Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Євро-2012

Останні запитання
Голосування закінчено
Почему Польша уже полным ходом готовится к чемпионату, при том что ее инфраструктура на ПОРЯДКИ более подготовлена к этому событию чем наша, а мы еще ничего даже не начали делать ?
Иван, 25.12.2007, 09:55   Лінк
 
Голосування закінчено
Сколько євро планируете заработать на Євро?
nn, 25.12.2007, 04:18   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте. Як відомо кінець світу , прихід Антихреста припадає на 2012рік, багато астрологів прогнозують цю "подію" після Євро 2012. Скажіть наша країна буде готова показати світов останній яскравий футбол, щоб він запамятався як найкращій останній?)
Євген, 25.12.2007, 00:35   Лінк
 
Голосування закінчено
вектор одреивич какова вероятность полураспада атома водорода в условиях сингулярного потока в дифибриляциооной трубке карпускулярного модуля синоптического ускорителя молекулярных частиц.
Ответ обоснуйте, подкрепите теоретическим материалом и практическими показаниями.
инштайн, 25.12.2007, 00:03   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич, уже почти год назад Украина получила исторический шанс принять Евро-2012. За это время не было сделано для проведения Евро практически ничего. Вы помимаете что если ничего не делать и дальше то Украина станет первой страной в истории у которой заберут Евро?!
Максим, 24.12.2007, 23:48   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент! Что будет с Евро-2012?! Мы его теряем!!!!!
Максим, 24.12.2007, 23:37   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент! Як Ви вважаєте, якщо ми не будемо ремонтувати доріг, будувати готелі та стадіони, чи є в нас надія встигнути гідно підготуватися до Євро-2012?
Степанюк Петро Мусійович, 24.12.2007, 22:56   Лінк
 
Голосування закінчено
Кто все оплатит на евро-2012?
umka-portal.net, 24.12.2007, 22:56   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент, коли нашій збірній подарують батареї щоб вони ноги в них рівняли?
Сергый, 24.12.2007, 22:47   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент!!Ви розумыэтесь в футболы
?
Тагир, 24.12.2007, 22:25   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте! Чи не здається Вам, що потрібно розпочати нормально готуватися до Євро-2012 і звільнити всіх нездар, що заправляють розвитком проекту, і попередити можливість осоромлення України через те, що матимемо у 2012 році лише недобудований стадіон і купку туристів з Європи, які повернуться додому розчарованими???
Васильок, 24.12.2007, 21:47   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент, чи придбали ви вже квиток на Євро-2012?
Якщо так - не підкажете де саме?
Олександр, 24.12.2007, 20:47   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте! чому Евро 2012 не буде проводитись у Одесі,де є що показати з культурної точки зору, а проводитимуть у донецьку чи Днепропетровську, де крім шахт нічого немає
nascar79, 24.12.2007, 19:54   Лінк
 
Голосування закінчено
Пан президент за какой Футбольный клуб болеете?
Александр, 24.12.2007, 19:45   Лінк
 
Голосування закінчено
Кто, как и чем будет отвечать, если у нас все-таки отберут право проведения Евро 2012? На самом деле 4 года для подготовки такого мероприятия-это не много (учитывая состояние нашей страны). Прошел год, но до сих пор какой-то реально проделанной работы не наблюдается.....
Иван, 24.12.2007, 19:13   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажите, ни у кого там, в Киеве, крыша в Европу (или Америку) не уехала? Столько бабла вы собираетесь вбухать в проведение чемпионата Европы по футболу, в который, впрочем, и играть то не особо умеете... А по периферии страны люди мрут от голода на улицах и подрываются в шахтах. Скажите, не стоит ли начать обновление имиджа страны с внутренних проблем, а не с наведения внешнего блеска? И простят ли вам этот чемпионат те, кто сейчас не может прокормить свои семьи?
Ольга, 24.12.2007, 18:55   Лінк
 
Голосування закінчено
Вікторе Андрійовичу. Хочу запитати коли і як буде вирішене питання стосовно стадіону для проведення фіналу ЧЄ 2012р.? Буде знесено будівництво біля стадіону Олімпійський, а сам стадіон буде реконструйований, чи все залишиться так як є, але буде побудована в іншому місці надсучасна п'ятизіркова арена, на якій не буде соромно провести фінал ЄВРО. Дякую.
Вадим, 24.12.2007, 18:41   Лінк
 
Голосування закінчено
Скільки нам буде коштувати Євро 2012?
І скільки іноземних інвестицій отримає Україна?
альона, 24.12.2007, 18:40   Лінк
 
Голосування закінчено
Коли президент втрутиться в долю Республіканського стадіону, адже найбільш уславлена футбольна арена країни може залишитися без фіналу ЄВРО? Та й буде ЄВРО в Україні?
Олександ Олександрович, 24.12.2007, 17:56   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи буде регулюватись цінова політика готелів на момент проведення футбольного свята?
альона, 24.12.2007, 17:54   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях