Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Київська влада

Останні запитання
Голосування закінчено
Коли вже нарешті влада почне захищати пам'ятки культури,а не руйнувати і розпродавати...? Може вам варто нагадати про спотворення Пейзажної алеї і знесення башти із найдавнішою у Києві типографією?... СРОБІТЬ ЩОСЬ!!!! РЯТУЙТЕ КИЇВ!!! ....Він вже тоне посеред висотних будівель! Чому ви не будуєте нові райони,а лише перенасичуєте старі? ....Мені 18 років.... Я бачу як вмирає серце мого міста:..старі райони,зелені краєвиди,культурне насліддя предків (перед усім язичницьке) ..ГАНЬБА ,ПАНОВЕ !!!
Саганюк Жанна, 24.12.2007, 16:06   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Перзиденте! Нещодавно Леонід Черновецький висловив можливість влаштування в Києві паромної переправи між правим берегом та Троещиною з метою покращення транспротного сполучення. Чи важаєте Ви це доцільним? Можливо, краще пустити з центру в бік Троєщини дирижаблі? :о) Дякую
Audio, 24.12.2007, 16:02   Лінк
 
Голосування закінчено
Вікторе Андрійовичу,

По-перше, хочу привітати Вас з новорічними та різдвяними святами. Нехай в новому році щастить Вам та усій Вашій родині. А, по-друге, власне саме питання.
Чому Ви, як президент нашої держави, оцінюєте діяльність діючого міського Голови пана Черновецького не по наявним результатам його діяльності благоустрою киян й розвитку міста (ліпше сказати - бездіяльності), а по доповідям Ваших радників та в розрізі набридлих усім "політичних і бізнесових домовленостей"?
Олексій Васильович, 24.12.2007, 15:51   Лінк
 
Голосування закінчено
Когда Вы уже начнете выполнять свои обязанности? Где новая власть Киева? Где отмена депутатской неприкосновенности и отмена льгот депутатам? Больше за вас голосовать не буду! Пустозвоны!
Александр, 24.12.2007, 15:50   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте! Я і моя родина все життя живемо в Києві і раніше почувалися справжніми киянами, але останнім часом в мене все частіше виникає відчуття,що це не рідне моє місто. Я живу на вул. М.Донця (Відрадний), поряд з моїм домом знаходиться славнозвісний парк "Сад імені Олександра Довженка". В цьому парку є багато історично та культурно важливих об'єктів. А ЗАРАЗ ЙОГО РОЗПРДАЮТЬ ПІД ЗАБУДОВИ!!! Вже половину відмежували бетонними парканами.ЗУПИНІТЬ ЗАБУДОВУ!!!ЗНАЙДІТЬ УПРАВУ НА ЧОРНОГО МЕРА!!
Наталія Коломієць, 24.12.2007, 15:45   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент, коли відбудеться урочистий запуск Леоніда Черновецького на марс?
Андрей Александрович, 24.12.2007, 15:16   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    2    3    4    5    6    7
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100