ. Буду вдячний!
Сергій, 27.12.2007, 11:36   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Віктро Андрійович!!! Я стою на черзі за квартирою з 2000 року і хотілося б дізнатись коли нарешті гроші з бюджету надійдуть у Рівне і знайдуть свій тендер? Сам я військовий і служу у в/ч. Дуже хочу почути від вас відповідь!!!!!!!
Немовськи Петро Олександрович, 27.12.2007, 11:15   Лінк
 
Голосування закінчено
Коли для військових почнуть будувати будинки? На черзі за квартирою моя сім’я стоїть з 2000 року і до сих пір немає ніяких поштовхів. Дуже хочу відповідь!!!!
Немовський Петро Олександрович, 27.12.2007, 11:09   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент. В интернеті є така пидбірка/порівняння цін на нерухомість http://fishki.net/comment.php?id=25101 - вона наведена у порівняння з Московськими цінами, але у нас на Україні ціни такі самі. Як це пояснити? Дуже гарно і заможно живемо? Тоді чому так багато запитань, що людям ніде жити. Потрібно з цим щось робити.
Богдан Х., 27.12.2007, 10:54   Лінк
 
Голосування закінчено
ГОСПОДИН Президент! Когда будет решена проблема пострадавших от афер(чиновников) по "Элита-Центр". Где эти средства, у каких госчиновников осели? У нас дочь с сынишком остались на улице, а хотели улучшить свое жилищное положение. Зачем тогда власть, которую содержит каждый работающий, платя налог подушный? Обман, сплошной обман!!!!
Нина Васильевна 54г., Кременчуг, 27.12.2007, 10:49   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент. Я цілком підтримую запитання Михаила та Вікторії Нестеренко. Вото дуже життєве, та багатьох стосується. Я теж вже більш року залишився без квартири завдякі судді Солом"янського суду м.Києва, та хоча працюю у державній установі не можу навіть мріяти про особисту хочаб 1 кімнатну квартиру. А в мене дружина і доньки зростають.... А ставати "рабом" якогось банку я не бажаю. Як чи де можно узять хочаб безпроцентну ссуду? Хоч і її доведеться віддавати усе життя. З повагою.
Богдан Х., 27.12.2007, 10:42   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажите пожайлуста как при ЗП 1500 грн. можно купить себе хоть какое то жилье???? это нужно 25 лет ничего не пить, не одеваться, не есть. при этом ходить на работу пешком!!! Как можно выжить???? Вы пробовали пожить на такую ЗП без крыши над головой???? Вы знаете что это такое??? ДАЙТЕ НАМ ГДЕ ЖИТЬ!!!!!
dimka, 27.12.2007, 10:27   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин президент!
Многие из вопросов вам касаются жилья-я вам открою небольшой секрет у меня его тоже нет :-( и даже работая я не могу оформить ипотечный кредит на квартиру-что мог бы с легкостью сделать напрмер в России или другой стране
Однако есть люди которые имеют 3,4,5 квартиры,а человек у которого я снимаю угол имеет 8-эти люди могут себе позволить купить квартиры на первичном рынке для сдачи его в наем!
Когда в налоговый кодексе будут установлены повышенные сборы с таких дельцов???
Александр, 27.12.2007, 10:17   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Президент!
Почему молодая семья должна жить на съемных квартирах? Потому что з/п не позволяют купить свою? Или потому что им кушать хочеться и еще что то одеть на себя?
До каких пор будут расти цены на жилье? Куда рожать детей? На съемную квартиру откуда меня потом выселят через год? И что теперь мне всю жизнь скитаться с одной на другую не имея своего уголка? Это же не жизнь, а СУЩЕСТВОВАНИЕ!!!
Возможно страна просто не заинтересована в рождении детей и поэтому такие цены на жилье?
Марина, 27.12.2007, 10:08   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу!
Мені 23 роки.
Дуже нагальне питання "про капусту" п. Азарова - чому це я приходжу на базар та не бачу здешевлення цін, а вклад в національній валюті, який я маю знецінився, не дивлячись на 14%-ву річну ставку?
Яким же чином я собі назбираю на квартиру, якщо мої збереження щороку знецінюються?
Ігор, 27.12.2007, 09:58   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич!
У меня один единственный вопрос коготорый уверена что волнует большинство молодых семей в Украине!
Как молодой семье с средним доходом купить квартиру в Киеве? Почему такие большие %ные ставки? Ведь при покупке квартиры в кредит идет переплата больше 100%? Можно же как то создать программу предоставления жилья молодым семьям! Потому что рожать детей в таких условиях в которые нас загнало наше государство не возможно!
Марина, 27.12.2007, 09:43   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний, Президенте! Прошу Вас розібратися КОЛИ нарешті здадуть в експлуатацію будинок на вул. Лаврухіна, 6 (будмайданчик Троєщина 26). Затримка - 2 роки. Замовник - Деснянська РДА. Виконавець - БК "СмартехСистемз". Дякую.
Федоренко Тетяна Олександрівна, 27.12.2007, 09:40   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, скажіть, будь-ласка, коли молодь зможе дозволити собі купити квартиру, хоча б за допомоги пільгового кредитування?
Катерина, 27.12.2007, 09:14   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях