Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Освіта

Останні запитання
Голосування закінчено
Пане Президенте, чи буде в Україні найближчим часом розроблена державна програма з термінового виправлення ситуації, що сталася з нестачею фахівців-науковців з природничих наук, в першу чергу таких, як фізика, хімія, біологія та ін., в повному широкому спектрі їх вузьких спеціальностей (наприклад, фізики у нас були і ядерники, і астрофізики, фізики-теоретики, фахівці з атомної фізики, фізики напівпровідників та лазерів) ?
Дмитро, 26.12.2007, 22:15   Лінк
 
Голосування закінчено
Вы студент?
я просто студент и я вас понимаю
я тоже перед каждой сессией говорю себе
ВСЁ БУДУ РАБОТАТЬ ПОЛУЧАТЬ СТЕПУХУ ХОРОШО УЧИТЬСЯ И У МЕНЯ НЕ БУДЕТ ПРОБЛЕМ С СЕССИЕЙ
а потом когда здаю сессию о всём забываю и думах хух пронесло можно чучуть отдохнуть
и так до следущей сессии
вы тоже решили отдохнуть
ЭТО НЕ ТОТ СЛУЧАЙ ДАВАЙТЕ РАБОТАЙТЕ А ТО МЫ СКОРО ПОМРЁМ ВСЕ ОТ ВАШЕГО БЕЗДЕЛЬЯ
делайте чтото а то вы постоянно говорите и говорите это не интерестно
мы уважаем действия а не слова!
миша, 26.12.2007, 22:10   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич ! Почему я не могу найти ни одной книги на украинском языке по программированию математике ядерной физике и прочие, почему МЫ в Украине покупаем английские немецкие американские книги в русском переводе за сумешедшие деньги . Не кажется ли вам что лучше потратить 100-200 млн гривен на переводы технической литературы ( дотации издателям , покупку авторских прав) чем заниматься насильственной украинизацией. Дайте людям КНИГИ и они сами потянутся к "мове" С ув Леонид
Леонид, 26.12.2007, 21:40   Лінк
 
Голосування закінчено
Я два роки поступала до різних ВУЗів (НАОМА, Інститут ім. Бойчука, КНУБіА, КПІ).
І мене просто шокувала "відкритість" корумпованості вищих закладів.
Чому талановиті та розумні учні не цінуються в нашій країні (ліпше ж прийняти учня, батьки якого добре забашляють)?
Олька, 26.12.2007, 21:34   Лінк
 
Голосування закінчено
У ВНЗ залишилися тільки бакалаври та магістри.Якщо студент не зможе потрапити до магістратури кому він буде потрібний?
Антон Сергійович, 26.12.2007, 21:29   Лінк
 
Голосування закінчено
Від імені студентів та викладачів усіх ВНЗ України благаю Вас: Не руйнуйте освіту в Україні!!!ВІДМІНІТЬ БОЛОНСЬКУ СИСТЕМУ!!! Дослухайтеся до думки не пригодованих профспілок та ректорів, що тримтять за свої теплі місця, а тих, хто проводить тисячі годин в аудиторіях - доцентів та професорів, які виховали не одне покоління фахівців. БОЛОНСЬКА СИСТЕМА - ПРОФАНАЦІЯ НАВЧАННЯ!!!!!!!
Олександр, 26.12.2007, 21:11   Лінк
 
Голосування закінчено
Доки солідні роботодавці будуть вимагати у претендентів на хорошу роботу диплом про вищу освіту і не заглядатимуть в нього жодного разу?
Михайло Омельчук, 26.12.2007, 21:10   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич,я конечно прошу прощения,но может вы всё таки знаете ответ на мой вопрос..т.к многие ответа этого незнают..Почему в ВУЗах (в частности Украинской Академии банковского дела в г.СУмы) запрещают пользоваться мобильными телефонами??с чем это связано...
заране спасибо.:))
Алина, 26.12.2007, 21:09   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Президент..скажите пожалуйста когда в нашем с вами родном городе СУМЫ сделают нормальные дороги,а не только по пути в село Хоруживка........
P.S. студентка Украинской Академии банковского дела Национального банка Украины в г.Сумы
Алина, 26.12.2007, 21:05   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте! Чому в нашій країні ніяк не розвивається авіаційний спорт? Чому держава не виділяє кошти на паливо для самольотів?
Ростислав Леонидович, 26.12.2007, 20:58   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи буде в Україні створений спеціальний орган для розслідування хабарництва у навчальних закладах?Чи усе залишиться так як і було?
Олександр, 26.12.2007, 20:38   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый, президент.
Почему при приёме на роботу по специальности, после окончания вуза, человеку приходится учиться заново, т.к. работодатели не считают нужными знания, полученные в вузе? Разве так сложно поменять программу обучения и сделать её подходящей для дальнейшей работы? Разве сложно отойти от сухой и часто ненужной теории и добавить в обучение побольше практических материалов? Разве сложно вводить инновационные дисциплины?
Никита Семенов, 26.12.2007, 20:16   Лінк
 
Голосування закінчено
Батьки завжди казали,щоб я добре навчалася. І я старанно навчалась відразу у 2-х школах (+ у музичній). Однак,не зважаючи на золоту медаль та відмінне закінчення муз.школи, під час вступу до 4-х ВУЗів мені не вистачає по півбали, щоб навчатися безкоштовно. Тоді я запитала себе: Чому старання мого дитинства пройшли марно?
Я таки закінчила ВУЗ: за контрактом, але з червоним дипломом. Тепер маю з/п в розмірі 800 грн. і СИНА. Чи не краще навчати його в іншій країні та НА БЛАГО ІНШОЇ ДЕРЖАВИ?
Інна, 26.12.2007, 20:11   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый, президент.
Я являюсь студентом вуза в Крыму. Вуз довольно престижный, однако уровень знаний, который мне дают твёрдо находится на нуле. Почему в Украине можно получить действительно качественные знания только, максимум, в 5 лучших вузах в стране, а в остальных (особенно в регионах) только бесполезный диплом?
Никита Семенов, 26.12.2007, 20:09   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Віктор Андрійович. Я студент технікума.
В мене до Вас таке питання: Я навчаюсь на 4 курсі технікума (з 2007року - коледж). Я навчаюсь на бюджеті. Чому після закінчення навчання я повинен 3 роки працювати на державному підприємстві або заплатити за весь час навчання?
В вищих навчальних закладах студенти які навчаються на бюджеті не повинні відпрацювати на держпідприємстві.
Наперед дякую за відповідь.
vaza, 26.12.2007, 19:57   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент!

Впустіть Михайла Задорнова на Україну!!! Він не принижує політиків, а тільки констатує правду.
Звісно, з повагою.

П.С. можете відмінити 12-річну освіту у школах України, бо - я гарантую - в 12 класі всі учні вже будуть батьками і не зможуть повноцінно забезпечити свою дитину матеріально. А нашо нам неблагополучні родини???
Я, 26.12.2007, 19:42   Лінк
 
Голосування закінчено
Доброго дня пане Президенте!
Хочу запитати Вас чому в Україні не існує масштабних грантів для підтримки наукових досліджень, особливо для молодих перспективних науковців. Адже одного гранта Президента України на рік мало для розвитку науки!!!
Slava, 26.12.2007, 19:30   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент. Я студентка другого курсу. При вступі до університету зіткнулася з проблемою усіх студентів - корупцією. Я навчаюсь у дуже популярному навчальному закладі з доброю репутацією та була здивованою,що людей, які були добре підготовленими просто не збиралися приймати незалежно від підготовки до екзамену. скажіть будь ласка, як можна навчатися з людьми, яким по 18 років і вони не знають навіть коли була друга Світова війна?
Адрі, 26.12.2007, 19:26   Лінк
 
Голосування закінчено
Болонская система явно не оправдует своих задач(сомневаюсь что мой диплом рассмотрят на равне с ЛЮБЫМ университетским дипломом стран ЕС) помимо этого она(Болонская система) внесла много неразберихи в аценивание студентов.Пора провести реформу образования. Помимо этого учась на програмиста я работаю за малопроизводительными компьютерами с ПИРАТСКИМ програмным обеспечением.
Игорь, 26.12.2007, 19:06   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Президент ! Скажите пожалуйста, что за дела творятся в Ураине?! Почему каждый год обучение наших детей становится все дороже и дороже ?? Почему?? Вы понимаете что есть многодетные семьи !? Вы понимаете сколько это денег нужно выкинуть для того чтоб дети могли нормально учится и быть как все?? Ну конечно вы президент, живете в достатке ! Вы ни в чем не нуждаетесь ! А если семья получает мало ?? Что вы нам прикажете делать ?? Может поделитесь своей зарплатой ??? А ??
НЕВАЖЛИВО !!!!!!!!!!!!, 26.12.2007, 19:05   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100