Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Дорожній рух та ДАІ

Популярні запитання
Голосування закінчено
Пане Президенте, як ви відноситесь до того, щоб заборонити парковку авто біля тротуарів. Бо відверто кажучи вони за****и!
Олег, 25.12.2007, 15:52   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте, ні для кого, окрім, хіба що, посадовців з ескортами, не таємниця - те, що відбувається на вулицях міст інакше як безладом не назвати. І, що більше місто, то більший безлад. До украхнських сіл правила дорожнього руху ще не дійшли, а в містах їх вже майже забули. Міністерство внутрішніх справ це лише назва? Чи збирається хоч хтось навести порядок на дорогах України?
Роман Процюк, 24.12.2007, 14:15   Лінк
 
Голосування закінчено
Я у Києві на Туполєва здавав на права ще влітку.. З усієї групи автошколи лише 2 людини з 30ти не дали хабаря щоб отримати права? Про яку безпеку і порядок на дорогах можна говорити, коли система просякнута хабарництвом. І коли самі люди, даючи хабар, або беручи його, вважають, що це нормально
Богдан Гдаль, 24.12.2007, 15:05   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Господин Президент,
я, как и ваш сын Андрей являюсь большим поклонником и ценителем качественных немецких автомобилей. А именно, мне очень нравилась его BMW M6 и BMW M3, которая обычно его сопровождала.Сам я тоже вожу BMW, которую приобрел за долго до вашего прихода к власти, а именно, в 1998 году, когда "растаможка" была намного либеральней. Внимание вопрос: до каких пор Вы будете поддредживать бездарных отечественны "автопроизводителей" и грабить отечественных водителей? С Ув.Леонид
Леонид, 24.12.2007, 19:03   Лінк
 
Голосування закінчено
Когда уже наконец построят второй мост на Троещину? Люди каждый день проводят 2-3 часа в пробках что бы выехать с Троещины и заехать обратно после работы.
Вадим, 24.12.2007, 15:24   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, коли зникне безлад на украънських дорогах? Я маю на увазі чому не можна суттєво збільшити штрафи за керування авто в стані алкогольного спяніння? Коли це врешті-решт збагнуть чиновники? Дуже дякую.
Владислав Білоус, 24.12.2007, 15:33   Лінк
 
Голосування закінчено
Как вы относитесь к тому что Калиновский убил 2-х человек, скрылся с места преступления пытался выехать из страны и не сидит в тюрьме?
Сергей, 24.12.2007, 17:05   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановный Пане Презыдент!Чи вважаете вы що введення "Загально-обов'язкової рєестрації транспортніх засобів з робочим об'ємом двигуна до 50куб.см" приведе до зменшання аварійності на дорозі?
На мою думку до ціеї проблеми треба підійти більш комплексно(наприклад передивитись деякі пункти Діючих ПДД)!
Сучасні Скутера(Мопєди) можуть рухатись зі швидкістю біля 80км/годі е єфективним транспортом, то чому ми маемо рухатись по розбитому узбіччю і переводити скутери в руках при повороті на ліво ?Дякую!
Стініслав, 24.12.2007, 16:59   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич, Вы как человек верующий, не считаете ли, что цинично обдирать людей это грех? Украинские растоможки авто это беспрецидентный, разнузданный, бесчеловечный грабёж, а попросту греховодство и позор. КОГДА ВЫ ПОЛОЖИТЕ ЭТОМУ КОНЕЦ?! Если НИКОГДА, и вы такой же как все остальные, пожалуйста имейте хотя бы смелость так и ответить, НИКОГДА.
Дмитрий, 24.12.2007, 20:41   Лінк
 
Голосування закінчено
Есть сомнения, насчечет повышения штрафов за нарушения по ПДД. Прокомментируйте, пожалуста такое высказывание:
"Прежде чем повышать штрафы - надо привести в порядок процессуальное законодательство, заставить работать исполнительную службу и так далее", иначе это приведет лишь к повышению размера взятки ...
Александр, Харьков, 24.12.2007, 16:50   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажіть будь-ласка, чи мають право пересічні громадяни на нормальне пересування по місту? Чи можливо якимось чином зробити так, щоб не зупиняти весь транспорт, якщо Вам або міністрам треба проїхати? В інших цивілізованих країнах система охорони налагоджена таким чином, що ніхто не страждає від того, що проїжджає кортеж президента або великих чиновників. Проте у нас, бажання принести квіти до пам'ятника Чорновола зупинило половину міста. Всі стоять і чекають, поки будуть покладені квіти.
Тетяна, 24.12.2007, 16:18   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент, чому в нашій державі є люди, котрі, виїжджають на зустрічну смугу, тим самим порушують правила дорожньо-транспортного руху, їх зупиняє ДАЇ і через 10 секунд відпускає. А наступного разу на тому самому місці навіть не зупиняє?
Як же ж Ваша теза "закон один для всіх"?
Коли припинять перекривати дорожній рух заради проїзду високо посадовців?
Евген, 24.12.2007, 16:21   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте!

Скажіть будь-ласка коли влада перестане грабувати рядових водіїв України зтягуючи за розмитнення автомобілів в два рази більше аніж коштує цей автомобіль за кордоном. Скільки ще українці будуть збагачувати олігархів, які є власниками авто заводів та компаній в Україні? Зменьшивши розмитнення ми зможемо збільшити в десятки разів надходження до бюджету.
Євген, 24.12.2007, 19:59   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент. Я сотрудник ДАИ. У мене к Вам таке запытання - колы вже украинци будут заробляты бильше, щоб мы змоглы браты такиж хабари як ци прокляти москали? Воныж там в Москви за всяку ерунду беруть по 300 - 400 грывень, а у нас за все 10-20 грывень. Спиймал вчора пьяного водителя, а бильш ниж 100 грывень у него нема. Цеж Ганьба!!! Пане Президент, треба терминово щось меняты! Так жити далнише НЕМОЖЛЫВО!!!
Роман, 25.12.2007, 12:00   Лінк
 
Голосування закінчено
Коли будуть саджати пяних водіїв???????
Андрюха, 24.12.2007, 17:50   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте! Коли, нарештi, почне нормально працювати мiский електротранспорт - трамваї та тролейбуси? Програми розвитку електротранспорту, що прийнято Кабiнетом Мiнiстрiв, недостатньо. Багатьом мiстам потрiбнi капiтальнi оновлення рухомого складу, по 30-50 одиниць на рiк, а не 2-3 машини, як заплановано Програмою Кабмiну. Щодо будiвництва чи реконструкцiї трамвайних та тролейбусних лiнiй, в Програмi майже нiчого немає.
Коли електротранспорт буде мати нормальний розвиток, як, нп., у Європi?
Електротранспортник, 25.12.2007, 20:32   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи знаєте ви що автомобілі які виробляються в Україні не відповідають нормам безпеки, що при лобовому зіткненні на швидкості 54-62 км/год (наші "Шумахери" на таких швидкостях не їздять) водії Таврій, Деу, ВАЗ гинуть або отримують тяжкі тілесні травми? На мою думку велика кількість смертей на дорогах пов'язана саме із якістю автомобілів які на даний момент виробляються в Україні, і держава захищає їх як вітчизняного автовиробника, з цих авто Українська лише Таврія, яка вже не випускається.
Олексій Анатолійович, 24.12.2007, 18:29   Лінк
 
Голосування закінчено
До каких пор госслужащие в службе МРЭО будут создавать такие условия, при которых отбивается всякая охота оформлять документы законным способом? То нет бланков, то обед, то постоянно приходите завтра за 5 часов до окончания рабочего дня. Зато за 300- 1000 грн. при помощи так называемых "ускорителей" на этих точках документы оформляются на "УРА".
Кто заставит чиновников выполнять свои обязанности?
Игорь, 24.12.2007, 17:04   Лінк
 
Голосування закінчено
Дозвольте поставити запитання стосовно планів (навіть не знаю кого) перестати зупиняти рух автомобілів, коли їдуть посадовці (це я про вул.Набережно-Хрещатицьку). Особисто я, коли чекаю поки міліціонер нарешті дозволить їхати, думаю про те, що якось все навиворіт - ми ж їдемо скоріше на роботу, щоб, образно кажучи, виробляти ВВП, а треба спочатку пропустити тих, хто його споживає (витрачає, або, по суті, нічого не виробляє). Дякую.
Катерина Іванюк, 24.12.2007, 16:16   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте скажіть будь ласка чому мій товарищ хоче привезти авто з Германіі 1995 року випуску, але не може цього зробити оскільки розтаможити його коштує три ціни ціеї автівки, ви скажите що нехай покупає нову, але купити нову Cherry, це безглуздя томущо це не машина, а вибачте говно, а привезти нову, гідну автівку немає коштів???
nascar79, 24.12.2007, 20:00   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100