Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Дорожній рух та ДАІ

Останні запитання
Голосування закінчено
Скажіть, кому заважала наявність прізвища на залізничних квитках? З якого перепою і хто вирішив, що буде краще, коли купка спекулянтів буде наживатись на пасажирах?
I, 25.12.2007, 15:08   Лінк
 
Голосування закінчено
Питання! Куди йдуть офіційні кошти котрі водії сплачують в різних установах? Якщо на дороги в тому числі, то деж ті дороги? Чому усюду лише напрями? Навіщо мені сплачувати якісь сбори, якщо я не бачу що вони використовуються за призначенням? Я не президент і не прм'єр щоб "кормити" за свої гроші стадо яке називає себе політиками, та продовжуючи їздити по напрямкам. Чому не несуть ніякої кримінальної відповідальності посадові особи які повинні за цим слідкувати?
Невже цій країні потрібен Сталін?
Роман, 25.12.2007, 14:50   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Віктор Андрійович у мене прохання і мрія отримати в подарунок авто від влади, подаруйте мені автомобіль дуже Вас прошу. Оскільки я підтримував вашу кандидатуру на виборах коли Ви потребували цього, зробіть мені подарунок АВТО.
ПАВЛО, 25.12.2007, 14:49   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент. Чи можна з вами помінятися номерними знаками?
Хелкар, 25.12.2007, 14:38   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич!
Когда вы последний раз ездили на поезде?
Будут ли в Украине нормальные поезда а не сараи на колесах, которые есть сейчас?
Дмитрий, 25.12.2007, 14:37   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый президент. Когда мы, украинцы, сможем ездить на хороших автомобилях иностранной сборки, не выплачивая при этом бешенные растаможки? Или мы чем то хуже Вас и остальных политиков? Я хочу чтобы на ввозе в страну машин, зарабатывала страна, а не отдельная кучка владельцев отечественных автозаводов. Которые зарабатывают на неввозе иностранных авто.
Почему отменив уплату НДС автозаз и иже с ним не пониизили цены на свои авто? Где органы которые должны следить за этим? Почему не сидят?
Роман, 25.12.2007, 14:13   Лінк
 
Голосування закінчено
Товарисч Ющенко!
а не начали ли после недавней волны увольнений работники ГАИ давать вам хабаря????
а то почему-же кроме увеличения "ставки" хабарей ниче и не поменялось-то....
или просто вы кроме "бла-бла-бла" ниче и неумеете???
Гаец, 25.12.2007, 14:13   Лінк
 
Голосування закінчено
В прошлом году билеты на поезда подорожали примерно в 2 раза.
Куда пошли эти деньги? На поездку Рудьковского в Париж или что-то еще осталось?
Вагоны по-прежнему очень старые, грязные. В них противно находится. Средний возраст вагона - 30 лет. Я правильно понял, что подготовка к ЕВРО-2012 срывается, поэтому нам не надо модернизировать транспортную систему?
Дмитрий, 25.12.2007, 14:12   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаем ый Виктор Андреевич, почему у людей, которые являются представителями власти (милиция) з/п меньше чем у фасовщицы в супермаркетах? Как Вы собираетесь решать этот вопрос. Задаете ли Вы этот вопрос перед господином Луценко?
Татьяна, 25.12.2007, 13:24   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте!
Вам не соромно, що Калиновський не в тюрмі?
Антон, 25.12.2007, 13:13   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте, коли наші автоінспектори будуть зупиняти всіх (в тому числі і машини по $100 тис ) а не тільки жигулі і іномарки 80-90 років? А то закони то приймаєте, штрафи піднімаєте, а толк то де? Ті хто пяними їздили - їздять і надалі, бо в них ДАІ в кішені, а якшо їдеш на жигулі нічого не порушуючи - зупинять і будуть пів години шукати на чому б десятку здерти... А в ночі взагалі... лексуси спокійно їдуть, а тверезого на жигулі на кожному пості спиняють - "дихніть"... І коли це кінчиться?
водій, 25.12.2007, 13:09   Лінк
 
Голосування закінчено
шановний пане президент, мені б дуже хотілося, щоб ви приїхали до міста Кременчук і пройшлися би пішки по нашому улюбленому мосту, особливо коли під ним їде вантажний потяг. хотілося б дізнатись потім ваші відчуття і враження від пережитого. я розумію, що там проклали новий асфальт, але мій вердикт на його пристойне існування це максимум пів року, а через цей міст їздить не тільки українці, але й уся європа.має бути соромно!!!
Марина, 25.12.2007, 13:06   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте!
Чому в Україні, для того щоб отримати посвідчення водія, необов'язково вивчати ПДР та набувати навички водіння автомобілем? Може варто накласти на автошколи відповідальність за "навчених" ними водіїв.
Чому на водія, який скоїв ДТП і завдав шкоди майну, не накладається практично ніякої відповідальності (штраф в смішному розмірі не враховуйте).
Чому поліс страхування може бути ОБОВЯЗКОВИМ на державному рівні, а виплата по ньому - НІ?
КОЛИ В УКРАЇНІ БУДУТЬ ДУМАТИ ПРО ЛЮДЕЙ??
Костянтин, 25.12.2007, 12:59   Лінк
 
Голосування закінчено
Доброго дня Шановний пане Президент. Маю до Вас одне запитання. Ви колись були у славному місті Дніпропетровську? Чи не здивувала Вас одна річ, коли Ви їхали містом - Відсутність європейскіх доріг. А ми, як вся наша ненька Україна, говоримо і про Євро-2012, і про про майбутне членство в Євросоюзі. Чому в славному місті на Днепрі,так важко зробити гарні дороги, чому Донецк, Одесса, Київ, Львів мають добротні дорги, а Дніпропетровськ ні. Чому у Європі за це карають мерів, а у нас?
Курсиков Виктор Анатолевич, 25.12.2007, 12:47   Лінк
 
Голосування закінчено
Добрый день!
Зделайте меня самым счасливым человеком в Харькове - купите пож-сто мне автомобиль ВАЗ 2110. Очень давно уже о нем мечтаю, но к сожалению кредит в банке не дают. Вспомните детство наверняка были такие ситуации когда вы видели допустим у своего соседа или друга новенький велосипед вам хотелось такойже или даже лучше, но купить его вы не могли.
Ринат, 25.12.2007, 12:21   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте, чому автопарк Лексусів та BMW, що був куплений за міські кошти, так погано справляється зі своїми обов'зками по очищенню міських доріг від грязюки та льоду?
Київлянин, 25.12.2007, 12:21   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент. Я сотрудник ДАИ. У мене к Вам таке запытання - колы вже украинци будут заробляты бильше, щоб мы змоглы браты такиж хабари як ци прокляти москали? Воныж там в Москви за всяку ерунду беруть по 300 - 400 грывень, а у нас за все 10-20 грывень. Спиймал вчора пьяного водителя, а бильш ниж 100 грывень у него нема. Цеж Ганьба!!! Пане Президент, треба терминово щось меняты! Так жити далнише НЕМОЖЛЫВО!!!
Роман, 25.12.2007, 12:00   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент! Чи знаєте Ви що таке Стріт Рейсінг і чи будете Ви сприяти для його розвитку? Дякую
Сергій, 25.12.2007, 11:41   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане ПРЕЗЕДЕНТ!!! У меня к Вам вообще никаких вопросов....да и ответов от вас не жду. Скажите, мне одну вещь???? Куда вы каждый день так летеите, со своими "орлами"....понимаю, муж занятой делами госважности всегда спешит, но по расчищенной ГАИ улице и так можно доехать нормально....вы же все всремя Летите, вы всегда опаздываете на работу или это связано с ч5ем то еще?

ПЫСЫ...меня каждое утро сносит ваша процессия на фиг...я для этого стоял на майдане???
wwww, 25.12.2007, 11:29   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый господин президент!

Предлагаю 2008-й год объявить годом ВОДИТЕЛЯ. Нарисовать в конце концов разметку. Во всех нормальных странах Европы за разметкой не видно асфальта. И это облегчает жизнь. Я молчу про качество дорог.

Самое главное. Повышение суммы штрафов это полдела. Нужно ещё оборудовать наиболее проблематичные участки дорог (перекрёстки в частности) видеокамерами, запись с которых будет иметь юридическую силу. Весь цивилизованный мир так живёт.

Чем мы хуже?
Валерий, 25.12.2007, 10:33   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100