Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Економіка

Останні запитання
Голосування закінчено
Пане Призиденте!В мене э запитання.
1.Як ви хочете вирішіти газову кризу??
2.Чому ви не будуєте , повітрянно-єнергетичні станції?
3.Чому Україна не входить в склад Європейського Союзу?Це дасть нам змогу продавати більне сировини, що дасть нам додатковий прибуток , і не прийдеться закривати Метало-Обробні заводи
4.Чому більша частина Українських акцій ,знаходиться закордоном?
Дмитро Олександрович, 26.12.2007, 15:03   Лінк
 
Голосування закінчено
Почему я не имея ещё высшего экономического образования понимаю, что Вы говорите с экранов телевизоров БРЕД с экономической точки зрения??? Быть может Вы действительно считаете народ стадом???
Рома, 26.12.2007, 14:40   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент. На вашу думку які заходи повинні здійснитися у 2008 р. для реформування місцевих органів влади?
Гіга, 26.12.2007, 14:36   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич!
Вы вообще сравнивали цены на недвижимость, автомобили и даже продукты в Европе и Украине?
У Вас не возникало вопроса, что здесь что-то не так?
В Украине САМАЯ ДОРОГАЯ недвижимость в Европе,гостиницы, автомобили и вообще жизнь среди стран Европы!!
А зарплаты ниже уровня европейских в несколько раз!!!
Вы загнали всю страну в кредиты с бешенными процентными ставками!
Государство уже почти год не работает вообще!
И в этом сугубо Ваша вина!
Согласны?
Анастасия, 26.12.2007, 14:32   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте я шукав роботу на протязі 1року, знайшов,працюю маю 1000 зарплату. я просто невигрібаю на неї..я не живу..я існую як тварина..життя стало дуже дороге..У нас є все щоб ми жили краще..шкода немае людей які б все це зробили(((
Хранитель, 26.12.2007, 13:53   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане призедент звертаюся до вас с таким питанням :" Яким чином контролюються відсоктові ставки наданння споживчого кредиту в Україні не державними фінансовими установами ? Та якій їх граничний розмір? ".
Мое питання виникло с мого життево досвіду. Я був дуже вдивований коли отримав в Правєкс Банку споживчий кредит під 32% річних (сумарно за надання послуг, страхування, за користуввання ) а фактично сплатив сумарно 120%. За фахом я Финансист підкажить куди мені звернутися окрім Банку?
Личкін Денис Олексійович, 26.12.2007, 13:50   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент! Під час Вашої робочої поїздки на Херсонщину, з нагоди відродження лісу після пожеж, Ви дали доручення Кабміну України, Херсонській облдержадміністрації розробити проект Указу стосовно створення в зоні Олешківської пустелі Національного природного парку. Але обласна влада вкупі з Мінприроди вже провалила створення у 2004 році Національного парку "Джарилгач", така ж доля чекає Нацпарк "Нижньодніпровський". Чи не перетворять чиновники знов Вашу вимогу в мильну бульбашку?
Шелудько Володимир, 26.12.2007, 13:40   Лінк
 
Голосування закінчено
Питання стосується виплат втрачених грошей після розвалу Радянського Союзу. 1. Може краще платити достатню стабільну заробітню плату та пенсію, але не одноразову подачку- мінімум? Чи справді співвідношення 1 гривня до 1 карбованця є справедливим? (адже за 11 тисяч карбованців можна було купити найпрестижніший автомобіль - "Волгу", а чи можна буде купити за 11 тисяч гривен найдешевший автомобіль цього часу - "Ланос"). 2. Чи не презведе такий вилив коштів на ринки до значної інфляції?
Наталя, 26.12.2007, 13:38   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому ми купуємо автомобілі за ціною вдвічі вищою за европейську чи американську, чи є це справедливим податком?
Ukraine, 26.12.2007, 13:22   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент, коли іноземні компанії забудовники зможуть будувати житло в Киеві, коли буде усунута монополія горстки компаній як Киіївміськбуд та інших, ще гірших, які є шахраями?
Ukraine, 26.12.2007, 13:22   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич, когда в Украине будет принят Закон о налогообложении доходов?
Ведь всем понятно полученные доходы расходуются и остается мизерная прибыль которая облагается налогом. При наличии такого закона не надо будет укрываться от налогообложения и намного будет пополняться казна для выполнения социальных программ и выплаты пенсий.
Антипов Александр Валентинович г. Донецк 80508597509, 26.12.2007, 12:54   Лінк
 
Голосування закінчено
В Украине огромный туристический потенциал, туризм мог бы кормить Украину, так почему же Вы лично не делете ничего для того чтобы развить этот самый туристический бизнес?Когда уже будут нормальные условия для внутреннего туризма,ведь наши граждане тратят деньги на отдых заграницей не потомучто хотят этого,а потомучто в Украине нет сервиса за адекватные деньги!Съездить в Крым сейчас дороже чем слетать в Тунис(я молчу про разницу в сервисе)!Как Вы можете прокомментировать сложившуюся ситуацию?
OLGA, 26.12.2007, 12:28   Лінк
 
Голосування закінчено
Неуважаемый президент???
Зачем мы входим в ЕС с ихнем уровнем цен и нашими зарплатами на уровне третьего мира???
Когда у нас бензин будет стоить НЕ как грамм кокаина???
Когда молодая семья сможет купить себе квартиру и невыплачивать за нее ВСЮ жизнь???
когда мы будем жить как люди!!!
Виктория, 26.12.2007, 12:26   Лінк
 
Голосування закінчено
Зачем мы входим ЕС, с ее увеличением комммунальных услуг и удорожанием жизни, но зарплатами на уровне стран третьего мира??? Когда бензин будет стоить не как грамм кокаина???
Vik, 26.12.2007, 12:22   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому б не платити прожиткового мінімуму депутатам та президенту, як заробітну плату і щоб вони жили ТІЛЬКИ на неї, може тоді цей "прожитковий мінімум" збільшувався кожного місяца, життя покращувалось на багато швидше і справи в державі робились на багато ефективніше? То до того ж яка економія бюджету, кошти які можна було направити наприклад на житло для молодих сімей!
Сергій, 26.12.2007, 12:08   Лінк
 
Голосування закінчено
Ув В Ющенко
как банкир со стажем, расскажите пожалуйста почему рейтинг украинских государственных займов на биржах "Bb-" ... такой-же как у отсталых стран Африки у которых совершенно нет промышленности и Европа завозит им воду бочками? почему наши университеты нигде не котируются в Европе, хотя наше образование все еще далеко не последнее в Европе? Объясните плз что делается для того что-бы цвет нации не покидал страну как только закончил образование?
Alex, 26.12.2007, 11:53   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич! Как вы отнесётесь к определению " Тендерная Палата -как модель широкой коалиции". В чей "карман" идут деньги от стоимости тендерной документации и прочий бред,за участие в торгах? Когда будет отменён (пересмотрен) "ЗаконУкраины о госзакупках"? Вы это обещали.
Игорь , 26.12.2007, 11:46   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент, чи не могли б Ви мені пояснити як економіст, що це за "додана вартість", на яку накладається ПДВ? Чи не є це ти ж самим банальним радянським податком з обороту. Чому не називати речі своїми іменами?

І ще: Чому Ви боретеся з корупцією? Чи не простіше було б узаконити хабарі, адже тоді їх можна буде оподатковувати, а отримані податкові надходження, вкладати у фонди, що допомагають діткам в дитячих будинках чи пристарілим людям?
Сергій, 26.12.2007, 11:42   Лінк
 
Голосування закінчено
Добрий день Віктор Андрійович,будь ласка,якщо є така можливість,дайте відповідь на таке запитання-чи планується виставити на приватизацію Укртелеком найближчим часом? А також які саме підприємства в першу чергу будуть розглядатися як приватизаційні обьєкти? Дякую,з наступаючим Новим Роком Вас і Вашу родину.
Станіслав, 26.12.2007, 11:40   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, зараз при купівлі нового комп'ютера (особливо ноутбука) нам насильно встановлюють операційну систему, від якої майже неможливо відмовитися (а це - збільшенні вартості комп'ютера). Зробіть так, щоб ми мали можливість відмовитися і купити комп без програмного забезпечення, адже це норма у всіх цивілізованих країнах!
Дмитро, 26.12.2007, 11:34   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100