Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Зовнішня політика

Останні запитання
Голосування закінчено
Пане Презiдент! Коли вже Южна Коолицiя здолае Band of Brothers ? Скiки можно тепрпiти цю буржуйску наволоч ? Вставайте до наших лав, БШ гарантуемо.
MaKuN, 25.12.2007, 09:09   Лінк
 
Голосування закінчено
Глибокоповажний пане президенте! Ядерна зброя – технологія першої половини минулого сторіччя. Ідеалізм, або хабарі, примусили Україну демілітаризуватись у цьому питанні. Можливо, на столітній ювілей з її першого використання, ядерною зброєю буде володіти кожен вождь африканського племені. Як Ви, як головнокомандувач, зможете убезпечити Україну від ядерного удару зі сторони якої-небудь Киргизії? Україна, як Держава що володіла третім ядерним арсеналом планети, має право повернутись у клуб?
Георгій П., 25.12.2007, 08:55   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент, многие тысячи людей в России считают Украину своей второй Родиной.
Куда деваться? .
Приезжаю к Вам два раза в год. Совершенно спокойно общаюсь, ни разу не слышал, чтобы меня назвали "москалем"... Разговариваю и по-русски и по-украински. Не было проблем с милицией по поводу регистрации - а в Маскве бы с меня за загранпаспорт хорошо бы поимели...
Господин Президент, постарайтесь, чтобы Украина и Россия жили мирно!
А Путина мы и сами скинем!
al_bars, 25.12.2007, 03:46   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте! Ви постійно наголошуєте на євроатлантичному векторі України. Не секрет, що ми зараз є свідками народження ще одніє імперії - європейської. І Україна хоче стати її частиною. Що хоче Європа від нас - зрозуміло. Але, коли щось беруть, то щось і дають. Ви повинні чітко сформулювати умови вступу України в Євросоюз: 1. Офіційною мовою такого утворення має стати есперанто. 2. Так звані секс-меншини мають бути визнані законодавчо не окремою соціальною групою, а хворими.
Олександр, 25.12.2007, 02:50   Лінк
 
Голосування закінчено
Коли нарешті Уряд зробить перші кроки на зустріч нашим сусідам-словянам? Чому Україна не ініціює утворення єдиної словянської держави? Скільки ми ще будемо танцювати під дудки сіоно-масонів, які розколюють словян та сіють між нами ворожнечу?
Леонід, 25.12.2007, 01:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич, не хотите ли Вы балтироваться на пост президента Гондураса?
Дима, 25.12.2007, 01:28   Лінк
 
Голосування закінчено
Когда наконец в Украине будет принят закон о двойном гражданстве?! Сколько можно издеваться над своим народом? Или паны и за кордоном паны, а простой люд - второй сорт, как это просиходит сейчас, когда люди ищут "счастья" за кордоном от такой сладкой украинской жизни...
Алексей, 25.12.2007, 00:39   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане президент! Пробачте за клопіт та за те що турбую. Питання в мене стосується зовнішньої політики нашої держави. Я розумію становище нашої держави на міжнароджній арені та її авторитет. Враховуючи мої власні спостереженя я можу сказати що інтеграція в Євроструктури для України неминуче. Звичайно це добре, адже обєднана Європа - це стабільна та сильна Європа. Отже , які кроки наша держава робить для вступу до ЄС , але не впротивогу Росії, атже Росії вважає ЄС підзвітним США. Дякую.
Євген, 25.12.2007, 00:29   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент! Як на Вашу думку зміниться становище України після вступу в ЄС, і якщо таке дійство взагалі відбудеться! І чи не станем ми країною якою зможуть маніпулювати країни ЄС, такі як Англія, Франція та інші впливові країни!
Віталік, 25.12.2007, 00:11   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Господин Президент. Как вы думаете, неплохо было бы Украине и Гренландии основать одно государство или хотя бы дружеский союз. Сколько бы денег оставляли бы гренландцы в крыму в туристический сезон. Неплохая прибавка к бюджету я считаю.
Мирон, 24.12.2007, 23:43   Лінк
 
Голосування закінчено
Объясните пожалуйста тезисно:
1. Зачем Украине в ВТО?
2. При вхождении в ВТО что будет с мелким бизнесом в Украине?
3. Как будет осуществляться контроль за качеством продукции, которая объедками и очистками хлынет на наш рынок.
4. Почему у нас сейчас не действует маркировка генетически модифицированных продуктов?

Только мыслью по древу я сама могу. Можно тезисно? Спасибо.
фея с топором, 24.12.2007, 23:22   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый господин президент! Скажите пожалуйста почему я, гражданин Украны, должен при поездке в Таиланд получать визу по прилёту, в то время как у россиян въезд в эту страну безвизовый?
Сергей, 24.12.2007, 23:13   Лінк
 
Голосування закінчено
Зачем организовывать подобную прес-конференцию? Лишний раз попиариться? Вы же знаете, в инете Ктулху Вам по популярности не обойти. Или, кроме ответов на заданные вопросы (ту их часть, которая написана не с целью стать "легендой украинского юмора"), в последствии правительством будут предприняты шаги по решению освещенных проблем?
Кристина, 24.12.2007, 22:49   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Вікторе. Чи не вважаєте ви що вже мабуть досить присмикатися перед європою, америкою та іншими? Ми самі щось можемо? І чи усвідомлюєте ви наслідки вступу до НАТО і Євросоюзу, як то викачування наших ресурсів, загаджування НАШОЇ землі ЇХНІМИ військбазами і ціни на газ з Россії із любов'ю такі що ми загнемося за 2 дні?
Громадянин, 24.12.2007, 22:33   Лінк
 
Голосування закінчено
Як ви відноситесь до ідеї економічної блокади Росії? Чи не варто Україні заради цього відмовитись від будь-яких поставок на свою територію російського газу на нафтопродуктів? Чи не варто поставити пріоритет можливого підриву російської економіки вище ніж можливість сьогоденного прибутку для жалюгідної купки українських олігархів?
Микола Шпаржук, 24.12.2007, 22:30   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич, почему вы, регулярно бывая в странах панатлантической цивилизации не сделали ничего, чтобы приблизить нас к их стандартам жизни? У вас просто не получается или это сознательный саботаж?
Сергей Ковалёв, 24.12.2007, 22:21   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте! Як ви ставитесь до ідей Великого Аншлюсу? Чи буде Вєлікоросія повернута під владу Києва? Чи розшириться Україна (як мінімум) на всю територію розповсюдження трипільської археологічної культури?
none_smilodon, 24.12.2007, 22:18   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи існує в майбутній перспективі історичний шанс на входження Кубані та Брянської області до складу України, внаслідок можливого розмежування сучасних російських територій?
Денисенко, 24.12.2007, 22:09   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте! Як ви ставитесь до застосування Величезних Бойових Людиноподібних Роботів(ВБЛР) в охороні державного суверенітету України?
Йосип, 24.12.2007, 21:40   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажите следующим президентом будет кто-нибудь из племени Вуки с планеты Эндер (типа Чубаки) или будет продолжаться нашествие орков?
BaDDuBDuBBeR, 24.12.2007, 21:30   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100