Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Газ та нафта

Випадкові 20
Голосування закінчено
Скільки ще часу українська геологорозвідка і нафтогазова промисловість будуть жебракувати через панування перекупників чужих енергоносіїв та не мати можливості повноцінно освоювати власні надра?
Анатолій, 27.12.2007, 09:18   Лінк
 
Голосування закінчено
В Туркменістані літр 95-го бензину коштує 2 центи. У Саудовській Аравії - 11 центів. Ви бензин через Мексику возите чи як? Чим поясните такі ціни на такий неякісний бензин? Чи намагалися ви заправити свій Мерседес звичайним 95-м бензином?
Остап Сокира, 25.12.2007, 14:38   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент! Територією центральної і західної України проходять газопроводи, розташовані газосховища. Через низьку плату за транзит жителі цих регіонів не отримують ниякої ренти. Фактично іде приховане субсидування сходу за наш рахунок, а потім кажуть що вони всіх годують! Чи не здається Вам, що таке становище є загрозою для країни? Якщо ситуацію не змінити, до східного сепаратизму додасться ще й західний! На заході найнижчі зарплати, всі по заробітках. Скоро українців в Україні нестане!
Андрій, 25.12.2007, 00:17   Лінк
 
Голосування закінчено
Какой ваш процент от работы газовых монополистов-посредников?
Сергей, 25.12.2007, 19:23   Лінк
 
Голосування закінчено
Доброго дня!!!!
Скільки ми ще будемо терпіти знущання з боку рсії:вигадали борг в 1.3млрд,постійно змінюють ціни на газ(в залежності від настрою), розривають контракти.
НАНВІЩО МИ ВАС ОБИРАЛИ????Невже Ви не можете знайти альтернативних шляхів отримання газу, аби зменшити степінь залежності від "братської країни"!!!!!!!!!!!!!!!
nacust, 26.12.2007, 11:14   Лінк
 
Голосування закінчено
пан президент)некажется ли вам что тетя Юля поругается с Россией....потом русские нам поднимут цену на газ....потом мы типо такие крутые поднимим цену за транзит газа....потом русские добавят "нашу надбавку" к цене европейцам! а потом нас Европа дружно "опустит"!)))
вопрос! почему вы проводите антигосударственную политику???вам было проче досидеть срок свой при Януковиче чем дружить с Юлей! она всеровно вас "сьест"!и вам второй срок не светит!или Она или Янукович!
Сергей, 24.12.2007, 18:38   Лінк
 
Голосування закінчено
Пан Ющенко, умеете ли вы крутить газовый вентиль ногами?
Пушкин, 25.12.2007, 18:28   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте, коли подешевшає бензин?
Gaz, 27.12.2007, 15:53   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте, беручи до уваги майбутню світову енергетичну кризу, а також жахливу екологічну ситуацію в Україні, чи не вважаєте ви, що нам варто якомога швидще відмовитися від енергетики базованої на вугіллі, нафті, та інших окислючихся?
Україна дуже багата на торій, що може використовуватись як заміна урану - основному паливу наших аес. Якщо вчасно перейти на нове енергетичне забезпечення, ми можемо уникнути важких наслідків і зайняти лідируючі позиції на Європейському енергетичному ринку.
Олександр Ч, 24.12.2007, 22:19   Лінк
 
Голосування закінчено
На данный момент уже имеются разработанные и согласованы проекты по утилизации тепловой энергии при внедрении которых цена за теплоснабжение и г.воду уменьшатся в 3 раза.
Не нужно быть экономистом, чтобы понять результаты данного применения.
Буду рад если мое предложение дойдет до адресата, может хоть тогда вопросы задаваемые на Вашем сайте, будут направлены действительно президенту а не…
Дмитрий, 25.12.2007, 17:26   Лінк
 
Голосування закінчено
Увавжаемый Президент, Дизельное топливо дороже доллара...!! Вас это никак незаставляет задуматса, очень хочетса думаещего Президента
Андрей, 24.12.2007, 22:56   Лінк
 
Голосування закінчено
Увесь мир переходит на биотопливо.Сам Буш ездил в Бразилию для озакомления с ихним производством.В Европе появилось биотопливо второго поколения биобутанол,что полностью заменяет бензин и в 2раза дешевле биоэтанола.Кстати биобутанол можно делать с целюлозы.У меня уже год работает пилотная установка по выпуску биобутанола и в государстве Украина некуда обратится,чтобы наладит промышленное производство.
Пархоменко, 27.12.2007, 04:01   Лінк
 
Голосування закінчено
Доброго дня!
Чому у моєму місті, для того щоб поставити автономне опалення, треба давати хабарі, по інакшому це ніяк не зробиться! Адже газовий котел набагато економніше (ККД 98%), ніж пічки (ККД 10%) чи навіть центральне міське опалення. Міська влада не дозволяє установлювати котли, дозволи видаються тільки через хабарі! Чому не можна зробити національну програму з енергозбереження, продавати в кредит котли вітчизняних виробників, це ж вигідно!
Ярослав, 24.12.2007, 15:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане президент, мене дуже ображає назва РосУкрЕнерго, давайте перейменуємо її на УкрРосЕнерго так набагато краще, дякую.
Skazi, 25.12.2007, 10:32   Лінк
 
Голосування закінчено
Уже давно существует технология производства био-топлива из репака. То, что это вопрос первостепенной важности не вызывает ни у кого сомнения, кроме, разве что, Юли Владимировны, которая не поддержала данный проект, будучи премьером прошлый раз. Внедрение данной технологии позволит создать дополнительные рабочие места, снизить цену на топливо, оставить деньги в стране, а не платить валютой за нефть. Неужели этих причин недостаточно, чтобы поддержать этот проект?
Андрей, 24.12.2007, 20:20   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажіть будь-ласка, а ви не хотіли б разом з парламентом рік прожити на зарплати звичайних українців. Вам не соромно людям в очі дивитись? Чи може ви спробуєте за звичайну зарплатню оплатити комунальні послуги а вже потім подумаєте чому люди за них не платять ???
Віталій, 25.12.2007, 19:43   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич, газотранспортная система принадлежит государству, а значит и мне тоже. Я хочу получать максимальную выгоду от транзита, а на цену газа мне плевать. Пусть она формируется по "европейской формуле". Я не выплавляю сталь, не произвожу удобрения и даже еду готовлю на электрической плите. Почему за дешёвый газ для чужого частного бизнеса и чужих домохозяйств мне приходится платить так дорого?
Сергей Ковалёв, 24.12.2007, 15:29   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич, когда наконец прекратится деятельность преславутого Росукрэнерго?А вместе с ним и разворовывание государственных средств,коррупция в высших эшелонах власти, опускание имиджа/имени Украины ниже плинтуса?
Игорь, 24.12.2007, 16:14   Лінк
 
Голосування закінчено
Вы там у керма зібрались самі кандидати і професора. Чому така зграя розумних людей не може вирішиту цю довбану проблему з бензином, нафтою і газом???? Ви ж всі такі розумні, особливо на екранах телевізорів, та перед виборами!! Чому в обласних центрах транспорт дорожчий ніж в Києві?Я знаю - світові ціни на нафту!!!!!!!!!!!!!!!! Але через Україну йде гілка яка гріє Європу!!!!!!!!!!! Невже неможна цим скористатися? І взагалі, чим ви там займаєтесь крім покладання квітів і махання руками?!
Мирон, 25.12.2007, 15:04   Лінк
 
Голосування закінчено
Почему в Москве бензин дешевле чем в Киеве ?... и это при том, что уровень жизни там раза в 2 выше нашего... ГАНЬБА !!!
Cеверин, 25.12.2007, 14:48   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100