Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Євро-2012

Популярні запитання
Голосування закінчено
Пане Президент! Хотілось би почути ваш коментар з приводу підготовки до ЄВРО-2012. Вся підготовка тупц.ється на місці, і ми реально можемо втратити цей істроичний шанс. І ще - неве навіть Ваш указ не здатний нічого зробити з будівництвом біля НСК Олімпійський? Українці нікому не пробачать провал цього проекту....
nazar, 24.12.2007, 15:03   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент, як будемо відмазуватися перед світом за Евро-2012?
Як варіант, я пропоную "Ми завтикали"
хам в касаваротці, 24.12.2007, 16:35   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент! Чи буде позитивно виришене питання про знесення торгового центру перед ОСК Олимпийський? Дякую
Донат Конюшко, 24.12.2007, 15:03   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте! чи не вважаєте ви, що за провал у підготовці Євро-2012 у Львові варто меру Садовому відірвати те, що йому заважає танцювати і керувати містом?
Остап, 24.12.2007, 16:33   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи буде проведене Євро 2012, чи воно реальне для України лише у 3012 році?
Ігор, 24.12.2007, 15:08   Лінк
 
Голосування закінчено
Какой %, по Вашему мнению, от бюджета на Евро 2012 разворуют?
а) более 50%,
б) 30-50%
в) у нас все чесные.
Тот кто платит тебе зарплату, 25.12.2007, 16:03   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажіть будь ласка, а на Євро-2012 "Беркут" теж буде зачищати кийками два сектора вболівальників за запалену піротехніку? чи це можливо тільки на вітчизняних змаганнях у Вашій присутності?
Yoko, 25.12.2007, 23:12   Лінк
 
Голосування закінчено
НСК Олімпійский відмовиться від фіналу Євро 2012, чи будмайданчик біля нього демондують?
Сергій, 24.12.2007, 16:27   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте! Що ви особисто зробили для вирішення питання, щодо припинення будівництва навколо НСК "Олімпійський"?
Калінічев Сергій, 24.12.2007, 16:54   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич, а вы знаете, что Евро-2012 пройдёт частично и в Украине?
Мишель Платини, 25.12.2007, 17:05   Лінк
 
Голосування закінчено
вектор одреивич какова вероятность полураспада атома водорода в условиях сингулярного потока в дифибриляциооной трубке карпускулярного модуля синоптического ускорителя молекулярных частиц.
Ответ обоснуйте, подкрепите теоретическим материалом и практическими показаниями.
инштайн, 25.12.2007, 00:03   Лінк
 
Голосування закінчено
Коли знесуть забудову біля стадіону НСК"Олімпійськй"???
Денис, 25.12.2007, 20:59   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент! Что будет с Евро-2012?! Мы его теряем!!!!!
Максим, 24.12.2007, 23:37   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте! Чи не здається Вам, що потрібно розпочати нормально готуватися до Євро-2012 і звільнити всіх нездар, що заправляють розвитком проекту, і попередити можливість осоромлення України через те, що матимемо у 2012 році лише недобудований стадіон і купку туристів з Європи, які повернуться додому розчарованими???
Васильок, 24.12.2007, 21:47   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич, уже почти год назад Украина получила исторический шанс принять Евро-2012. За это время не было сделано для проведения Евро практически ничего. Вы помимаете что если ничего не делать и дальше то Украина станет первой страной в истории у которой заберут Евро?!
Максим, 24.12.2007, 23:48   Лінк
 
Голосування закінчено
Коли в нас будуть дороги европейського рівня? Чому не вирішується проблема сміття на вулицях? Може слід запровадити суттеві шрафи у 800 гривень та покарання у вигляді відпрацювань, бо в тому безладі губиться наша культура!
Оля, 24.12.2007, 16:20   Лінк
 
Голосування закінчено
Почему Польша уже полным ходом готовится к чемпионату, при том что ее инфраструктура на ПОРЯДКИ более подготовлена к этому событию чем наша, а мы еще ничего даже не начали делать ?
Иван, 25.12.2007, 09:55   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте! чому Евро 2012 не буде проводитись у Одесі,де є що показати з культурної точки зору, а проводитимуть у донецьку чи Днепропетровську, де крім шахт нічого немає
nascar79, 24.12.2007, 19:54   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент! мене цікавить коли нарешті зруйнують будівництво біля НСК "Олімпійський" ???
А може вам варто зробити ще один подвих на кшталт "гасіння вогню" і взяти в руки кувалду разом з міністрами і депутатами і прибрати цю "занозу" біля стадіону??????
Ігор, 25.12.2007, 17:01   Лінк
 
Голосування закінчено
Ув. Президент,не так давно вы передали во власть города Одессы стадион "СКА", так как гордость нашего города стадион "ЧМП" должны реконструировать для проведения ЕВРО 2012, но буквально недавно стало известно что стадион "СКА" продан городскими властями!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
мне интересно как так получилось что Одесса остаётся без стадиона, а Украина без ЕВРО????????????????????????
Ксюха , 27.12.2007, 00:05   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях