Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Історія і культура

Останні запитання
Голосування закінчено
Когда в Украине в каждом городе появится памятник Гитлеру, как великому борцу с советскими оккупантами на Украине?
Дима, 26.12.2007, 12:01   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи згоден Президент з тим, що потрібно заборонити розповсюдження та прослуховування в Україні іноземних музикальних творів, якщо вони не дубльовані або не озвучені чи не субтитровані державною мовою ?
Чи згоден Президент з тим, що потрібно заборонити розповсюдження в Україні будь - якої іноземної литератури, яка друкується не українскою мовою?
Чи згоден Президент з тим, що спроможність українцав без проблем дивитись фільми, слухати музику та читати книжки мовою оригіналу - це добре?
Павло Єременко, 26.12.2007, 11:50   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, наскільки пріорітетним для Вас є підняття престижу українського кінематографу, книжки, музики?
TOXA, 26.12.2007, 11:48   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте.
Безумовно Ви робите багато для України, і якщо не сьогодні, то вже завтра це буде більше помітно.
Утім, не тільки Президент, але й саме суспільство повинно нести відповідальність за дії посадовців у сфері культури, наприклад авторитетний Громадський комітет, що висуватиме і контролюватиме діяльність таких посадовців.

ЗАПИТАННЯ: Можливо саме Ви, пане Президенте, зможете започаткувати традицію державно-громадьких призначень посадовців у сфері культури?

Дякую
Володимир Ляшкевич, головний редактор веб-видання "Поетичні Майстерні", 26.12.2007, 11:35   Лінк
 
Голосування закінчено
Вікторе Андрійовичу як Ви ставитесь до латентного насадження в країні чужої культури (усілякі "санта клауси", вислови на кштал "окей", святкування "свят" яких до кінця 20 сторіччя взагалі не було) та чи планує наша держава зробити категоричні кроки в напрямку подалання занепаду української (і взагалі суто слов’янської культури).
Чи буде держава боротись із спробами насадити замість колишньої прогресивної освіти - теперішню "ступілу" американістичну?
Анатолий, 26.12.2007, 11:22   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане президенте!
чи вважаєте Ви коректним для освіченої людини, яка очолює демократичну державу, ігнорувати питання керівників стратегічно важливих підприємств, мотивуючи це тим, що питання поставлене неправильною мовою? чи не варто підняти в демократичній державі питання про мовну та національну дискримінацію?
Світлана, 26.12.2007, 11:18   Лінк
 
Голосування закінчено
Неуважаемый президент!
Почему вы награждаете фашистов орденами?
Просто Вася, 26.12.2007, 11:01   Лінк
 
Голосування закінчено
редакціє, включіть це до "вибору" ;) питання важливе та актуальне
Пане президенте. Чому 20 серпня ви скасували власний указ від 15 березня - той, що про заборону будівництва висотних будинків в історичній частині Києва?

Причин ви не вказали. Земля під будівництво там ох яка прибуткова.
В цьому виражається ваша легендарна любов до культури, чи ваше всім відоме "ці руки нічого не крали"?
Артем Чапай, 26.12.2007, 10:52   Лінк
 
Голосування закінчено
До каких пор у нас будет такая "национальная городость" как позорище Данилко в образе сердючки? Украина это что цирк? почему в других странах действительно национальная гордость это деятели культуры отличные голоса, актеры, а у нас клоун.... мне стыдно а Вам? приймите решение сделайте с нашим эстрадно цирковым "институтом культуры" что-то.
Sdream, 26.12.2007, 10:32   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент, як Ви ставитесь до ідеї переіменувати Україну на Київську Русь? Чи принаймні ввести подвійну назву Київська Русь-Україна? Це додасть історіі нашої країни послідовності, а самій країні самодостатності.
Cергій, Київ, 26.12.2007, 08:49   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, користуючись нагодою хочу звернутись до російськомовних українців, котрих не влаштовує питання мови, - сидіть тихенько і тіштеся що російську взагалі не заборонили! Хочете спілкуватись російською - спілкуйтесь собі, але українську прохання не чіпати! Держава називається "Україна" - відповідно мова повинна бути "українська". Якщо для вас російська рідна - переїжайте в Росію, ви не українець!
дякую за увагу
DarkStyler, 26.12.2007, 07:49   Лінк
 
Голосування закінчено
Сторонники предоставления русскому языку статуса государственного позиционируют себя как защитники русскоязычных. Не понимаю, по какому праву они выступают от имени всех русскоязычных. Мы, и таких множество, убеждены, что государственным языком может быть только украинский! А разговаривать, читать и писать на любом языке никому не возбраняется. Но вот насчет фильмов - хотелось бы слышать голоса любимых артистов, их интонации. Не хочу, чтобы дублировались русские фильмы. Должна быть альтернатива
Надежда, 26.12.2007, 06:02   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин президент, скажите пожалуйста, когда начнется массовая эмиграция на нашу историческую родину, в случае признания украинского голодомора актом геноцида со стороны России? Будем ли мы бомбить Палестину в случае нехватки выданых земель?
Влад Цепеш, укротитель турков, 26.12.2007, 03:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Почему творческие люди не ценятся в нашей стране? Композитору или художнику легче работать на "запад" чем поднимать культуру родной страны в которой его работа мало того что не ценится, надо еще приложить массу усилий и находить связи чтобы твой талант просто заметили, тогда как за грнаицей Украины эти таланты просто расхватывают...
Анатолий, 26.12.2007, 03:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин президент! Кто по вашей версии будет нести ответственность, если Украину (не дай Бог!) лишат права на Евро-2012: Ахметов, Суркис, Тимошенко, Червоненко, Янукович, Блохин, Черновецкий, Ющенко, Россия, США, журналисты или глобальное потепление?
andrreika, 26.12.2007, 01:54   Лінк
 
Голосування закінчено
Вікторе Андрійовиче, Ви нині у владі, можливо, й знаєте: чому люди звертають брак своєї культури на владу, а влада навмисне залишає громадян на цьому рівні, забираючи у них можливості? Перечитуйте це риторичне питання на ніч, це і вічний двигун української моделі "демократії"
-Сергій Сергійович, 26.12.2007, 01:53   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте! Чи не здається вам, що нова українська мова все більше стає схожою на суміш англійської та маразму? Чи це не невігластво робити все так, аби не як у росіян?!
Ольга, 26.12.2007, 01:32   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич! Скажите, вы на этот раз дадите согласие чтобы Ани Лорак поехала на Евровидение. Не получиться так, что вместо неё поедет Бабка Пораска.
Eлена, 26.12.2007, 01:25   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте!
Чому бабця, яка в не надто віддаленому минулому, працюючи в кгб, допомагала знищувати українців, має право на спокійну старість і досі не засуджена? я не кажу про ув"язнення, але ж її діти і внуки мають знати, чим насправді займалась ця жінка і ким були ті люди, чиї долі вона калічила?
Тетяна, 26.12.2007, 01:02   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу!
Скажіть будь ласка, чому Інститут національної пам"яті фактично не функціонує, залишаючись номінальною установою, а дослідники-історики, які своєю працею розвивають патріотичну свідомість сучасних українців та майбутніх поколінь, викорінюючи пост-совковські стереотипи, не отримують належного фінансування їхньої наукової діяльності?
Тетяна, 26.12.2007, 00:55   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100