Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Економіка

Останні запитання
Голосування закінчено
Чому людина з зарплатою більше 8000 грн. платить менше менше податків ніж людина з меншою зарплатою?
Ігор, Івано-Франківськ, 26.12.2007, 23:36   Лінк
 
Голосування закінчено
Для чого нам така кількість фондів по ЗП? Невже не можна їх об'єднати, щоб підприємству було легше порахувати(або нехай сам фонд рахує) суму податку і перерахувати його, а вже після поступлення нехай самі фонди розподіляють поступлення іж собою
Ігор, Івано-Франківськ, 26.12.2007, 23:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Проблема нашої податкової системи далеко не в розмірі податків, а в їх ількості і методикам розрахунків. Чому підприємство повинно витрачати час людей не на економічний аналіз і розвиток бізнесу а на нарахування податків?Нехай би фонди (і інші державні структури пов'язані з податками) самі юи виконували розрахунок на основі звітності які подає підприємство і доводило йому розмір податків, які воно повинно сплатити.
Ігор, Івано-Франківськ, 26.12.2007, 23:29   Лінк
 
Голосування закінчено
Зробивши ПДВ 10%, Ви поборете ухиляння від сплати ПДВ відсотків на 90. Ви погоджуєтесь?
Олексій, 26.12.2007, 23:29   Лінк
 
Голосування закінчено
Для чого порібні нарахування на фонд ЗП, якщо все одно для підприємства це є витрати по людині і багато звітів все одно подаються в розрізі людей?Чому не можна зробити їх утриманнями з людини і включити в соціальний пакет?Нехай би кожна людина бачила, які вона несе витрати по податкам, підприємству ж все одно чи платити людині, чи платити у фонд за людину.
Ігор, Івано-Франківськ, 26.12.2007, 23:26   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте! Як Ви вважаєте, який курс рубля Радянського Союзу потрібно встановити при поверненні вкладів? Як мені відомо, ви відмінно знаєтесь на банківській справі... Якщо без лукавства і чергового обману, на мою думку, потрібно просто прив"язатись до курсу доллара США в ті часи (~0,88руб, якщо не помиляюсь). Після нескладних підрахунків вийде, що курс радянського рубля до нашої гривні буде дорівнювати 1 : 6,25! Як Ви можете фахово це прокоментувати? Чи це всеж таки черговий обман? Дякую.
Ілля, Вінницька обл.,м.Гайсин, 26.12.2007, 23:10   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте!
Чому завод, який може працювати, закривають і ріжуть на металобрухт?! Яким чином вирішується питання про закриття і знищення (в буквальному розумінні) працюючих заводів? Хто несе відповідальність за прийняття такого рішення? На якому рівні вирішується таке питання?
P.S. Йдеться про Верхняцький цукровий завод, Черкаська обл., Христинівський р-н, смт. Верхнячка.
Ольга, 26.12.2007, 23:09   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, як ви ставитеся до того, що ВСІ громадяни України отримують "чорну" зарплатню через те,що існує 13% оподаткування зарплатні та 33% оподаткування на фонд заробітньої платні?
Це змушує діяти протизаконно і тих,хто виплачує зарплатню,і тих,хто отримує. Чи може варто дотримуватися законів та чесно платити податки не тим,хто заробляє,а на утримання дармоїдів-чиновників?
ЗІ: Платитиму зарплатню тим, хто її справді заробляє. Дармоїди нехай гризуть пусте бюджетне корито.
Вікторія Омельченко, 26.12.2007, 22:55   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич ответьте пожалуйста, когда будет восстановлена работа комитета по предпринимательству, малому и среднему бизнесу при кабинете министров?
Дмитрий, 26.12.2007, 22:51   Лінк
 
Голосування закінчено
Когда будет введен закон по часовой оплате труда?
Как может быть министром обороны человек, ниразу не служивший в армии?
Петр, 26.12.2007, 22:44   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый президент.
Наша страна собирается поддерживать малый бизнес? И как Вы это видите?
Никита Семенов, 26.12.2007, 22:40   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажіть будь ласка, чи будуть якісь кардинальні зміни в економіці при цьому уряді?
Антон, 26.12.2007, 22:35   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу, моє заптання стосується підвищення стипендії. Чи буде зберігатися рівень цін в Україні при цьому ,тобто, чи можна буде за цю суму придбати більшу кількість товарів та послуг.
P.S. Шановний модераторе, можливо, я не знаю всіх особливостей при висловлюванні питання до Президента, але я вважаю, що ця проблема хвилює всіх студентів.
Богдан, 26.12.2007, 22:29   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане призиденте, скажіть будь-ласка доки до нас, в Україну з далекого Китаю буде ввозитись неякісний контрабандний товар, зокрема взуття? Ми розуміємо, що фабрики на Україні виготовляють дуже малий відсоток необхідного товару, але й ввіз контрабанди треба локалізувати,тим самим дати шлях національному виробнику.Усі виробники взуття будуть Вам вдячні, якщо Ви внесете у це питання хоч який-небуть пргрес. Наперед дякуємо!
ВІТАЮ ВАС І ВАШУ СІМ"Ю ІЗ НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВЯНИМИ СВЯТАМИ!!!
Володимир, 26.12.2007, 22:29   Лінк
 
Голосування закінчено
Почему вы не можете понять одну простую вещь - Украина аграрная страна, нам надо розвиваться как Голандия, мы были житницей России, мы можем себя прокормить да и поднять экономику. 70% полей Украины заросли бурьяном, а могли бы давать миллионы тон експортного товара. Вам нужен грамотный министр аграрной политики. Пусть он проедется полями Херсонской области - он будет в шоке от запущенности полей. Вся надежда на Юлию Владимировну. Мы можем дать рабочие места, миллион рабочих мест. Ответьте.
Олег, 26.12.2007, 22:25   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте! У нас нерідко складається ситуація, коли постачальники та/або виробники різних продуктів встановлюють на них договірні між собою ціни, тим самим створюючи договірну монополію. Чи будуть в Украінї запроваджені механізми, які вже реально та ефективно працюють в розвинених країнах, що обмежують величину максимального прибутку суб'єкту господарювання з одиниці оборотних коштів, що принесли цей прибуток?
Дмитро, 26.12.2007, 22:22   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич ! Все наши "народные депутаты" и чиновники ,начиная от Верховной Рады и заканчивая на местах во всех регионах Украины , ездят на автомобилях исключительно импортного производства ( Мерседесы , БМВ , Ауди ). Не пора ли их пересадить на наши Таврии и Дэу ? Пусть они на ДЕЛЕ , а не на СЛОВАХ поддерживают "отечественного производителя" ( заодно почувствуют и себя в нашей шкуре )
Виктор, 26.12.2007, 22:09   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Віктор Андрійович, в мене до Вас де кілька запитань. 1. А де поділися наші "ваучери"?, і яка їхня участь. Щось я не бачу дівідентів? 2. Коли в нас буде нормальна робота (а не її імітація), відповідно і нормальна заробітня платня (а не її імітація). 3.Коли ж Ви про людей почнете думати, а не про владу над ними? 4.А мої діти (13 і 14 років) вже не люди? На них грошей витрачати не треба? Вони що, не потрібні Україні? Тоді поїдуть до Канади, жити і ПРАЦЮВАТИ!!!!!!
Віктор, 26.12.2007, 21:37   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич!
В вашу бытность премьерминистром Вы предлагали ввести закон "об применении косвенного налогового дознания" этот законопроэкт должен был быть подготовлен к рассмотрению до 2007 года, год уже заканчивается а какого-то упоминания про данный законопроект вообще нет, как будто его вообще не было. Что Вы можете сказать по этому поводу?
Ігор, 26.12.2007, 20:08   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи не вважаєте Ви, що чиновникам держпідприємств слід встановлювати заробітну платню в залежності від прибутків цих підприємств. Наприклад фіксована ставка+0.1% від прибутку за минулий місяць. Тоді вони б працювали на результат, бо були б краще вмотивовані.
Артем, 26.12.2007, 19:27   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100