Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Парламент і коаліція

Останні запитання
Голосування закінчено
Якщо нуль результатів зі всіх поданих запитань, то чи варто їх задавати?
Петро, 26.12.2007, 19:46   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент!
Висловлюю вдячність за привнесену Вами в українську політику виваженість та інтелегентність, котру інколи помилково вважають за слабкість.
І запитання: назвіть будь-ласка ті якості, котрі б Ви найбільше і найменьше хотіли бачити в практиці політичних партій України.
Дякую за відповідь.
Сергій Трегубенко, 26.12.2007, 19:44   Лінк
 
Голосування закінчено
Доки триватиме цей безлад в країні? Який же Ви президент, коли, звільнивши Тимошенко, знову допускаєте її до влади? Може досить хаосу в державі?
Тетяна, 26.12.2007, 19:28   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Віктор Андрійович,коли вже люди почнуть бачити брехню і лицемірство народних обранців?Коли вже люди перестануть "брати хабарі" у народних депутатів у вигляді підвищення пенсії,чи пониження цін?Адже все видно,треба лише очі роззути.У моєму місті лише перед виборами починають рухатися депутати ПР:починають будувати дитячі майданчики,допомагати народові,коротше кажучи-лизати народний зад.Таке враження,що для них ми до і після виборів взагалі не існуємо.Коли вже зникнуть такі депутати?:)
Андрій , 26.12.2007, 18:39   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент! Коли скінчиться прийняття "кумовських" законів і почнеться робота для народу... Дякую...
DajSpoKij, 26.12.2007, 18:01   Лінк
 
Голосування закінчено
Коли вже врешті в Україні зменшать кількість партій до двох-трьої ?
Олександр, 26.12.2007, 17:59   Лінк
 
Голосування закінчено
Ви, господин президент и вся ваша ватага, своими выборами, коалициями и опозициями уже загнали народ за грань бедности, а страну в глубокую ж....у. Может хватит делить деньги? Может вы попытаетесь сделать хоть чтото для тех кто вас выбирал, да и для тех кто не выбирал, они ж тоже люди?! Хватит строить из себя дурачка, рейтинг президента в Украине ниже некуда!!!
Мирон, 26.12.2007, 17:38   Лінк
 
Голосування закінчено
Пропоную згадати українську історію і чекаю від Вас сміливості внести законопроект наступного змісту:
- всі найвищі держслужбовці (Президент, депутати України, місцеві депутати, всі члени кабміну) при вступі на посаду обов'язково мусять закласти в заставу все своє майно (особисте, а також родичів). Наприкінці терміну служби, під час нових виборів, паралельно проводиться народний референдум: сподобалось українцям як ви керували - майно повертається. Не сподобалось - майно не повертається.
Дмитро, 26.12.2007, 17:29   Лінк
 
Голосування закінчено
Дайте, будь ласка, відповідь на таке запитання: оскільки ви не змогли пояснити звільнення Гриценка, з"явилися слухи про те, що відбулося воно, через якісь там зв"язки пана Анатолія, з Юлією Тимошенко. В цей же час, ви нічого не маєте проти пана Плюща, чиї зв"язки з партією регіонів, є очевидними для всіх. ПИТАННЯ: Чи означає це, що Ахметов і Янукович, є для вас кращими, ніж Юлія Володимирівна?
Олександр Ч, 26.12.2007, 17:17   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич,

Скажите пожайлуста, когда наконец наше правительство начнет работать, а не заниматься демагогией ? Складывается такое впечатление, что народные депутаты ничего не умеют, кроме как красиво говорить и давать обещания. Я чаще вижу Народных Депутатов в многочисленных ток-шоу, чем за реальной работой, которая подразумевает разработку законопроектов с целью улучшения экономической ситуации в стране. Может некоторым депутатам стоило идти в шоу-бизнес, а не в парламент ?
Alex, 26.12.2007, 16:59   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич, почему депутаты имеют уровень жизни и обеспечение выше, чем народ Украины, который нанял их для работы? Это что, демократия с ног на голову? Когда уровень жизни депутатов будет привязан к результатам их работы?
Сергей, 26.12.2007, 16:57   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый президент
Как вы относитесь к тому, чтобы в бюджет 2008 внести пункт о покупке за государственных средств "работникам" парламента, правительства и самому президента с его секретариатом шутовских шапочек с висячими колокольчиками? Потому что насколько мы видим, собственных денег у граждан работающих в перечисленных "категориях" не хватает.
Надеюсь на ваш опыт и компетентность в решении данной проблемы. Спасибо
Николай, 26.12.2007, 16:44   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте, ЧОМУ ВАШІ ДОВИБОРЧІ ЗАЯВИ, ТАК СИЛЬНО ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ ВІД ПІСЛЯВИБОРЧИХ? Чому ви до виборів казали "більше ніяких універсалів", а тепер їх підтримуєте, чому ви були за імперативний мандат, а тепер проти, чому ви мовчали про ваше ставлення до скасування призову, а після виборів заговорили? Ви, взагалі, відповідаєте за свої слова?
Олександр Ч, 26.12.2007, 16:33   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи є сенс після впровадження нової виборчої системи (за списками )існування такої кількості депутатів у фракціях,якщо за мету постійно ставиться їх одностайне голосування ? Чи буде і коли імплементовано результати всенароднього референдуму щодо зменшення кількості депутатів?
Яка Ваша думка та Ваші кроки з цього питання?
Пирогова Ірина, 26.12.2007, 16:02   Лінк
 
Голосування закінчено
Вікторе Андрійовичу, як Ви віднесетесь до ідеї проведення в рамках року Конституції-2008 Установчих Зборів - непартійного представницького органу, що прийме новий Основний Закон і задасть нові, демократичні й справедливі правила гри для нашого політикуму? Існує позитивний досвід Франції, Туреччини, Італії тощо. Дякую
Нюхмумрик, 26.12.2007, 15:45   Лінк
 
Голосування закінчено
Люди боятся голосовать за мелкие партии. Они считают, что у партии, которую они поддерживают нет шансов набрать 3 процента и голоса будут выброшены на ветер.
Получается замкнутый круг - партии не набирают голосов потому что люди боялись что они не наберут голосов.

Почему-бы не внести законопроект о автоматической передаче голосов другой партии.
-Перед выборами каждая партия указывает, какой партии (или против всех) достанутся её голоса если она не набирает 3%. При этом учит. 100% голосов избир.
Роман (Romkin25), 26.12.2007, 15:03   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Президент. Есть поговорка - "каждый народ достоин своего правителя". Сейчас в Украине она не действительна. Украинцы уже давно достойны других "слуг". Вы все там, наверху, безнадежно отстали от нас. Вы все (нардепы, чиновники, судьи, прокуроры и прочая ерунда) только мешаете развиваться этой стране и этому народу. И терпение уже заканчивается. Вы уже доигрались, дохапались. Поднять панов на вилы- любимая народная розвага Украинцев. Уйдите, пока не поздно. ЗЫ Не за это я на Майдане мерз
Олег, 26.12.2007, 14:55   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний п.Президенте,а Богатирьова правою рукою,це як??? Страх перед леді Ю.Мені здається то був Ваш перший і останній розумний крок в політиці:((
Юрій, 26.12.2007, 14:47   Лінк
 
Голосування закінчено
Почему абсолютно игнорируются голоса тех, кто голосовал против ВСЕХ на парламентских выборах.
Мы ж не в России живём и у нас как-бы демократия.

Почему бы не уменьшать количество депутатов в созыве согласно числу избирателей, проголосовавших против всех.
Если 20% процентов избирателей считает что депутаты вредны для страны, то пусть будет на 20 процентов меньше бездельников в парламенте.
Роман (Romkin25), 26.12.2007, 14:26   Лінк
 
Голосування закінчено
ВОПРОС ДНЯ! Скажите, как можно рассматривать кандидатуру комитета по вопросам ПРАВОСУДИЯ – СЕРГЕЯ КИВ(д)АЛОВА (Партия регионов), который должен был уже как минимум 2 года сидеть, а потом её принять? Не рассматривали ли Вы идею отправить всех на личение?
Сергей, 26.12.2007, 12:45   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100