Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Євро-2012

Випадкові 20
Голосування закінчено
Пане Президент! мене цікавить коли нарешті зруйнують будівництво біля НСК "Олімпійський" ???
А може вам варто зробити ще один подвих на кшталт "гасіння вогню" і взяти в руки кувалду разом з міністрами і депутатами і прибрати цю "занозу" біля стадіону??????
Ігор, 25.12.2007, 17:01   Лінк
 
Голосування закінчено
Почему Донецк и Днепропетровск строят стадионы на свои деньги, а Киев и Львов на государственные?
Дмитрий, 27.12.2007, 10:21   Лінк
 
Голосування закінчено
ТРК Троїцький це - знущання над Вашим словом. Хіба це не ганьба? Після розачарування над словом може з'явитися дія - самосуд і т.п. Хто за це відповідатиме.
Василь, 25.12.2007, 12:36   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи буде регулюватись цінова політика готелів на момент проведення футбольного свята?
альона, 24.12.2007, 17:54   Лінк
 
Голосування закінчено
Доброго дня, Вікторе Андрійовичу:)
По-перше хочу подякувати Вам за вклад щодо Євро 2012! В мене до Вас питання-Яка ймовірність того, що після успішного проведення чемпіонату нас візьмуть в ЄС?
Олена, 24.12.2007, 17:39   Лінк
 
Голосування закінчено
Мені буде дуже соромно перед іностранцями за нашу державу, адже це буде як завжди : "Все не так як у людей". "Беркут" буде бити і забирати до відділків зовсім не винних людей. Загалом я розумію купити квиток на футбол мені не вдастся, адже ціни там напевно будуть, які нам простим мешканцям Києва не по карману..
олеженька, 25.12.2007, 23:27   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент! Что будет с Евро-2012?! Мы его теряем!!!!!
Максим, 24.12.2007, 23:37   Лінк
 
Голосування закінчено
Коли президент втрутиться в долю Республіканського стадіону, адже найбільш уславлена футбольна арена країни може залишитися без фіналу ЄВРО? Та й буде ЄВРО в Україні?
Олександ Олександрович, 24.12.2007, 17:56   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент! Незнаєте , коли вже зруйнують цей космічний аеродром біля Олімпійського , а то відчуваю нам Евро-2012 не бачити ,як своїх вух))
Вадим, 27.12.2007, 13:37   Лінк
 
Голосування закінчено
Коли в нас будуть дороги европейського рівня? Чому не вирішується проблема сміття на вулицях? Може слід запровадити суттеві шрафи у 800 гривень та покарання у вигляді відпрацювань, бо в тому безладі губиться наша культура!
Оля, 24.12.2007, 16:20   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи буде проведене Євро 2012, чи воно реальне для України лише у 3012 році?
Ігор, 24.12.2007, 15:08   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент, хвилює дуже таке питання: що робити з Євро 2012? Тому що є підозра, що воно може не відбутись. Можливо Вам є сенс хоча б на ці 4 роки полюбити футбол, щоб наша країна в черговий раз не "відмітилась" на весь світ. І ще таке питання: як ви думаєте, що Матерацці сказав Зідану?
Чернець Юрко, 26.12.2007, 10:41   Лінк
 
Голосування закінчено
Вы действительно думаете что ЕВРО-2012 пройдет в Украине потому что ВЫ этому поспособствоволи?
григорий, 27.12.2007, 13:43   Лінк
 
Голосування закінчено
Кожен день життя на Україні мені кортить звідси поїхати. Країна вимагає багато від нас, але в неї нічого немає. Скажіть, чи є нормальним те, що я і інші люди кожного року все більш і більш хочуть лишити країну та поїхати за кордон? Навіщо ви відрізаете крила, чому ми не маємо права на ліпше життя за кордоном, ми не бажаємо жити в коробці у якої немає виходу. Чому у посольстві так тяжко отримати візу у Британію навіть маючу знання мови? Тому що ми Українці? Обгрунтуйте!
Евген, 24.12.2007, 16:45   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу!!!Коли все ж таки розпочнеться підготовка до Євро-2012,почнуть будувати дороги-по ним вже їздити практично неможливо,чи ви це не відчуваєте?Чи буде місто Умань внесено до переліку міст в яких хоча б один пристойний отель побудують?
Koshta, 26.12.2007, 09:06   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент, на кой нам здалося Євро2012, як що банальна маса українців навіть білета на нього придбати не зможе? А усі прибуттки підуть на нові цяцьки для вас, вашої родини та всієї олігархично-депутатської шобли???
Troll, 25.12.2007, 14:49   Лінк
 
Голосування закінчено
Кто все оплатит на евро-2012?
umka-portal.net, 24.12.2007, 22:56   Лінк
 
Голосування закінчено
Скільки нам буде коштувати Євро 2012?
І скільки іноземних інвестицій отримає Україна?
альона, 24.12.2007, 18:40   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый (это слово вставленно по шаблону обращения.. на самом деле я вас не очень уважаю.. уже) прездинет.

Делало ли правтиельсво какие-либо расчет, как проведение евро-2012, и зачистка и ремонт городов перед проведением, повлияют на стоимость жилья?
Если да, то какие по вашему мнению прогнозы?
Если да, то почему государство, захотело принберечь благополучием семей, которые снимают жилье, и не в состоянии купить даже сейчас, ради евро 2012 и своего имиджа?
Владимир, 24.12.2007, 16:22   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент мені боляче чути про те що в Києві не можуть прибраті споруду по вимогам УЄФА.Скажіть мені будь ласка чі якісь дії будуь віконуватися проти цього неподобства??
З повагою Игор
Igor, 24.12.2007, 15:27   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях