Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Євро-2012

Останні запитання
Голосування закінчено
Доброго дня, Вікторе Андрійовичу:)
По-перше хочу подякувати Вам за вклад щодо Євро 2012! В мене до Вас питання-Яка ймовірність того, що після успішного проведення чемпіонату нас візьмуть в ЄС?
Олена, 24.12.2007, 17:39   Лінк
 
Голосування закінчено
Возможна ли Ваша поддержка в вопросе государственного финансирования строительства метро в Донецке к 2012 году. Местный бюджет таких расходов не вытянет, и судьба данного вопроса сильно завязана на Киев.
Артем Донецк, 24.12.2007, 17:23   Лінк
 
Голосування закінчено
Как вы реагируете на то, что ваш указ касательно остановки постройки "Троецкого" был проигнорирован, и строительство продалжается? Не пора показать кто чего стоит в этой стране? Слышал что командует постройкой один из компаньёнов Рината Ахметова.
Павел, 24.12.2007, 17:23   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте! Що ви особисто зробили для вирішення питання, щодо припинення будівництва навколо НСК "Олімпійський"?
Калінічев Сергій, 24.12.2007, 16:54   Лінк
 
Голосування закінчено
Кожен день життя на Україні мені кортить звідси поїхати. Країна вимагає багато від нас, але в неї нічого немає. Скажіть, чи є нормальним те, що я і інші люди кожного року все більш і більш хочуть лишити країну та поїхати за кордон? Навіщо ви відрізаете крила, чому ми не маємо права на ліпше життя за кордоном, ми не бажаємо жити в коробці у якої немає виходу. Чому у посольстві так тяжко отримати візу у Британію навіть маючу знання мови? Тому що ми Українці? Обгрунтуйте!
Евген, 24.12.2007, 16:45   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент, як будемо відмазуватися перед світом за Евро-2012?
Як варіант, я пропоную "Ми завтикали"
хам в касаваротці, 24.12.2007, 16:35   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте! чи не вважаєте ви, що за провал у підготовці Євро-2012 у Львові варто меру Садовому відірвати те, що йому заважає танцювати і керувати містом?
Остап, 24.12.2007, 16:33   Лінк
 
Голосування закінчено
НСК Олімпійский відмовиться від фіналу Євро 2012, чи будмайданчик біля нього демондують?
Сергій, 24.12.2007, 16:27   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент, чи готові Ви, як найвищий державний діяч України, нести ОСОБИСТУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за можливий зрив підготовки до проведення ЄВРО-2012? Дякую за відповідь.
Євген Гровс, 24.12.2007, 16:26   Лінк
 
Голосування закінчено
По какому праву начался массовый беспредел в связи с Евро 2012?
Возьмите на контроль с каких помещений что делают!
Пример - С Общежития Днепропетровского Государственного института Физической культуры и спорта планируют сделать Гостиницу.Студентов летом всех выселяют(официально заявят что на ремонт)но ремонт продлиться к **** и появиться надпись Готель.
Поверьте это серьезная проблема - молодежь,спортсменов,людей которые без жилья и живут за 200 грн. хотят просто выкинуть.
Какие будут действия?
Владимир, 24.12.2007, 16:25   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте,сьогодні всі переймаються проведенням Євро-2012. Піднявся галас довкола будівництва перед Олімпійським, але чому ж замовчуються проблеми в регіонах, адже без них проведення Євро взагалі неможливе?
Скажіть, будь-ласка, чи цікаветесь Ви станом справ, скажімо, у Львові, де будується новий комплекс, а це породжує величезні труднощі? Які дії Ви спрямовуєте на пришвидшення будівництва?
Дякую.
Володимир, 24.12.2007, 16:25   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый (это слово вставленно по шаблону обращения.. на самом деле я вас не очень уважаю.. уже) прездинет.

Делало ли правтиельсво какие-либо расчет, как проведение евро-2012, и зачистка и ремонт городов перед проведением, повлияют на стоимость жилья?
Если да, то какие по вашему мнению прогнозы?
Если да, то почему государство, захотело принберечь благополучием семей, которые снимают жилье, и не в состоянии купить даже сейчас, ради евро 2012 и своего имиджа?
Владимир, 24.12.2007, 16:22   Лінк
 
Голосування закінчено
Коли в нас будуть дороги европейського рівня? Чому не вирішується проблема сміття на вулицях? Може слід запровадити суттеві шрафи у 800 гривень та покарання у вигляді відпрацювань, бо в тому безладі губиться наша культура!
Оля, 24.12.2007, 16:20   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте, чи то тільки мені здається, що для проведення ЄВРО майже нічого не робиться? Усе що бачать вболювальники це кипа прийнятих юридичних рішень. Так, у багатьох містах триває будівництво стадіонів, але ж чому не будують готелі, дороги та ін.? Дякую
JeRome, 24.12.2007, 15:55   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте, чи правомірно надавати перевагу проведенню Євро-2012 перед будівництвом (якщо останнє проводиться законно)? Чи можна в Україні вирішувати "певні питання" будь-що? Як можна "компенсувати" готову будівлю котра буде приносити в бюджет країни кошти не тиждень і не місяць, як Євро-2012? Чи ми тут говоримо про гонор і небажання здраво дивитися на речі?
Роман Процюк, 24.12.2007, 15:43   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент мені боляче чути про те що в Києві не можуть прибраті споруду по вимогам УЄФА.Скажіть мені будь ласка чі якісь дії будуь віконуватися проти цього неподобства??
З повагою Игор
Igor, 24.12.2007, 15:27   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи буде проведене Євро 2012, чи воно реальне для України лише у 3012 році?
Ігор, 24.12.2007, 15:08   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент! Хотілось би почути ваш коментар з приводу підготовки до ЄВРО-2012. Вся підготовка тупц.ється на місці, і ми реально можемо втратити цей істроичний шанс. І ще - неве навіть Ваш указ не здатний нічого зробити з будівництвом біля НСК Олімпійський? Українці нікому не пробачать провал цього проекту....