Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Освіта

Останні запитання
Голосування закінчено
Пане президенте скажіть вашу думку стосовно повного переведення освіти на Українську мову.
Звичайно Українська мова є державною і говорять , що на ній викладають у ВУЗах..але це тільки слова
в Політехнічному В Києві відсотків так 40 ато й менше на українській мові(((
потрібно якось вирішувати й це питання.
Дивлячись на ваші дії стосовно зміцнення національної свідомості Українців , подумав, що може й "українізація" ВУЗів увійде у ваш розпорядок.
дякую
Tolik, 26.12.2007, 12:42   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте! Скажіть будь-ласка чи можуть молоді люди, які тільки но отримали вищу освіту розраховувати на підтримку з боку держави в питанні працевлаштування, як це було за часів радянського союзу? Тому що, на сьогодні отримавши диплом 99 % не можуть знайти роботу за фахом.
IVANKO, 26.12.2007, 12:38   Лінк
 
Голосування закінчено
на сколько актуальны реформы системы высшего образования ???
а есть ли в них смысл ???
unknown, 26.12.2007, 11:46   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому Ви з легкістью, погоджуетесь на таке порушення констітуції, коли мова йде про релігію? Чому Ви наполягаете на впровадження «христіанської єтики»?. Що відчує малюк, що прийшов до школи вчитися, де на одному з уроків несподівано дізнається, що він відризніеться від інших за якоюсь релігійною ознакою? Питання релігії не повинні взагалі обговорюватися в освітних закладах. Важливість та толеранстість питання які розуміють дорослі, школяри упрощують до мінімуму: свої – чужі.
Sofu Ibraim, 26.12.2007, 11:38   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Президент, все кричат что необходимо улучшать уровень жизни, но делают мало, как по Вашему должна развиваться страна, если система образования в ней разрушена? Не для кого не секрет что в ВУЗАХ процветает взяточнество, что говорить, школы приобретают такой же статус. Мне кажется стоит создать альтернативную обучающую систему, для обучения специалистов. Но без помощи правительства это не возможно, у меня был такой проект, но как комерческий он не получится. Как получить помощь.
Yella, 26.12.2007, 11:15   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич, почему в ВПУ когда выходиш на практику перестают платить степендию, потому что некоторым кому нет 18 лет на практике не платят денег и что им делать?
Олександр, 26.12.2007, 11:06   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи можна відмінити Зовнішнє Тестування та повернути Держану Атестацію? На мій погляд це дуже складна та не ефективна система.
Богдан, 26.12.2007, 10:39   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, як вам можливо відомо загальний стан освіти в нашій країни погіршується з кожним роком. Скажіть, чи буде робитися перегляд нинішніх курсів? Сьогодні випускних вузу виходить зі знаннями 20-ти річної давнини та актуальності. Чи це нормально?
Антон, 26.12.2007, 10:22   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый, Виктор Андреевич, как вы относитесь ко взяточничеству в учебных заведениях? Какие ваши намерения в этом вопросе на ближайшее время? Здесь можно посмотреть анонимные отзывы студентов о преподавателях -- http://www.anonimka.info/ . Если вам не сложно, прокомментируйте пожалуйста.
студент, 26.12.2007, 10:22   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент, хотілося б знати що Ви зробите для студентів та школярів, аби полегшити їх процес навчання.Не секрет, що в наш час мало просто вчитись, потрібно мати або "блати", які вас будуть прикривати, або гроші.Та й навіть якщо відівчитись у ВУЗі і добротно знати всю ту теорію, пілся його закінчення роботу без тих же "блатів" знайти нереально. Є такі випадки коли лише глянувши на назву університету підприємці відмовляються на подальшу співбесіду.Як ви збираєтесь забезпечити роботою молодь?
Студентка, 26.12.2007, 10:22   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент! Допоможіть забезпечити Новосанжарський НВК в Полтавській області підручниками. Бо екс-міністр Ніколаєнко обіцяв це зробити ще до 1-го вересня. Підручника по історії ми ще й в очі не бачили, хоча вже скоро Новий рік. А що буде далі?
Учні 7-х класів, 26.12.2007, 08:39   Лінк
 
Голосування закінчено
Г-д Президент, я сам 11 классник и для всех выпускников больной вопрос в этом году это Независимое Внешнее Тестирование, не кажется ли вам, что изменения в образовании начали с Ж....ы тоесть с другого конца?Смысл так жёстко проверять знания выпускников которые в учебниках русского языка, В ТЕКСТЕ ПРАВИЛА находят ГРАММАТИЧЕСКИЕ ОШИБКИ???И о каком высоком уровне образования может идти речь?Учат писать без ошибок, сами же пишут безграмотно, а от нас хотят высоких результатов, АБСУРД!!!Подумайте!!!
stuffy, 26.12.2007, 07:46   Лінк
 
Голосування закінчено
Когда будут введены основы знаний психологии в раних классах?
Это же мы сейчас выращиваем будущее поколение!
И когда прекратится пропоганда нацизма в стране?
Гомофобии?
Когда министерство образования займется реальным улучшением образования?
К кому нести свои предложения по его улучшению?
Когда основы первой мед. помощи будут изучатся в школе на нормальном уровне?
Когда после 4-6 лет образования института выпускник сможет вернуть часть денег потраченное на образование себе назад?
Алексей, 26.12.2007, 01:59   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому Ви підтримували Кременя по посаду міністра освіти? Чи моральним є такий вибір, якщо діючи за довіреністю від Інституту педагогіки Академії педнаук та в рамках його інвестиційного проекту забудовники, що хочуть зруйнувати житло в провулку Гордієнка, б'ють протестуючих мешканців, погрожують? У нас нема інших проблем в освіті, що Академія педнаук займається будуванням елітного житла? Чи дістануться якимсь освітянам крім самого Кременя ці квартири по 200-300 метрів?
Epsilon, 26.12.2007, 01:47   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый господин президент, очень прошу Вас рассмотреть вопрос о созданиях в наших школах хотя бы по одному классу с обучением деток на русском языке. Считаю, что украинский нам просто необходим. Это наш родной язык и его надо знать. Но детям из рускоязычных семей очень тяжело вот так сразу опускаться в среду хоть и родного языка, но по сути того, на котором они в повседневной жизни не общаються и что еще хуже НЕ ДУМАЮТ. Из-за этого у теперешних младших школьников успеваемость намного ниже.
Анна, 26.12.2007, 01:30   Лінк
 
Голосування закінчено
Как известно, образование на Украине сейчас контролируется оранжевыми. Поэтому каждый год увеличивалась доля электората, которые знают об СССР только по украинским учебникам, и умирают люди, которые помнят, каким СССР был на самом деле. Начиная с последних выборов рейтингу ваших партий уже ничего не угрожает. Как вы считаете, вы доживете до того светлого дня, когда умрет, наконец, последний совок, проголосовавший в 1991 году за независимость, и Украина станет счастливой европейской страной?
Андрей, Одесса, 26.12.2007, 00:48   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу!
Коли держава почне вирішувати проблему хабарництва у ВИШах? Чи не пора почати саджати тих, хто платить за дипломи та тих, хто їх продає?
Омельченко Олександр, студент ХНУРЕ, 26.12.2007, 00:34   Лінк
 
Голосування закінчено
2) статтею 57 Закону України про освіту передбачено гарантовану державою щорічну грошову винагороду вчителям за сумлінну працю і зразкове ставлення до своїх обов"язків. У нашому районі розмір винагороди в середньому становить 10% від ставки. Це, що так держава нагороджує за сумлінну працю? Чому в різних районах розмір винагороди різний? Чому держава не контролює механізм фінансування гарантованих законом виплат, а перклала це на місцеві бюджети, які осівту фінансують за залишковим принципом?
вчитель 2, 26.12.2007, 00:17   Лінк
 
Голосування закінчено
Когда отмените Болонскую систему? Она себя не оправдывает...
Евгений, 26.12.2007, 00:13   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу, від імені освітян Верхньодніпровського району, Дніпропетровської області уповноважений задати Вам 2 запитання: 1) Чому у 2007 році вчителям, що працюють і проживають в сільській місцевості не нараховувалась пільга за користуванням опаленням та електроенергією, адже у бюджет на 2007 рік ніяких обмежень не було закладено (про, що у відповіді на відповідне звернення було повідомлено обласним комітетом профспілок працівників освіти і науки)
вчитель 1, 26.12.2007, 00:01   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100