Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Дорожній рух та ДАІ

Останні запитання
Голосування закінчено
Уважаемый Господин Президент,
я, как и ваш сын Андрей являюсь большим поклонником и ценителем качественных немецких автомобилей. А именно, мне очень нравилась его BMW M6 и BMW M3, которая обычно его сопровождала.Сам я тоже вожу BMW, которую приобрел за долго до вашего прихода к власти, а именно, в 1998 году, когда "растаможка" была намного либеральней. Внимание вопрос: до каких пор Вы будете поддредживать бездарных отечественны "автопроизводителей" и грабить отечественных водителей? С Ув.Леонид
Леонид, 24.12.2007, 19:03   Лінк
 
Голосування закінчено
Когда построят метро на Троещину?
Павел, 24.12.2007, 18:29   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи знаєте ви що автомобілі які виробляються в Україні не відповідають нормам безпеки, що при лобовому зіткненні на швидкості 54-62 км/год (наші "Шумахери" на таких швидкостях не їздять) водії Таврій, Деу, ВАЗ гинуть або отримують тяжкі тілесні травми? На мою думку велика кількість смертей на дорогах пов'язана саме із якістю автомобілів які на даний момент виробляються в Україні, і держава захищає їх як вітчизняного автовиробника, з цих авто Українська лише Таврія, яка вже не випускається.
Олексій Анатолійович, 24.12.2007, 18:29   Лінк
 
Голосування закінчено
Коли замість хабарників-ДАІшників на дорогах встановлять відеокамери на зразок тих, що діють у США з 60-их років (які фіксують порушення і надсилають квітанцію про сплату штрафу на домашню адресу водія, що порушив правила). Упевнена, що такі відеокамери окуплять себе вже на другий день.
Тетяна, 24.12.2007, 18:27   Лінк
 
Голосування закінчено
Когда заработная плата рядового гаишника будет выше чем он в состоянии разаботать продавая палки на дороге? Когда они будут получать процент с оплаченого штрафа?
Lin, 24.12.2007, 18:17   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте.
Чому у звичайних питаннях (як наприклад, наведення ладу на дорогах) влада не може скопіювати вже виправдані ті відпрацьовані моделі, що використовуються вдало в інших країнах, а кожен раз вигадує щось нове?
Прохання не посилатися на особливу цнікальність України, чи неповторну специфічність менталітету народу.

Дякую за відповідь.
Олександр, 24.12.2007, 18:15   Лінк
 
Голосування закінчено
Всем известно, что ГАИшники берут взятки.
Так почему же нельзя принять какой-либо закон, в котором говорилось бы о том, что недобросовестный бдитель порядка на дороге в случае получения взятки обязан:
-немедленно быть уволен
-заплатит N-количество денег (не менее 3000 грн)
-ещё что-либо
корупцию искоренить не возможно. А никто и не пытается.
Инкогнито, 24.12.2007, 18:11   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому так мало iнспекторiв ? (а тi що присутнi на дорозi, не реагують на порушення в повнiй мiрi. Або якщо реагують то вибiрково.)
Аркадiй, 24.12.2007, 17:59   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Президенте, скажіть будь ласка, куди йдуть гроші які ми сплачуемо в ДАІ на так званий "Дорожный сбор"?? Я сам з міста Миколаєва, и дороги в нас жахливі, особливо це стосуеться пергону від міста до Октябрського, там не можливо проіхати не потрапивши у яму! Чому ремонтуються тільки ті дороги по яких їздять депутати, чому ремонтуються дорого тільки перед вашим приіздом до міста, але тільки ті по яких їхатимете Ви??
м. Миколаїв
Костянтин , 24.12.2007, 17:52   Лінк
 
Голосування закінчено
Коли будуть саджати пяних водіїв???????
Андрюха, 24.12.2007, 17:50   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу! Коли я з моїм маленьким сином зможу спокійно гуляти по тротуару у Львові? Водії так обнагліли, що катаються по тротуару, з великою швидкістю, ще і дурами обзивають, коли робиш їм зауваження! Та підніміть, до дідька, штрафи і поставте достатню кількість регулювальників! Наші діти - це ж наше майбутнє!
Леся, 24.12.2007, 17:47   Лінк
 
Голосування закінчено
Коли припиниться абсолютний безлад і беззаконня на дорогах?!?!?! Якщо ви не можете це подолати самі, то хоч спросіть, як це зробив Лукашенко!
Олександр, 24.12.2007, 17:44   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане президенте!
Ви збільшуєте соц.доплати при народженні-це добре! А що робити тим хто вже народився а особливо водіям,через жахливе недбання за укр.дорогами в Україні гине багато осіб (особливо в зимовий період),відповідальності ніхто не несе,а обіцянками доріг не "виложиш"! Я особисто завжди повністю у всьому Вас підтримував і надіюсь що у 2008 році новий уряд глобольно виправить ситуацію на дорогах і не тільки...! Успіху Вам міцного здоров'я, і багато щастя!!
Олег, 24.12.2007, 17:39   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте! За останні роки з екранів телевізорів жодного разу не виходили випуски новин без рубрики про трагедії на дорогах. Багато хто з чиновників та працівників ДАІ у цьому звинувачує невихованих та непрофесійних водіїв. У той самий час за непрофесіоналізм та невихованість водіїв можна звинуватити тих самих чиновників з ДАІ, тому що саме вони випускають на дороги таких водіїв. Саме ДАІ поставило на комерційний конвеєр видачу водійських посвідчень. А ДАІ підпорядковується Вам. Прокоменту
Андрій, 24.12.2007, 17:30   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Анрійовичу. Ймовірно повторюсь, але питання болить вже всю країну... Коли відбудеться значне (саме значне) підвищення штрафів за порушення правил дорожнього руху, та почнуть штрафувати пішоходів (більшість ДТП таки через недотримання правил саме пішоходами!)? Коли нарешті працівники ДАІ таки будуть виконувати свої прямі обов'язки, а не займатись комерцією, на кшталт оплат за фото під час ДТП та приїзду на місце події як це було озвучено в новинах?
Ірина, 24.12.2007, 17:30   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажите, а может троещину сделать отдельным городом? Всёравно в другие районы киева оттуда не добраться.
Василий, 24.12.2007, 17:23   Лінк
 
Голосування закінчено
Коли підвищать штрафи за порушення ПДД...Всі ж бояться цього ,саме тому ,що звикли їх порушувати, а платити більше за штраф ніхоче ніхто !!Якщо нашою країною можна керувати лише під загрозою великих штрафів, то чому б так не робити ?
джуниор, 24.12.2007, 17:16   Лінк
 
Голосування закінчено
Как вы относитесь к тому что Калиновский убил 2-х человек, скрылся с места преступления пытался выехать из страны и не сидит в тюрьме?
Сергей, 24.12.2007, 17:05   Лінк
 
Голосування закінчено
До каких пор госслужащие в службе МРЭО будут создавать такие условия, при которых отбивается всякая охота оформлять документы законным способом? То нет бланков, то обед, то постоянно приходите завтра за 5 часов до окончания рабочего дня. Зато за 300- 1000 грн. при помощи так называемых "ускорителей" на этих точках документы оформляются на "УРА".
Кто заставит чиновников выполнять свои обязанности?
Игорь, 24.12.2007, 17:04   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановный Пане Презыдент!Чи вважаете вы що введення "Загально-обов'язкової рєестрації транспортніх засобів з робочим об'ємом двигуна до 50куб.см" приведе до зменшання аварійності на дорозі?
На мою думку до ціеї проблеми треба підійти більш комплексно(наприклад передивитись деякі пункти Діючих ПДД)!
Сучасні Скутера(Мопєди) можуть рухатись зі швидкістю біля 80км/годі е єфективним транспортом, то чому ми маемо рухатись по розбитому узбіччю і переводити скутери в руках при повороті на ліво ?Дякую!
Стініслав, 24.12.2007, 16:59   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    5    6    7    8    9    10    11
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100