Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Парламент і коаліція

Останні запитання
Голосування закінчено
Поясніть будь-ласка призначення Богатирьової
Михайло, 27.12.2007, 08:52   Лінк
 
Голосування закінчено
Не следует ли понимать последние назначения и награждения как подготовку к созданию новой пропрезидентской партии. Если да, то для неё есть название - «Наши регионы».
Вячеслав, 27.12.2007, 08:25   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане президенте, як ви ставитесь до пропозиції стерилізації політиків? Щоб вони не розмножувались і, можливо, коли вони вимруть без потомства, ми нарешті заживемо добре!
БарБосс, 27.12.2007, 02:06   Лінк
 
Голосування закінчено
Оптимізм був. Але зараз його нема. Скажіть, нам ще довго чекати, доки парламент і "народні мужі" (тут - велике хахаха!) схаменуться, і будуть вирішувати нагальні проблеми країни, яких незлічима кількість, чи легше ДОЧЕКАТИСЯ доки (вибачте за чорний "гумор") усі в парламенті повмирають своєю смертю чи від рук інших таких же народних служителів, щоб ми нарешті здихалися цієї безглуздої маячні під назвою парламент?
Катя, 27.12.2007, 01:36   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи казала вам Юлія Тимошенко про свої президентські плани? Чи домовились ви з нею про наступні президентські вибори - суперники чи тандем?
Сергій, 27.12.2007, 01:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Не знаю як вам, пане Ющенко, а мені дуже тяжко читати те, що пишуть люди. Мені важко за свій народ, за цих людей, які з останніх сил тут виживають. Так, я бачу молоді сім'ї, гарних дітей, і кожний раз задумуюся - а як вони живуть? І знаєте що? У очах смуток. А ви ходите по вулицях? Не думаю. Ви бачите ту розруху, яка коїться в країні? А таке відчуття, що ні. Мені взагалі соромно, огидно за цей скотівник під назвою парламент, вибачте, одні бики - ніяк не набикуються один на одного.
Катя, 27.12.2007, 01:31   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент, в последнее время вность стало скучно жить. Быть может, стоит повторить майданчег?
Василий, 27.12.2007, 00:36   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу!
Чому на державні посади призначаються люди не корінної нації,тобто не українці, ы так в усых сферах господарства- чи МИ українці вже обличчям не вийшли?Ви насправді вважаєте, що вони подбають краще за чужу їм націю?Чому в своїх висловлюваннях Ви вживаєте слова " ця країна ", а не "наша", "моя" таке враження ніби Ви себе з державою Україна не асоціюєте?
Ігор, 27.12.2007, 00:11   Лінк
 
Голосування закінчено
Через сколько лет в политике появятся нормальные ,здравомыслящие люди,которые будут работать на интерес народа ?а не только рассказывать кто больше зла сделал.Сейчас нет ни одной партии за которую я бы проголосовал с особым желанием и верой в светлое будующее.разве не так?Смотришь "Свободу Слова" к примеру и удивляешься "высокому"уровню интелекта многих наших политиков.
ЮрецАтец, 27.12.2007, 00:04   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому нема Президентського указу
про заборону вносити до списків кандидатів в депутати
тих кандидатиів, які не володіють державною мовою?
(адже переклади законів на іноземній вважаються нелегітимними
і тому законодавство творять тільки на державній мові).
Чому виступи у Верховній Раді на недержавній мові
продовжують транслювати без перекладу на державну мову?
Іван, 27.12.2007, 00:04   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому замість „відділити бізнес від влади”
Ви щоденно єднаєте олігархів сходу і заходу в „єдину ширку”?
Хіба Вам закрили очі на трущоби в моєму Донбасі?

Чому Ви продовжуєте
захищати „ярмо стабільності”,
яким називають пропорційну систему виборів („прихватизації”) Верховної Ради?
Хіба Ви не чули як за це постраждав Чаушеску?
Іван, 27.12.2007, 00:01   Лінк
 
Голосування закінчено
п.Президент! Чи виконаєте свою хоч одну обіцянку? Подаруєте крісло наякому сидів О.Мороз у довічне користування.
іван м.Львів, 27.12.2007, 00:01   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Президент, візьміть бомбу, та підіть в Парламент і КМ покличне, усіх зберіть, і бомбу підірвіть, це найкраще що Ви можете зробити для народу.
кілерр, 26.12.2007, 23:52   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний вікторе Андрійовичу! Правильний вибір зробив український НАРОД і Вас, Президента України, як гаранта КОНСТИТУЦІЇ прошу забезпечити тривалу діяльність демократичної коаліції. Ваша і наша сила в єдності. Не секрет, хто зрадник. На жаль, вони отримали міністерські посади. Правда, не всі, а тому можуть зрадити інші. Не допустіть ЗРАДИ!
Олександр Львів, 26.12.2007, 23:45   Лінк
 
Голосування закінчено
Поважаний Вікторе Андрійовичу!
Що/хто, на Ваші переконання, може зробити найбільше для СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ - Президент, Прем'єр-Міністр, Голова Верховної Ради, лідери парламентських партій, видатні громадські діячі?
Валентин Володимирович
Валентин Володимирович!, 26.12.2007, 23:12   Лінк
 
Голосування закінчено
Будет ли Верховная рада(демократическая коалиция) поднимать вопрос о снятии неприкосновенности и льгот с народных депутатов Украины.
Манюшкин Дмитрий, 26.12.2007, 22:19   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент! А ви не хочете обгородити сесійний зал Верховної Ради, як справжню "арену", розставити навколо місця для глядачів, яким продавати поп-корн та цукрову вату? У перервах сольну клоунську програму матимуть Нестор Шуфрич, Тарас Чорновіл та Інна Богословська. Депутатські засідання будуть мати шалену популярність, особливо у дітей. З глядачів можна брати невелику суму за вхід, в такому разі річного прибутку вистачить на один скромний депутатський обід.
Іван, 26.12.2007, 21:48   Лінк
 
Голосування закінчено
Ответьте, пожалуйста, Виктор Андреевич, может ли быть демократом особа, идеи которой поддерживают аж 15% (с преувеличением) населения страны, которую эта особа представляет? Если Вы хотите стать президентом, спросите у людей, чего они хотят, и идите к этой цели. Всё великое просто.Если у Вас другие задачи, тогда нужно просто уйти. Давайте жить и работать на благо Украины и для тех людей, которые эту страну готовы поднимать и укреплять. А Европа сама к нам попросится.Порядок в доме-прежде всего!
Олег Сидякин, 26.12.2007, 21:43   Лінк
 
Голосування закінчено
Навіщо було пані Богатирьову ставити секретарем РНБО, ви бажаєте посилити контроль на Тимошенко??
Псевдонім, 26.12.2007, 21:16   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте, чому Комуністична партія досі проходить у парламент? Коли, в основному, за Партію Регіонів голосує схід і південь, за помаранчів - захід, північ і центральна Україна,.. то хто ж тоді голосував за Комуністів? Кому вигідна партія, яка нічого не вирішує?
Андрій, 26.12.2007, 21:15   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100