Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Євро-2012

Останні запитання
Голосування закінчено
Чому в ульвові не готуються до Євро-1012
Павло, 27.12.2007, 15:56   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу!
Як довго ще будуть гинути люди під колесами автомобілів на тротуарах? И будуть лі нести хто-небудь відповідальність за це?
Євгеній, 27.12.2007, 15:14   Лінк
 
Голосування закінчено
Вы действительно думаете что ЕВРО-2012 пройдет в Украине потому что ВЫ этому поспособствоволи?
григорий, 27.12.2007, 13:43   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент! Незнаєте , коли вже зруйнують цей космічний аеродром біля Олімпійського , а то відчуваю нам Евро-2012 не бачити ,як своїх вух))
Вадим, 27.12.2007, 13:37   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин президент, сейчас много разговоров о том, что жители Донбасса, работающие на промышленных предприятиях, по их закрытию будут работать на Евро 2012 - создадутся рабочие места. А что будет с этими людьми, когда чемпионат закончится?
Игорь, 27.12.2007, 13:08   Лінк
 
Голосування закінчено
Почему Донецк и Днепропетровск строят стадионы на свои деньги, а Киев и Львов на государственные?
Дмитрий, 27.12.2007, 10:21   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте,
Ви в повній мірі відповідаєте за міжнарожні зв'язки нашої держави. Чи Ви не бачите, що робота над підготовкою до фіналу Євро-12 у Польщі ведеться ще більш кволо, ніж у нас?! Час вже нагадати нашим партнерам, що незважаючи на наявність у них доріг і готелів, потрібен сам футбол і все для нього необхідне: стадіони, вболівальники, функціонери тощо!
Люся, 27.12.2007, 10:15   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, на як далеко Україна просунулась в підготовці до Євро 2012?
Олександр, Київ, 27.12.2007, 09:11   Лінк
 
Голосування закінчено
Здравствуйте. У меня к Вам вопрос: что мы,одесситы, будем делать без стадиона???? Помогите пожалуйста нам разобраться с этим вопросом!!!! Вы наша единственнная надежда!!!!!!!Мы в Вас верим!!!!!!!!!
Ольга, 27.12.2007, 08:46   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент! Коли наші всі бюрократи від слів перейдуть до діла.?"ОЛІМПІЙСЬКИЙ"в столиці
в центрі,повинен бути.Коли в УКРАЇНІ можна буде купити погруддя Т.Шевченка та ГЕРБ УКРАЇНИ
(великий,середній,малий).Коли в обласних центрах будуть збудованні ПАЛАЦИ СПОРТУ? Скільки пропало талантів--хокей,фігурна їзда .Успіхів Вам.З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРЕСТОВИМ!
Богдан, 27.12.2007, 08:08   Лінк
 
Голосування закінчено
Ув. Президент,не так давно вы передали во власть города Одессы стадион "СКА", так как гордость нашего города стадион "ЧМП" должны реконструировать для проведения ЕВРО 2012, но буквально недавно стало известно что стадион "СКА" продан городскими властями!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
мне интересно как так получилось что Одесса остаётся без стадиона, а Украина без ЕВРО????????????????????????
Ксюха , 27.12.2007, 00:05   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, хто Ваш улюблений футболіст?
Таня, 26.12.2007, 22:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Что будет с Эвро-2012? Где будет проходит финальная игра? Не пора бы задуматься над тем, что НСК "Олимпийский" (Республиканский стадион), достоен носить звания памятки архитектуры Украины?
Павел, 26.12.2007, 22:13   Лінк
 
Голосування закінчено
Вы приказали снести ТРЦ Троицкий. Где результат? Вы отдаете себе отчет в том, что из-за этого в нашей стране проведение Чемпината может быть поставлено под угрозу? Или мнение Президента никого не волнует?
Сергей Леонидович, 26.12.2007, 21:00   Лінк
 
Голосування закінчено
Пропоную Віктору Андрійовичу першому вдарити кувалдою по споруді навколо Олемпійського.Тоді народ повірить що Президент дбає про Євро-2012.
Едуард, 26.12.2007, 19:14   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент, хвилює дуже таке питання: що робити з Євро 2012? Тому що є підозра, що воно може не відбутись. Можливо Вам є сенс хоча б на ці 4 роки полюбити футбол, щоб наша країна в черговий раз не "відмітилась" на весь світ. І ще таке питання: як ви думаєте, що Матерацці сказав Зідану?
Чернець Юрко, 26.12.2007, 10:41   Лінк
 
Голосування закінчено
А яке діло нашому президентові до якогось там Євро-2012, він чудово розуміє, що у 2012-у році, президентом він вже не буде :)
Чи не так?
Mistral, 26.12.2007, 09:38   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу!!!Коли все ж таки розпочнеться підготовка до Євро-2012,почнуть будувати дороги-по ним вже їздити практично неможливо,чи ви це не відчуваєте?Чи буде місто Умань внесено до переліку міст в яких хоча б один пристойний отель побудують?
Koshta, 26.12.2007, 09:06   Лінк
 
Голосування закінчено
Мені буде дуже соромно перед іностранцями за нашу державу, адже це буде як завжди : "Все не так як у людей". "Беркут" буде бити і забирати до відділків зовсім не винних людей. Загалом я розумію купити квиток на футбол мені не вдастся, адже ціни там напевно будуть, які нам простим мешканцям Києва не по карману..
олеженька, 25.12.2007, 23:27   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажіть будь ласка, а на Євро-2012 "Беркут" теж буде зачищати кийками два сектора вболівальників за запалену піротехніку? чи це можливо тільки на вітчизняних змаганнях у Вашій присутності?
Yoko, 25.12.2007, 23:12   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях