Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Нерухомість, житло

Останні запитання
Голосування закінчено
Однозначно хотелось бы знать как же выжить при сегодняшних ценах на квартиры (оренду). Чтоб снять однокомнатную квартиру в самом удаленном районе нужно заплатить 500 баксов не считая брокерских.. Где взять такие деньги ? или мы дожились что будут районы палаток живущих в Киеве.. ?
Маша, 25.12.2007, 11:48   Лінк
 
Голосування закінчено
Доброго дня, Віктор Андрійович!
Скажіть будь-ласка, коли в нашій країні молодь зможе собі дозволити придбати житло?
Коли ціни на житло припинять стрімко рости вгору?
Коли молодіжний кредит стане дійсно молодіжний, і його можна буде отримати без всіляких хабарів, які коливаються від 10 000$ и вище? Чесно кажучи, набридло жити в однокімнатній квартирі 6 дорослих людей і одна дитина.
Ірина, 25.12.2007, 11:48   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый президент! Ответьте наконец на все вопросы из серии: "..моя зарплата 300 (400, 1000, 1500 и т.д.) долл. когда я смогу купить свою квартиру?" Скажите людям честно: "Никогда! Никто во власти не заинтересован в доступном жилье. Хотите жилье - занимайтесь своим бизнесом или идите на гос.службу и гребите взятки". Хватит уже людям голову морочить, пусть не теряют время.
Дмитрий, 25.12.2007, 11:42   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте,

Чи розумієте Ви, що ситуація з цінами на нерухомість загрожує соціальним вибухом і що Ви плануєте робити для покращення ситуації ?
Який у держави повинен бути механізм, що дозволить стимулювати виробництво такого стратегічного товару як житло, та зробить його доступним хоча б середньому класу?
Чи є, наприклад, плани по створенню державної вертикальної будівельної компанії (діяльність якої покривала б увесь цикл від виробництва будматеріалів до продажу готових об"єктів)?
Сергій, 25.12.2007, 11:38   Лінк
 
Голосування закінчено
Я економіст за освітою (середня зарплата в укр банках 300-400$), я програміст за покликаням (середня зарплата у м києві де я зараз є 700-1300$) але я працюю на японців (це щомісяця 3500$) я хочу одружитись і мати свою квартиру (це теж дорого), мене зовуть в Японію на 120 000 $ в рік.
-----
Я їду, тому що хочу мати житло, платити по кредитам. Я повернусь в Україну , але тут вже не буде в мене дружини не дочекається, можливо і батьків... Скажіть, Вікторе Анрійовичу - навіщо мені повертатись?
Олег, 25.12.2007, 11:38   Лінк
 
Голосування закінчено
Шанований Президент, от скажіть мені, як мені купити квартиру вартістю 500 000 грн(практично окраїна міста, я вже мовчу про центр міста), якщо зарплата лише 1000 грн?Кредит ніхто не хоче давати, зарплата маленька, а знайомих олігархів у мене не має - може допоможете якось , як не грошима, то хоч зв"язками з якимсь мінімальним олігархом?
Сім"янин, 25.12.2007, 11:37   Лінк
 
Голосування закінчено
г-н Призидент.
где взять денег на однокомнатную "хрущевку" в черте города ?
Серега, 25.12.2007, 11:37   Лінк
 
Голосування закінчено
Добрый день! Каким образом государство способно помочь молодым семьям в приобретении жилья? Банковские кредиты имеют высокие проценты, + покупать квартиру в кредит на 15 и более лет и страшно, и дорого. Что Украина может сделать для молодых и перспективных людей, чтобы они были в состоянии обеспечить себя жилплощадью самостоятельно, без помощи родителей, и на собственную, не очень высоку зарплату?
Элена Лисичкина, 25.12.2007, 11:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановный Віктор Андрійович підскажіть коли в Україні можливо буде купити квартиру, робітнику з середнім рівнем доходу. Наприклад в місті Київ в нових будинках переважно купують квартики депутати або високо поставлені чиновники, невже в них така велика заробітна плата? Для кого діють закони в Україні - для середнього класу, а для депутатів, олігархів?
Petr, 25.12.2007, 11:32   Лінк
 
Голосування закінчено
ГДЕ НАМ ЖИТЬ ???
Петро, 25.12.2007, 11:31   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич!

Сколько процентов в себестоимости нового жилья составляют взятки чиновникам за отвод земли и разрешительные документы?
Когда будут работать прозрачные честные конкурсы по продаже земли под строительство?
Кому кроме чиновников выгодно теущее почти монопольное состояние строительного рынка?
Дмитрий, 25.12.2007, 11:28   Лінк
 
Голосування закінчено
Добрый день,
адекватно понимаю, что вопрос будет не такой смешной, как из раздела "киевская власть" (по сравнению с ним БАШ отдыхает.............), но задам, переехала жить в Киев (славный город), но проблемка не догадаетесь в чем.............. та-дам..........в недвижимосте (не в ней самой, а в отсутствии таковой у меня), так вот, что мне сделать, чтоб решить эт вопрос
я понимаю выглядит смешно, что хочешь, то и делай!!!!
ВЫ попробуете уделить этому вопросу больше сил и будет НАМ счастье ;))
Дарья, 25.12.2007, 11:25   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент.Не знаю чому, але в мене є ще трішечки надії на Вас. Скажіть в якому році я зможу придбати житло для своєї сімї(молода сімя) з доходом в 3000 грн. в місяць(на даний момент). Зараз в м. Львові це просто зробити не реально.
Василь, 25.12.2007, 11:21   Лінк
 
Голосування закінчено
Какие планы на недвижимость в Жулянах? Что будут или не будут сносить?
Леонид, 25.12.2007, 11:16   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич, мы с женой ремонт делаем, она хочет ванну вместе с туалетом, я против, негигиенично какать пока рядом кто-то купается. У Вас это каким образом решено?
Михаил, 25.12.2007, 11:16   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    5    6    7    8    9    10
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях