Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Медицина

Останні запитання
Голосування закінчено
Стан первинної медичної допомоги загрожує нац.безпеці України.Зарплатня медиків первинної ланки в Польщі та РФ в 5 разів вища ніж в Україні. Медики масово їдуть за кордон, хто їх замінить? Зарплатню підвищувати треба в першу чергу не чиновникам, викладачам та вченим від медицини, а медику первинної ланки (дільничні, сімейні, швидка допомога )
Северин Сергей Петрович, 27.12.2007, 08:28   Лінк
 
Голосування закінчено
Вы не находите что для любого государства - позор, когда его граждане побираются ради спасения жизни своих детей? Не пора ли Украине ПОЛНОСТЬЮ и В СРОК обеспечивать ВСЕ необходимое для лечения онкобольных детей?
Вы вообще не находите возмутительной ситуацию с элитной "депутатской" медициной в сравнении с тем что каждый день умирает ребенок от того, что необходимые ему лекарства за большие взятки можно получить раз в 3 месяца (к концу квартала)?
Ирина, 27.12.2007, 06:52   Лінк
 
Голосування закінчено
Не пора ли перестроить систему зравоохранения так, чтобы врачи были заинтересованы в здоровых, а не в больных согражданах - и за лечение и результат отвечали перед пациентом - а не перед Минздравом.
Сейчас врачу важнее выполниь инструкцию, чем сохранить здоровье пациента.
Больницы получают финансирование за занятые койко-места.
Вы не находите ситуацию абсурдной?
Ирина, 27.12.2007, 06:47   Лінк
 
Голосування закінчено
Не находите ли вы дискриминационной ситуацию когда непривитые по убеждениям (религиозным либо иным) родителей дети не имеют право на образование? (На данный момент свод законов о медицине именно таков)? Пояснения - если вас не убеждают лозунги в полезности вакцинации, если один ваш ребенок уже пострадал от вакцинации и вы не хотите рисковаь другим - почему такие дети не имеют право посещать общеобразовательные учреждения (особенно дошкольные).
Ирина, 27.12.2007, 06:42   Лінк
 
Голосування закінчено
В Україні сталася катастрофа з заготовкою, переробкою донорської крові, оскільки сотні літрів плазми (я вже не кажу про еритроцитарну масу) від тисяч донорів спочатку об`єднують (разом з тією кров`ю, що містить гепатити В, С, а потім увесь об`єднаний об`єм (разом з вірусами та іншими патогенами йде на переробку).Таким чином МОЗ України виступає як основний розповсюджувач небезпечних інфекцій, бо саме він встановив такі правила заготовки та переробки крові.Чи не є це геноцид українського народу?
Панасенко Григорій Васильович, 27.12.2007, 02:53   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин президент, а Вы знаете, что обязательные прививки от кори, которые будут проводиться в апреле месяце - это индийские вакцини... Тоесть, фактически, украинцев будут использовать в роли подопытных кроликов этой самой вакцины... Может Вы и своим детям проведете привики в Украине? Почему нет?
Русляк, 27.12.2007, 02:35   Лінк
 
Голосування закінчено
Коли, нарешті, буде заборонена реалізація трамадолу без рецептів?! Коли гроші, виділені з бюджету для закупівлі АРВ-препаратів будуть витрачатися на ДІЙСНО ЕФЕКТИВНІ ЛІКИ?! Коли правоохоронні органи всерйоз візьмуться за порушників?! Коли суди почнуть ухвалювати адекватні рішення?!
Володимир, 27.12.2007, 01:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич!
Я безработный микробиолог, по причине маленьких зарплат, (800-900 гривен) в университете занимался ответственно, надеясь, что буду, полезен своей стране.
Оказалось, что специалисты биологического профиля на Украине не требуются.
Зачем тогда вообще получать высшее образование, может нужно просто закрыть все биологические факультеты -?
p.s. Для справки хочу уточнить, что когда в США начали приходить письма со спорами сибирской язвы,
Андрей Николаевич, 27.12.2007, 00:02   Лінк
 
Голосування закінчено
Пересмотрел вопросы. Вечер 26.12.07 всего 61. Много кричущих от общества и врачей.Однако мизер по сравнению с общей масой вопросов. Интересно, впечатление, что общество (врачей в нем не так уж и много) не интересует система Мед. услуг пока не заболеют. При таком образе жизни согласно статистике к 2020 г. украинецев останется 30 млн и это будет страна одиноких вдов. Снова врачи виноваты? Нет ни одного выиграного суда против медиков?Гос монополия на мед услуги, экспертизу.Нет частной альтернативы.
Участковый терапевт , 27.12.2007, 00:01   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент ! Когда начнётся медицинская реформа ? Когда будут созданы государственные страховые компании, предполагающие развитие достойной медицины для каждого украинца, как это происходит во всём цивилизованном мире ? Принцип остаточного финансирования изжил себя. Медицина погрязла в коррупции с одной стороны, с другой стороны – в нищете. Медицина должна стать приоритетным направлением в развитии государства. Она касается всех и сейчас. Вы это прекрасно понимаете.
Олег Романов, 26.12.2007, 23:12   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому діти отримують таку освіту(неякісну), маю на увазі і школи і ВУЗи? Мені шкода нашу медицину, тому що це пародія на медицину!!! А ще у нас прекрасно вибудована система корупції в усіх держ. органах. Мої вітання передайте тому, хто за це відповідає(думаю Ви знаєте, хто це). Бережи Господи Україну! Бо більше її нема кому берегти, якщо влада її береже як чоловік жінку в першу шлюбну ніч.-)
Олексій, 26.12.2007, 23:12   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте! На зарплату 750-800 грн., яку лікар отримує у держ. установі прожити не можливо, адже студент ВНЗ 3-4 рівня акредитації буде отримувати з вересня 2008 р. 530 грн. стипендії. Скажіть будь ласка, коли Держава повернется лицем до лікарів?
Роман, 26.12.2007, 22:53   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу!
Хочу привернути Вашу увагу до проблем людей хворих на цукровий діабет ( інсулінозалежних). Завод "Індар " випускає інсуліни вітчизняного виробництва. Дорослих діабетиків примусово переводять на інсулін вітчизняного виробництва з інсулінів виробництва Данії, НІмеччини та ін. За декілька років користування вітчизняними інсулінами втрачається зір, погіршується робота нирок та печінки, хворі, які мали інвалідність "де юро", як невиліковно-хворі -отримують ії "де факто"
Лариса Матвєєва, 26.12.2007, 22:37   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Вікторе,

скажіть, будь-ласка, у яких лікарнях обслуговуються діти ваших знайомих? Коли в країні розпочнуться активні дії з розвитку медичної підтримки для дітей та немовлят? Адже ніякі гроші не допоможуть, коли на ціле місто лише один реанімомобіль. Які плани щодо допомоги дітям та їх батькам з боку держави у разі необхідності надання мед.лікування захворювань різної складності?
Татьяна, 26.12.2007, 22:31   Лінк
 
Голосування закінчено
когда в этой стране станут уважать врачей? а кто у вас участковый? вы его уважаете?
профпатолог, 26.12.2007, 21:44   Лінк
 
Голосування закінчено
Медицина в жахливому стані, але кроків на вирішення накопичених проблем в ній немає. Державні програми онкологія, СНІД і інші гарно виглядають лише на папері, а в реальності є джерелом збагачення чиновників та фармфірм. Розвиток сільської медицини це гарний лозунг - небільше. Рівень медичних послуг в нас у декілька разів нижчий ніж в польщі, не говорячи про країни ЄЕС. Високопосадовці поправляють здоров"я за кордоном - це лакмусовий папірець нашої медицини.
Артем, 26.12.2007, 21:36   Лінк
 
Голосування закінчено
Ув В.А после отравления диоксином местные"эскулапы" абсолютно искрине поставили вам диагноз грипп, у вас не возникло ощущения что в этой сфере нужно что-то менять
vlad, 26.12.2007, 21:24   Лінк
 
Голосування закінчено
Когда нас перестанут кормить химией на букву "Е"?
курва-бабай, 26.12.2007, 21:15   Лінк
 
Голосування закінчено
А як ви думаєти, пане Вікторе, що можна купити на одну зарплату лікаря і вчителя? В сумі це буде 1800 гривень у місяць! Тим більше що ціни постійно ростуть, а зарплати наоборот, знижуються. Я знаю що це питання вам задавали уже не раз, але я ніразу від вас не чув відповіді.
Сашка , 26.12.2007, 19:23   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент! Когда будет принять Медицинский кодекс, который будет защищать права людей-пациентов, а медиков заставить нести персональную, уголовную, админ. ответственность за свои действия? У нас в странет нет судебных дел в которых бы медики проиграли пациентам. Зачем нам такая бесплатная медицина? Система прописки и получения мед. помощи, получение справки от врачей в админ органы это МОНОПОЛИЯ ЭТИХ БОГОВ которую надо остановить.
Денис, 26.12.2007, 18:17   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях