Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Зовнішня політика

Випадкові 20
Голосування закінчено
Чому українська дипломатія продовжує працювати у стилі середини ХХ сторіччя? Цілі, інструменти, система загалом не відповідають потребам сучасного світу. КПД української дипломатії не більше 10%... Величезні ресурси витрачаються на абсолютно марні речі, а не на те, що справді необхідно робити. Показуха ставиться вище за реальні справи. Посольства використовуються як туристичні агенції та транспортні компанії для наших можновладців.
Багато хто це й розуміє, але хто ж скаже - "а король-то голий!
Міністр , 26.12.2007, 09:55   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый господин Президент. По мнению ряда экспертов Китай в самое ближайшее время будет испытавать серьезный недостаток в ресурсах как в природных так и человеческих. В связи с тем вопрос: что собирается предпринимать Ваша страна для обеспечения безопасности украино-китайской границы?
Евгений Липкович, 27.12.2007, 10:50   Лінк
 
Голосування закінчено
Когда пенсионеры, выехавшие на ПМЖ в Канаду, смогут получать заслуженную на Украине пенсию? Почему Канада выплачивает нашим соотечественникам минимальную пенсию (около 1000 долл.), а государство, где человек честно заработал, лишило его пенсии?
Юрий, 26.12.2007, 13:50   Лінк
 
Голосування закінчено
За данними соцопитувань, більшість українців невизначилася з питанням вступу України до НАТО. Можливо треба більше політінформації щодо плюсів і мінусів цієї організації?
альона, 24.12.2007, 18:37   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Вікторе. Чи не вважаєте ви що вже мабуть досить присмикатися перед європою, америкою та іншими? Ми самі щось можемо? І чи усвідомлюєте ви наслідки вступу до НАТО і Євросоюзу, як то викачування наших ресурсів, загаджування НАШОЇ землі ЇХНІМИ військбазами і ціни на газ з Россії із любов'ю такі що ми загнемося за 2 дні?
Громадянин, 24.12.2007, 22:33   Лінк
 
Голосування закінчено
Добрый день!
Почему Вы, славянин(или нет), ведете ярко-выраженную прозападную внешнюю политику, хотя могли бы(я думаю что это вполне реально) инициировать создание чего-то вроде Евросоюза, но составом трех славянских государств(правда при этом прийдется жестко отстаивать позицию своего государства в союзе), по моему мнению у этого союза был бы самый мощный интелектуальный потенциал в мире и если прибавить к нему финансовые возможности России то этому союзу не будет равных.
Павел, 25.12.2007, 17:19   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи не здається Вам, пане Президенте, за доцільне повернутися до взаємного візового режиму з усіма країнами ЄС в повному симетричному варіанті, тобто, так само, як вони вимагають від наших громадян, так і для їхніх громадян запровадити проходження різних процедур на кшталт надання різних довідок, запрошень та ін. ? Зараз Україна в односторонньому порядку надає безвізовий в'їзд громадянам ЄС, що їх повністю влаштовує, і їхні чиновники не поспішають для наших громадян зробити аналогічний порядок.
Дмитро, 26.12.2007, 22:01   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи існує в майбутній перспективі історичний шанс на входження Кубані та Брянської області до складу України, внаслідок можливого розмежування сучасних російських територій?
Денисенко, 24.12.2007, 22:09   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пан президент!
У державі хронічно не вистачає грошей практично на все, що стосується народу(медицина, ЖКХ і т.д.)
Як Ви ставитеся до термінового введення податку на розкіш? Багатомільйонні садиби й квартири, земельні вгіддя, мисливські будиночкі, яхти, кораблі та літаки.
Адже в багатьох з Вашого оточення, парламентаріїв, чиновників і іншої т.зв. «еліти»-все це є. І все це є наслідком пограбування українського народу або зароблене на вкраденом.
Ігор , 24.12.2007, 16:10   Лінк
 
Голосування закінчено
Mr. President, how committed are you to bringing Ukraine in to the safety net of NATO and protecting our Eastern/North borders from illegal imports, immigration, narcotics, and foreign influence in politics and culture? Thank you for rebuilding a Sovereign Ukrainian Ukraine.
Yevhen Zaslawski, 25.12.2007, 14:40   Лінк
 
Голосування закінчено
Почему в плитике Украины очень много недостатков в отличии от любой другой нормальной Европейской страны, не считая Молдавии, там никада не будит порядка, и как попасть в парламент поскольку хочу навести порядок в Украине!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ответьте пожалуйсто на мой вопрос!!!!!!
Лысый, 26.12.2007, 11:12   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане президент! Пробачте за клопіт та за те що турбую. Питання в мене стосується зовнішньої політики нашої держави. Я розумію становище нашої держави на міжнароджній арені та її авторитет. Враховуючи мої власні спостереженя я можу сказати що інтеграція в Євроструктури для України неминуче. Звичайно це добре, адже обєднана Європа - це стабільна та сильна Європа. Отже , які кроки наша держава робить для вступу до ЄС , але не впротивогу Росії, атже Росії вважає ЄС підзвітним США. Дякую.
Євген, 25.12.2007, 00:29   Лінк
 
Голосування закінчено
Як ви відноситесь до ідеї економічної блокади Росії? Чи не варто Україні заради цього відмовитись від будь-яких поставок на свою територію російського газу на нафтопродуктів? Чи не варто поставити пріоритет можливого підриву російської економіки вище ніж можливість сьогоденного прибутку для жалюгідної купки українських олігархів?
Микола Шпаржук, 24.12.2007, 22:30   Лінк
 
Голосування закінчено
Почему мне кажеться, что вам даже не платят, а тупо держат на крючке......это я про запад и все что вы делаете в их благо........
Олег, 25.12.2007, 23:26   Лінк
 
Голосування закінчено
Тут ты не прав.
И с Огрызко тоже.Надо не заверность платить, а думать о стране, только и всего.
:-), 25.12.2007, 17:52   Лінк
 
Голосування закінчено
хачу прадать родину. подскажите как
александр, 26.12.2007, 20:29   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому відмінили обмеження по генномодифікованих продуктах?
СОТ? А у Європі що? Коли припиняться подвійні стандарти: одні для нас, а інші - для "білих"?
Юрій, 26.12.2007, 13:13   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу,
як Ви вважаєте, чи не потрібно було б вже сьогодні дати Російській Федерації чіткий сигнал на всіх рівнях - Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради України - щодо позиції України про завершення тимчасового перебування Чорноморського флоту РФ на території нашої держави у 2017 році? Можливо шляхом ухвалення Закону України про завершення дії у 2017 році відповідних українсько-російських угод?
Євген, 25.12.2007, 19:05   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич, почему вы, регулярно бывая в странах панатлантической цивилизации не сделали ничего, чтобы приблизить нас к их стандартам жизни? У вас просто не получается или это сознательный саботаж?
Сергей Ковалёв, 24.12.2007, 22:21   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому ВИ так часто кажете про таку омріяну і кровью омиту незалежність України і в той же час усіми свохми силами і силами своїх опонентів намагаєтеся позбавити туж саму Україну такої дорогої для нас незалежності. Я маю на увазі Ваші намагання щодо вступу України до євросоюзу. Чи Вам не здається що на данному єтапі і в найближчі 30 років Україна має займати статус активного нейтралітету і займати його до того часу поки ми не розбудуемо свою економіку до европейського рівня.
Олексій, 24.12.2007, 16:33   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100